FF Yiğitt Adlı Üyenin Olmamış Olayını Abartması

DarkLegenD

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,281
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Şimdi bir laf edecem abez kaçacak :A :A Soytarı maskaralık yaptığında kendini kral sanırmış :A :A @DarkLegenD bu lafımı daha fazla yediremeyip bence bu gece forumu bırakır :Z
@Yiğitt ve senin bana ettiğiniz içi boş hakaretleriniz ve olmamışlarınız beni daha da güçlendiriyor.)) Atın, gelsin.))

gözlemci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
12,604
Puanı
861
Son yılların içeriği en haklı konusunu açtım. Açan kişinin kalitesinden bahsetmiyorum bile.))
Yani @Yiğitt dediğin gibi yapıyor veya yapmıyor orası değil konunun kötü tarafı, Sen onun hakkında konu açman yanlış , bu itirafta bile bahsedilmemesi gereken bir şey :D

• Harika
Reactions: Yiğitt

DarkLegenD

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,281
Puanı
1,060
Web Sitesi
Yani @Yiğitt dediğin gibi yapıyor veya yapmıyor orası değil konunun kötü tarafı, Sen onun hakkında konu açman yanlış , bu itirafta bile bahsedilmemesi gereken bir şey :D
Kahkaha attım ama yatmam lazım, saat 3.45'te kalkıp şov izlemem lazım.)) İyi geceler.

• Olmamış
Reactions: Yiğitt

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Birde bana @Çiğdem- ve @destere üzerinden prim yapma diyordu :A :A Kendisi prim yapmaya çalışmış ama pek becerememiş :A

İlk mesajda aldığım reaksiyona bakarsan anlarsın prim işini becermiş miyim, becermemiş miyim?)))

Gözlemci gerçekleri ortaya çıkardı, masken düştü. Çok eğlendim yine, bana bulaşan boyunun ölçüsünü alıyor. :A
Ama @destere ile bana @xemrexxx prim ediyordu yanı sen olmuş şeye bulaştın oğlanın tahtını almak gibi :A Dark bey ise kendine kullanılmamış bir av seçmiş @Yiğitt ile böyle uğraşılmıyordu yanı fark var senle Dark arasında gözlemci :A :A :A

@xemrexxx @destere

DarkLegenD

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,281
Puanı
1,060
Web Sitesi

DarkLegenD

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,281
Puanı
1,060
Web Sitesi
15 günden başlıyor bak mesala @destere zamanında kendini banlatmış ve popülerliği buradan yürümüş :F Onun izinden gitmek istiyorsan sende kendini şikayet edip banlamalısın kendini :A :A :A
Aa saçmaymış o. Banlanma sürelerinin birer birer yükselme şekli yoksa ben almayayım, kalsın.))