YSK'dan Samanyolu'na Rekor Ceza!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ABAY_06

Favori Üye
Reaksiyon puanı
18,147
Puanı
1,060
uff ya ben akp li değilim hacı bak yukarda melih kaybetse iyi olur yazdım ama hala Akpliyim)))

Neyse içki sadece masada uciliyordu Pardon. masalar orda yaşayan insanlar için sıkıntı gece kimse uyuyamıyor.. ordaki halka bi hele sor..
içkiyi adam icecekcekse aksam alsın avrupada da böyle demek Avrupaya şeriat bizden önce geldi)))
Akp'li değilim diyosun ama herkesin kafasında koyu bir akp'li imajı çizdin bu kolay kolay gitmez ))

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
uff ya ben akp li değilim hacı bak yukarda melih kaybetse iyi olur yazdım ama hala Akpliyim)))

Neyse içki sadece masada uciliyordu Pardon. masalar orda yaşayan insanlar için sıkıntı gece kimse uyuyamıyor.. ordaki halka bi hele sor..
içkiyi adam icecekcekse aksam alsın avrupada da böyle demek Avrupaya şeriat bizden önce geldi)))
Takılıyorum zaten:) Ayrıca Ak Partide bu ülkenin partisi olabilirsin nevar yani.:)

beyazsoy

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,169
Puanı
1,059
Takılıyorum zaten:) Ayrıca Ak Partide bu ülkenin partisi olabilirsin nevar yani.:)
kimlikler üzerinden konuşmak pek sevmem küçük insanlar kişileri orta insanlar olayları büyük insanlar fikirleri tartışır))) @ABAY_06 ya özlü söz yazdım kıskanma diye sana da yazdım))))

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
kimlikler üzerinden konuşmak pek sevmem küçük insanlar kişileri orta insanlar olayları büyük insanlar fikirleri tartışır))) @ABAY_06 ya özlü söz yazdım kıskanma diye sana da yazdım))))
@ABAY_06 'a öyle yazmamıştın,beni yerin dibine sokmuşsun.Arkadaşız diye biliyordum.:)

Bu arada Antalya'da Rektör ne yapar?

Menderes Bey tekrar başkanlığı alabilir mi?:)

beyazsoy

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,169
Puanı
1,059
@ABAY_06 'a öyle yazmamıştın,beni yerin dibine sokmuşsun.Arkadaşız diye biliyordum.:)

Bu arada Antalya'da Rektör ne yapar?

Menderes Bey tekrar başkanlığı alabilir mi?:)
pensilvanyayadan çıkmıyor. kapanabilir bilemiyorum))) .

dedim ya antalya turiste doydu akp Batı'da başka bir il kazansın orayı ihya etsin.. belediye sonuçları beni ilgilendirmiyor altı üstü çöp toplayacak adamları yonetecekler.)))

ABAY_06

Favori Üye
Reaksiyon puanı
18,147
Puanı
1,060
Mustafa Akaydın o kadar fark atmışmı ya!Bir önceki seçimde başa başdılar.:)
Valla bilmiyorum kaybetmiş birisini bidaha aday yapması risk değilmi akp için ?

pensilvanyayadan çıkmıyor. kapanabilir bilemiyorum))) .

dedim ya antalya turiste doydu akp Batı'da başka bir il kazansın orayı ihya etsin.. belediye sonuçları beni ilgilendirmiyor altı üstü çöp toplayacak adamları yonetecekler.)))
Eskişehir ne olur ?

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,209
Puanı
1,059
chp ye hangi mantıkla oy veriyolar benim akıl ve mantığım almıyor ne amaçla veriyolar ne bekliyolar gerçekten anlamak çok güç

dini yönden çok zayıf ve içkici bikaç ilimiz var buralarda akp alamaz
bize doğu yeter şu doğudaki bikaç yeride bdp den alabilsek müthiş olacak doğu insanı 1 numaradır kraldır dindardır hepsi adamdır

akp urfa antep maraş malatya elazığ adıyaman bu yerlerde rekor kıracaktır

ABAY_06

Favori Üye
Reaksiyon puanı
18,147
Puanı
1,060
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...