Gerçekleştirildi Yorum Konularını Yönetimin Açıp Açmaması Konusunda Önerge

Araf

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Yorum konuları, büyük rekabetin tadı ama aynı zamanda tartışmaların da adı. Yorum konularında birden fazla konu açılmasına sebebiyet veren, aynı zamanda "Keşke ben açsaydım bu konuyu!" düşüncesini de beraberinde getiriyor ve kimisini de bu durum üzüyor. Bu yorum konuları tartışmalarına (dizi, film, spor vs.) son vermek adına, eskiden olduğu gibi yönetimdeki kişilerin açmasına yönelik önergeyi siz Fav10 Meclisine sunuyorum.

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Ne kadar saçma bir öneri... Hiçbir zaman tartışma olmuyor ki, önce açan konuyu alıyor diğer konular siliniyor. Olayın kapanması bir dakikayı bile bulmuyor. Yöneticiler de bir üye, neden üstünlük sağlansın ki? Foruma emek veren, üye olan herkesin hakkıdır. Ben artık açmıyorum orası ayrı ama açan onlarca favori üyemiz var. Onların hakkı değil mi?

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Ne kadar saçma bir öneri... Hiçbir zaman tartışma olmuyor ki, önce açan konuyu alıyor diğer konular siliniyor. Olayın kapanması bir dakikayı bile bulmuyor. Yöneticiler de bir üye, neden üstünlük sağlansın ki? Foruma emek veren, üye olan herkesin hakkıdır. Ben artık açmıyorum orası ayrı ama açan onlarca favori üyemiz var. Onların hakkı değil mi?
Tartışma oluyor maalesef. Bu öneride bizzat favori üyelerin talepleri üzerine geldi. Bir çok şikayet gelince dünden beri bu durum konuşulmakta. Biz de en iyisi siz konuyu açın değerlendirin dedik.

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Tartışma oluyor maalesef. Bu öneride bizzat favori üyelerin talepleri üzerine geldi. Bir çok şikayet gelince dünden beri bu durum konuşulmakta. Biz de en iyisi siz konuyu açın değerlendirin dedik.
Sırf bu konu gündeme gelsin diye suni bir tartışma yaratıldığını düşünüyorum, bu konu da tamamen onun eseridir çok açık. Yıllardır tartışılmayan , olay olmayan şey dün bir anda mı olay oldu? İnandırıcı gelmiyor bana. Dünkü durum güncellemesini okudum, ona da hiç katılmadım tartışmaya girmemek için ama siz cevabını vermişsiniz zaten. Bir anda 10 kişi konuyu açmış olabilir, ne var bunda? İlk açan, zamanında açanın konusu kalır gerisi silinir bu kadar basit ve olaysız. İsteyen konuyu açabilir, istemeyen açmaz, sonuçta hakkıyla ilk açanın konusu kalıyor. Çok anlamsız, basit ve boş bir muhabbet bence. :D

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com

Sırf bu konu gündeme gelsin diye suni bir tartışma yaratıldığını düşünüyorum, bu konu da tamamen onun eseridir çok açık. Yıllardır tartışılmayan , olay olmayan şey dün bir anda mı olay oldu? İnandırıcı gelmiyor bana. Dünkü durum güncellemesini okudum, ona da hiç katılmadım tartışmaya girmemek için ama siz cevabını vermişsiniz zaten. Bir anda 10 kişi konuyu açmış olabilir, ne var bunda? İlk açan, zamanında açanın konusu kalır gerisi silinir bu kadar basit ve olaysız. İsteyen konuyu açabilir, istemeyen açmaz, sonuçta hakkıyla ilk açanın konusu kalıyor. Çok anlamsız, basit ve boş bir muhabbet bence. :D

Aşağıdaki linke dikkatli bakılırsa 2019 senesine dek dizi konularını sadece yönetim açmış, forumun genel kurallarında da bu yazılı. Üstelik bizzat senin de açmış olduğun sayısız konu olmuş, sizin yönetim döneminde mantıklı gelen bir uygulama nasıl oluyor da daha sonradan çok saçma oluyor anlamış değilim…:A

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Aşağıdaki linke dikkatli bakılırsa 2019 senesine dek dizi konularını sadece yönetim açmış, forumun genel kurallarında da bu yazılı. Üstelik bizzat senin de açmış olduğun sayısız konu olmuş, sizin yönetim döneminde mantıklı gelen bir uygulama nasıl oluyor da daha sonradan çok saçma oluyor anlamış değilim…

Sen niye her şeyi benim yönetim dönemimle kıyaslıyorsun ki? Benim zamanımda zaten en baştan beri olan bir gelenekti, editör olduktan sonra konular açılabiliyordu. Benim dönemimde getirilen bir kural değil ki, sonradan zaten editörlük kaldırıldı ve tamamen yöneticilerin eline kaldı. Şu an dizi yorum konusu açanlar da editör sayılabilecek üyeler, yani pek fark göremiyorum açıkçası. Dizi yorum konusu açan üyeler zaten forumda aktif, konu ve yorumlarıyla emek veren isimler. Editörlük açılsa editör olacak üyeler. :D Allah aşkına iki dizi yorum konusu açmak için bunu gündeme getirmek biraz komik olmadı mı?

• Güldürdün
Reactions: Tolstoyevski

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
O güncellemede benim yorumum belli. Ben de orada bir kaç dakika içinde silindiğine değinmiştim ayrıca olayı başlatan değiliz ve sadece dün değil, her dizi kapma olayında dm trafiği yoğun oluyor ve birbirine alınan, tavır alan ve tartışmalar olup duruyor. Dünde patlak verdi. Tam olarak inandırıcı gelmeyen ne anlamadım. Ayrıca Reyting sonuç konularında bu tarz durumlar sonrası yönetimin olaya el attığınıda unutmayalım.
Eskiden her durumda sadece yöneticiler karar verirken şimdiki yönetim herzaman üyelerin önerilerini dikkate alıyor ki bu olayı da gündeme getiren üyeler oldu. Sanki biz yapıyormuşuz gibi yorum garip gelmekte.

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
O güncellemede benim yorumum belli. Ben de orada bir kaç dakika içinde silindiğine değinmiştim ayrıca olayı başlatan değiliz ve sadece dün değil, her dizi kapma olayında dm trafiği yoğun oluyor ve birbirine alınan, tavır alan ve tartışmalar olup duruyor. Dünde patlak verdi. Tam olarak inandırıcı gelmeyen ne anlamadım. Ayrıca Reyting sonuç konularında bu tarz durumlar sonrası yönetimin olaya el attığınıda unutmayalım.
Eskiden her durumda sadece yöneticiler karar verirken şimdiki yönetim herzaman üyelerin önerilerini dikkate alıyor ki bu olayı da gündeme getiren üyeler oldu. Sanki biz yapıyormuşuz gibi yorum garip gelmekte.
Senin yorumunu gördüm zaten, katılıyorum ben de sana. Çok garip, tartışılacak ne var? Bence olay ne biliyor musun? Maç konusunu açmak isteyenler Emre Ozansoy'a kaptırdı diye bunun alınganlığını yapıyor, olay tamamen bundan ibaret. Onun açtığı konuya yorum bile yapmamışlar, kaç yaşında insanlar. :D Şu konuda haklı olabilirler evet ilgilendiği konuları açsa iyi olur ya da izleyeceği diziyi/sevdiği diziyi açsa iyi olur anlayışı katılıyorum buna. Eskiden birinin çok beklediği dizi olunca konuyu ona bırakırdık hiç konuşmadığımız bir üye olsa bile. Şu an hit rekabetinden dolayı kaynaklanıyordur bu. Rekabet iyidir, her yerde ve her zaman iyidir. Foruma renk katar, aktiflik katar, hit katar, üye katar. Yıllardır var olan rekabet yeni mi gündeme geldi sanki? :D

Dün @The_Erinch in durumuna anlam veremedim zaten, aynı anda 7 konu görmek kötü görüntü veriyormuş. (b) Kendisi anket konularına kota getirildi diye tepki gösteren değil miydi? Ben de forumda kötü görünüyor demiştim. Anket konuları kategoride hep kalırken dizi yorum konuları 1 dakika içinde siliniyor, nasıl kıyasladı anlamadım? Dün duruma yazmak istemedim ama hazır açılmışken ona da sormak isterim? Ben mi yanlış anladım yoksa aynı mantıkla tutarsız görüş mü çözemedim? (b)

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,087
Puanı
1,060
Senin yorumunu gördüm zaten, katılıyorum ben de sana. Çok garip, tartışılacak ne var? Bence olay ne biliyor musun? Maç konusunu açmak isteyenler Emre Ozansoy'a kaptırdı diye bunun alınganlığını yapıyor, olay tamamen bundan ibaret. Onun açtığı konuya yorum bile yapmamışlar, kaç yaşında insanlar. :D Şu konuda haklı olabilirler evet ilgilendiği konuları açsa iyi olur ya da izleyeceği diziyi/sevdiği diziyi açsa iyi olur anlayışı katılıyorum buna. Eskiden birinin çok beklediği dizi olunca konuyu ona bırakırdık hiç konuşmadığımız bir üye olsa bile. Şu an hit rekabetinden dolayı kaynaklanıyordur bu. Rekabet iyidir, her yerde ve her zaman iyidir. Foruma renk katar, aktiflik katar, hit katar, üye katar. Yıllardır var olan rekabet yeni mi gündeme geldi sanki? :D

Dün @The_Erinch in durumuna anlam veremedim zaten, aynı anda 7 konu görmek kötü görüntü veriyormuş. (b) Kendisi anket konularına kota getirildi diye tepki gösteren değil miydi? Ben de forumda kötü görünüyor demiştim. Anket konuları kategoride hep kalırken dizi yorum konuları 1 dakika içinde siliniyor, nasıl kıyasladı anlamadım? Dün duruma yazmak istemedim ama hazır açılmışken ona da sormak isterim? Ben mi yanlış anladım yoksa aynı mantıkla tutarsız görüş mü çözemedim? (b)
Yiğit Merhabalar,
Öncelikle benim adım Erinç, yukarıda, o bu demişin. Üzücü bir giriş yapmışın.

Ben aynı anda 7 bildirim geldiği için demek ki arka planda bir yarış var ve demek gerçekten bir çok insan konu açmak istiyor dedim.

Konuları kim açmış, ne zaman açmış ilgi alanıma girmiyor, bir sıra olabilir dedim, yönetim açabilir dedim, editör açabilir dedim, o dizi için ölen biri vardır o açabilir dedim.

Ben sadece düşüncemi ve fikrimi yazdım.

Eleştiriye, düşüncelere kapalı olmanız sizi geliştirmez.

Gerçekten günah geçisi ilan edildim.

Demek ki hiçbir şekilde öneri sunmamak lazım,
Arka planda kişisel sorunlar beni bağlamıyor ben hiç kimse adına durum güncellemesi yapmadım.

Ben sadece bunun düzeni olabilir dedim, hay demez olsaydım.

Araf

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Artı eksi butonuyla tartışmak varken, yorumla tartışmak ve kırıcı bir üslupla bunu gerçekleştirmek doğru değil. Bu öneri konusuna açtığıma da bu açıdan pişman oldum. Tepki gösterilmesi gereken butona tıklamak oysa, uzun uzadıya gönderme yapmak değil. Düşünceler de yargılayarak gösterilmeye çalışılması da doğru değil. Ben sadece tepki gösterilen bir durumu, konuya dökmek istemiştim, geriye de artı ve eksi butonu kalmıştı. Bunu da belirteyim.

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Yiğit Merhabalar,
Öncelikle benim adım Erinç, yukarıda, o bu demişin. Üzücü bir giriş yapmışın.

Ben aynı anda 7 bildirim geldiği için demek ki arka planda bir yarış var ve demek gerçekten bir çok insan konu açmak istiyor dedim.

Konuları kim açmış, ne zaman açmış ilgi alanıma girmiyor, bir sıra olabilir dedim, yönetim açabilir dedim, editör açabilir dedim, o dizi için ölen biri vardır o açabilir dedim.

Ben sadece düşüncemi ve fikrimi yazdım.

Eleştiriye, düşüncelere kapalı olmanız sizi geliştirmez.

Gerçekten günah geçisi ilan edildim.

Demek ki hiçbir şekilde öneri sunmamak lazım,
Arka planda kişisel sorunlar beni bağlamıyor ben hiç kimse adına durum güncellemesi yapmadım.

Ben sadece bunun düzeni olabilir dedim, hay demez olsaydım.
Ben o, bu demedim. Burada herkesin adıyla seslenirim, ''ona katılmadım'' ifadesindeki ''ona'' kişi değil bir görüşe katılmadım anlamında kullanıldı. Cümleye bakarsan fark edeceksin. Ben hiç sevmediğim bir insana bile o, bu demem ki seni sevdiğimi ve sana değer verdiğimi de bilirsin, asla öyle bir konuşma yapmam. Öncelikle yanlış anlaşılmayı düzelteyim.

Arka planda zaten rekabet var, yıllardır var olan bir durum bu. Ek olarak düşünceni tabi ki paylaşabilirsin, kimse sana neden öyle yazdın, neden öyle düşünüyorsun demedi. Ben dizi yorum konusu zaten açmıyorum, beni ilgilendiren bir tarafı da yok. Ama senin gibi ben de bu forumun bir üyesiyim, her konuda düşüncemi dile getirebilirim. Sen de her zaman söyleyebilirsin. Benim üstteki tepkim sana değildi, üzerine alınan alınmış zaten. Benim için günah keçisi değilsin, kimse adına durum güncellemesi yapmayacağını ve ortaya göre oynamayacağını zaten çok iyi biliyorum. Dediğim gibi benim tepkimin bir gramı bile sana değil, ben seni biliyorum ve tanıyorum. :)

Sana dair tek merak ettiğim kötü görüntü oluşturma meselesiydi, sen de onunla değil yarış/rekabet ortamıyla ilgili olduğunu söyledin. :)

• Beğendim
Reactions: The_Erinch

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060

Spor kısmına baktım sadece ben ve Tolstoyevski kapışmışız GS- FB kısmına ve sadece ikimiz kapıştığımız için bu konuyu gündeme getirmedik ki tekrar belirteyim olayın çıkış noktası dizi konuları.

Yorum yazma kısmına gelince, biz dizi kapınca veya başka üyeler haber konuları yazında Emre Ozansoy tek bir yorum dahi yazmıyor, onun gibi arada davranmak gayet normal :A ki reyting ve TV haberleri konularına yinede yorum yapan biriyim.

Kısacası olayı maç kısmına bağlaman doğru bir çıkış noktası olmamış.
En çok dizi yorum konuları açanlar yorumlarını yaparsa güzel olur. Sadece eksi ve artıya bakılmıyor, sunulan argumemtlerde önemli.

• Beğendim
Reactions: Tolstoyevski

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Artı eksi butonuyla tartışmak varken, yorumla tartışmak ve kırıcı bir üslupla bunu gerçekleştirmek doğru değil. Bu öneri konusuna açtığıma da bu açıdan pişman oldum. Tepki gösterilmesi gereken butona tıklamak oysa, uzun uzadıya gönderme yapmak değil. Düşünceler de yargılayarak gösterilmeye çalışılması da doğru değil. Ben sadece tepki gösterilen bir durumu, konuya dökmek istemiştim, geriye de artı ve eksi butonu kalmıştı. Bunu da belirteyim.
İyi niyetle konuyu açtığından bir gram şüphem yok zaten lakin nasıl tartışacağımı burada kimse söyleyemez. Ben yorum yaparak fikrimi belirtiyorum, başkası da artı eksiyle fikrini belirtebilir. Bunun doğru olmayan yanı nedir? Buna kim karar veriyor? Kırıcı bir üslup kullanılmadı zaten, karşılıklı konuşuyoruz. Olmayan şeyleri varmış gibi göstermene anlam veremedim şu an? Kırıcı üslupmuş, yargılamakmış, uzun uzadıya gönderme yapmakmış. Yakışıyor mu sana Arslan Bey? Benimle alıp veremediğin nedir bir gram anlamadım zaten. Forumda sevdiğim, saydığım, sohbet ettiğim üyelerden biriydin. Giderken bile helalleşip güzel vedalaştık, geldikten sonra bir tavır içindesin anlamadım.
------

Spor kısmına baktım sadece ben ve Tolstoyevski kapışmışız GS- FB kısmına ve sadece ikimiz kapıştığımız için bu konuyu gündeme getirmedik ki tekrar belirteyim olayın çıkış noktası dizi konuları.

Yorum yazma kısmına gelince, biz dizi kapınca veya başka üyeler haber konuları yazında Emre Ozansoy tek bir yorum dahi yazmıyor, onun gibi arada davranmak gayet normal :A ki reyting ve TV haberleri konularına yinede yorum yapan biriyim.

Kısacası olayı maç kısmına bağlaman doğru bir çıkış noktası olmamış.
En çok dizi yorum konuları açanlar yorumlarını yaparsa güzel olur. Sadece eksi ve artıya bakılmıyor, sunulan argumemtlerde önemli.
Emre Ozansoy'un sadece kendi konularına yorum yaptığını ben de fark ediyorum ama bunun için onu yargılayamayız ki. Ne diyebiliriz? Onun kararı, onun tavrı. Bence de hoş değil ama dediğim gibi bunu olumlu/olumsuz olarak değerlendirebiliriz ama yargılayamayız. Sonuç olarak olay Emre Ozansoy, tamamen onun üzerine kurulu diyemez miyiz? Foruma uzaktan bakan biri bile bunu çözer gibi? :D

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059

Koyuyla belirttiğim kısmı bizzat kendisi de yapıyor etkiye tepki olmuş eğer maç konusunda öyle olduysa. :A Başkası açınca yorum yapmama olayı bana da aşırı saçma geliyor bu arada. :A

• Güldürdün
  • Beğendim
Reactions: Yiğitt and Dosi

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Koyuyla belirttiğim kısmı bizzat kendisi de yapıyor etkiye tepki olmuş eğer maç konusunda öyle olduysa. :A Başkası açınca yorum yapmama olayı bana da aşırı saçma geliyor bu arada. :A
Bence de mantıklı değil diyorum ya ama bunun için ne yapılabilir ki? Konuyu elinden almak mı sonuç? Sırf o hareketi sevilmiyor diye diğer açan üyelere haksızlık olmayacak mı? Ben anlıyorum sizi ve düşüncenizi zaten, bence de hoş değil ama bunu genellemek mantıklı gelmedi bana. :A

• Güldürdün
Reactions: Özgür

Araf

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
İyi niyetle konuyu açtığından bir gram şüphem yok zaten lakin nasıl tartışacağımı burada kimse söyleyemez. Ben yorum yaparak fikrimi belirtiyorum, başkası da artı eksiyle fikrini belirtebilir. Bunun doğru olmayan yanı nedir? Buna kim karar veriyor? Kırıcı bir üslup kullanılmadı zaten, karşılıklı konuşuyoruz. Olmayan şeyleri varmış gibi göstermene anlam veremedim şu an? Kırıcı üslupmuş, yargılamakmış, uzun uzadıya gönderme yapmakmış. Yakışıyor mu sana Arslan Bey? Benimle alıp veremediğin nedir bir gram anlamadım zaten. Forumda sevdiğim, saydığım, sohbet ettiğim üyelerden biriydin. Giderken bile helalleşip güzel vedalaştık, geldikten sonra bir tavır içindesin anlamadım.
Tartışırken "ne kadar saçma bir öneri" diye bir şey söylediğini düşünsene gerçek bir ortamdayken, hoş olur muydu? Hedef göstererek, isim kullanarak ya da isim kullanmadan gönderme yapman hoş bir şey mi? Seninle alıp veremediğim bir şey yok, ki zaten sana karşı tavırlı da değilim; ancak sen tavırlıydın daha çok ve tavırlısın da. Konuda mesela gönderme yapmak yerine, doğrudan beni etiketleyerek düşüncesini belirtmiş olsaydın, cevap verirdim. Üslup kırıcı bir kere ve ben değil, sen tavırlısın bana karşı ama önemli de değil. Muhtemelen bu yorumu atmamış olsaydım, böyle bir cevap bile vermeyecektin ve belki de "sen tavırlısın" demeyecektin. Ben tavır almam kolay kolay, karşımdaki tavır almadıktan sonra.

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Emre Ozansoy'un sadece kendi konularına yorum yaptığını ben de fark ediyorum ama bunun için onu yargılayamayız ki. Ne diyebiliriz? Onun kararı, onun tavrı. Bence de hoş değil ama dediğim gibi bunu olumlu/olumsuz olarak değerlendirebiliriz ama yargılayamayız. Sonuç olarak olay Emre Ozansoy, tamamen onun üzerine kurulu diyemez miyiz? Foruma uzaktan bakan biri bile bunu çözer gibi? :D
Onun maç yorum konusuna yorum yapmamakta yorum yapmayanların kararı ama :A
Dizi konularını biz açtık diye fragmanları dizi yorum konusuna değilde normal konularına paylaştıktan sonra en azından maç kısmına yorum yapmama kararı aldım ama yinede yazıyorum tabiki bir çok konusuna. Onun gibi her konuyu boykot etmiyorum :A

• Güldürdün
Reactions: Yiğitt

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Tartışırken "ne kadar saçma bir öneri" diye bir şey söylediğini düşünsene gerçek bir ortamdayken, hoş olur muydu? Hedef göstererek, isim kullanarak ya da isim kullanmadan gönderme yapman hoş bir şey mi? Seninle alıp veremediğim bir şey yok, ki zaten sana karşı tavırlı da değilim; ancak sen tavırlıydın daha çok ve tavırlısın da. Konuda mesela gönderme yapmak yerine, doğrudan beni etiketleyerek düşüncesini belirtmiş olsaydın, cevap verirdim. Üslup kırıcı bir kere ve ben değil, sen tavırlısın bana karşı ama önemli de değil. Muhtemelen bu yorumu atmamış olsaydım, böyle bir cevap bile vermeyecektin ve elki de "sen tavırlısın" demeyecektin. Ben tavır almam kolay kolay, karşımdaki tavır almadıktan sonra.
Canım ben sana neden tavır alayım? Ben zaten yaz boyu forumda bile yoktum. Ben sana şu konuda kırıldım, teyzem vefat etti. Bir baş sağlığı bile dilemedin. Ben de düşündüm, hatta girip baktım duruma yanlış mı hatırlıyorum diye. Halbuki o sırada aktiftin, mesaj da yazıyordun. Sonra düşündüm ben mi bir şey yaptım diye ama sen giderken güzel ayrıldık, vedalaştık. Sen gelince ben yoktum yani ben bir şey yapmış olamazdım. Baş sağlığı dilemeyecek kadar ne olmuş olabilir dedim. Düşmanın olsa baş sağlığı dilerdin. Ben sadece kırıldım buna, tavır alacağım bir şey yok. Sonuçta zorunda değildin ama o kadar muhabbetimize, sohbetime, paylaşımımıza ithafen ne olursa olsun bile dileyebilirdin. Ben bu durumu özelden yazacaktım bir ara zaten, ben içimde tutan biri değilim beni azıcık tanıdıysan ama senden bir adım bekledim bir yazarsın diye. Senle bir tartışmam mı oldu, kırıcı bir şeyimiz mi oldu, yanlışımız mı oldu birbirimize karşı? Hayır. Ben hiç hatırlamıyorum. Dediğim gibi geldikten sonra bir yazmamana kırıldım, benim başka bir meselem seninle olamaz olmadı da zaten. Giderken konuşmamızı, vedalaşmamızı gayet güzel temennilerimizi çok iyi hatırlıyorum.
------

Onun maç yorum konusuna yorum yapmamakta yorum yapmayanların kararı ama :A
Dizi konularını biz açtık diye fragmanları dizi yorum konusuna değilde normal konularına paylaştıktan sonra en azından maç kısmına yorum yapmama kararı aldım ama yinede yazıyorum tabiki bir çok konusuna. Onun gibi her konuyu boykot etmiyorum :A
Ben böyle düşündüğünüzü ve harekete döktüğünüzü bilmiyordum doğrusu, şu an aydınlandım. Maç konusuyla ilgili fikrimi geri alıyorum o halde. :A Nedeni ne peki? Yani ben Emre ile bu konuyu hiç konuşmadım, tabi ki görüyordum bunu yaptığını ama nedenini hiç sorgulamadım. Benim konularıma da aynısını yapıyordu. Dediğim gibi sonuçta yargılamayız böyle bir şey için, sonuç odaklı bakalım. Ama karşılıklı boykot ediliyorsa ona bir şey diyemem, hakkınız var demektir. :D

Ay ne kadar objektif bir insanım böyle ben :bhr:

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Araf

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Canım ben sana neden tavır alayım? Ben zaten yaz boyu forumda bile yoktum. Ben sana şu konuda kırıldım, teyzem vefat etti. Bir baş sağlığı bile dilemedin. Ben de düşündüm, hatta girip baktım duruma yanlış mı hatırlıyorum diye. Halbuki o sırada aktiftin, mesaj da yazıyordun. Sonra düşündüm ben mi bir şey yaptım diye ama sen giderken güzel ayrıldık, vedalaştık. Sen gelince ben yoktum yani ben bir şey yapmış olamazdım. Baş sağlığı dilemeyecek kadar ne olmuş olabilir dedim. Düşmanın olsa baş sağlığı dilerdin. Ben sadece kırıldım buna, tavır alacağım bir şey yok. Sonuçta zorunda değildin ama o kadar muhabbetimize, sohbetime, paylaşımımıza ithafen ne olursa olsun bile dileyebilirdin. Ben bu durumu özelden yazacaktım bir ara zaten, ben içimde tutan biri değilim beni azıcık tanıdıysan ama senden bir adım bekledim bir yazarsın diye. Senle bir tartışmam mı oldu, kırıcı bir şeyimiz mi oldu, yanlışımız mı oldu birbirimize karşı? Hayır. Ben hiç hatırlamıyorum. Dediğim gibi geldikten sonra bir yazmamana kırıldım, benim başka bir meselem seninle olamaz olmadı da zaten. Giderken konuşmamızı, vedalaşmamızı gayet güzel temennilerimizi çok iyi hatırlıyorum.
Tavır aldığını düşünüp yazmamış olabilirim (cevap vermezsin diye düşünmüşümdür) ya da "daha sonra yazarım" deyip ertelemişimdir, unutmuşumdur, hiç hatırlamıyorum. Başın sağ olsun, biraz geç olsa da. Allah rahmet eylesin. Dediğim gibi, hiç hatırlamıyorum. Eğer bu yüzden kırıldıysan kusura bakma. Ki zaten ben de uzun zamandır yoktum, ben de sonradan döndüm. Açıkçası arkadaş ortamının da etkisiyle tavır aldığını düşündüm daha çok ama o detaya girmeye gerek yok. Başın sağ olsun tekrar, tekrar kusura bakma.

• Beğendim
Reactions: Yiğitt