YSK'dan Samanyolu'na Rekor Ceza!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Genar Beşir atalayınmıydı (b) Yolsuzluk olmasaydı gine alamazdı İzmir'i

Evet bakalım ne olcak
Ben büyük şehirlerde fazla bi değişiklik olacağını sanmıyorum,Chp istanbulda 1-2 ilçeyi daha kesin kazanır.Türkiye genelinde de böyle olur.Birinci parti yine Akp olur.:)

beyazsoy

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,169
Puanı
1,059
Genar Beşir atalayınmıydı (b) Yolsuzluk olmasaydı gine alamazdı İzmir'i
anarin eski ortağı.. akp ikisiyle de çalışıyor.
izmirde bin ali rahat alırdı. yolsuzluk izmirde ciddi etkilemiş durumda. belediye başkanı izmiri Venedik çevirmiş)))

beyazsoy

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,169
Puanı
1,059
Ben büyük şehirlerde fazla bi değişiklik olacağını sanmıyorum,Chp istanbulda 1-2 ilçeyi daha kesin kazanır.Türkiye genelinde de böyle olur.Birinci parti yine Akp olur.:)
istanbulda tam tersi olur.. eski seçimde Akp den kazandığı yerleri geri verir verir

ABAY_06

Favori Üye
Reaksiyon puanı
18,147
Puanı
1,060

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
istanbulda tam tersi olur.. eski seçimde Akp den kazandığı yerleri geri verir verir
Sanmıyorum.:) Kimin ne oy aldığı beni ilgilendirmiyor ben bütün siyasi partilere gıcığım.Demokrasiden başka yönetim biçimleri var kafamda.:)

beyazsoy

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,169
Puanı
1,059
Şu bacanak olayı olmasaydı artırırdı oylarını ama şimdi çok zor.Ama güzel projeleri var.Şuda var tabi İzmir'liler Atatürk'çü bir kent neyaarlarsa yapsınlar kazanamazlar.:)
basamaktan değil bu bakanlara yapılan operasyon etkiledi izmiri

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
insan yaşadıkları gibi yönetilir. izmire aziz yeter fazlasını kaldirMz)))
İnsanlarda yaşam alanlarına dokunulacak korksuda var haksız sayılmazlar,Beyoğlu'nda içiki içilen masaları kaldırdınız belli bi saatden sonra içki satışını yasakladınız ama İzmir öyle değil Millet Kordon'da hem içkisini içip hemde öpüşebiliyorlar.Onların yaşamları size uymaz hiç bulaşmayın 'Gavur İzmir'e:)

Son düzenleme:

beyazsoy

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,169
Puanı
1,059
İnsanlarda yaşam alanlarına dokunulacak korksuda var haksız sayılmazlar,Beyoğlu'nda içiki içilen masaları kaldırdınız belli bi saatden sonra içki satışını yasakladınız ama İzmir öyle değil Millet Kordon'da hem içkisini içip hemde öpüşebiliyorlar.Onların yaşamları size uymaz hiç bulaşmayın (Gavur İzmir'e):)
uff ya ben akp li değilim hacı bak yukarda melih kaybetse iyi olur yazdım ama hala Akpliyim)))

Neyse içki sadece masada uciliyordu Pardon. masalar orda yaşayan insanlar için sıkıntı gece kimse uyuyamıyor.. ordaki halka bi hele sor..
içkiyi adam icecekcekse aksam alsın avrupada da böyle demek Avrupaya şeriat bizden önce geldi)))

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...