FF Yiğitt Adlı Üyenin Olmamış Olayını Abartması

DarkLegenD

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,281
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com

DarkLegenD

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,281
Puanı
1,060
Web Sitesi
Seni banlarsam ben de emekli edilirim, şimdi bir küfür et şöyle en kalitelisinden banlıyım. :Z :A
Benim banlanmamın senin emekliliğin ile ne alakası var? Ahaha zirvede mi bırakacaksın yoksa. Beni banlamak büyük bi' şereftir tabi, sen de haklısın.)))))

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,876
Puanı
1,061
Senin ne olduğunu bilen bilir, bilmeyenlere de anlatmana gerek yok :bhr::Z
Aslanım benim, konuş be. :Z

Çatır çutur karıştırdım. Veda konumdan daha fazla prim kasabilirim bu konuda.))) Çok sağlam bir temele dayandırdım konuyu, kapasitesi büyük.))
Sayemde iyi hit yaptın, ilk primlerini almaya başlamışsın. Yarın enlerde de sayemde "güldüren mesajlara" girersin. Yürüyen kaliteyim vallahi. :A @gözlemci

DarkLegenD

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,281
Puanı
1,060
Web Sitesi

Sayemde iyi hit yaptın, ilk primlerini almaya başlamışsın. Yarın enlerde de sayemde "güldüren mesajlara" girersin. Yürüyen kaliteyim vallahi. :A @gözlemci
Sağlam temelden kasıt sen değilsin, benim muazzam zamanlamam.))

gözlemci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
12,604
Puanı
861

Şimdi bir laf edecem abez kaçacak :A :A Soytarı maskaralık yaptığında kendini kral sanırmış :A :A @DarkLegenD bu lafımı daha fazla yediremeyip bence bu gece forumu bırakır :Z