FF Yiğitt Adlı Üyenin Olmamış Olayını Abartması

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Bu konuyu açtın, bittin olum sen.

'olum' yazanlara zaten sinir oluyorum, bir de sen yapınca titremeye başladım. @Çiğdem- oklavan ile şunun ağzına bir tane geçirsene, lütfen.)))
Aaa bu forumda dis olayına benim kadar başka hassas üye yoktur çünkü kullanmayan tek üye konumundayım :A :A :A

Ama buna rağmen yakın arkadaşım oldu halde bile @Yiğitt e hiç gönül koymadım istediği kadar dis atsın ne olacak ayoll :A :A :A

• Olmamış
Reactions: Yiğitt

DarkLegenD

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Aaa bu forumda dis olayına benim kadar başka hassas üye yoktur çünkü kullanmayan tek üye konumundayım :A :A :A

Ama buna rağmen yakın arkadaşım oldu halde bile @Yiğitt e hiç gönül koymadım istediği kadar dis atsın ne olacak ayoll :A :A :A
Dışarıdan bakan seni sevilmeyen biri zannedebilir.)) Ayrıca bu olmamış atma olayı Yiğit'in iticiliğini maksimum seviyeye çıkarıyor.

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Dışarıdan bakan seni sevilmeyen biri zannedebilir.)) Ayrıca bu olmamış atma olayı Yiğit'in iticiliğini maksimum seviyeye çıkarıyor.
Zannetsin ayoll ne oalcak :F Bizi bilen arkadaşların ne düşündüğü önemli :A :A :A

Hem @Yiğitt sen den fazla dis atıyor olabilir ama se avatarındakı kavuklu amca gibi daha bir sert uslubun var millet senden daha çok çekinebilir :A :A :A

DarkLegenD

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
Zannetsin ayoll ne oalcak :F Bizi bilen arkadaşların ne düşündüğü önemli :A :A :A

Hem @Yiğitt sen den fazla dis atıyor olabilir ama se avatarındakı kavuklu amca gibi daha bir sert uslubun var millet senden daha çok çekinebilir :A :A :A
Avatarımdaki adamı çıkaramadın daha galiba?)

DarkLegenD

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
İhsan Yüce senlede uyumlu olmuş :A Tatlı sert sözleri ile yer ediniyordu Yeşilçamda mesajlarınla avatar uyum sağlıyor asık suratla bazende güldüren sözleride olurdu tıpkı sen
:A :A :A
Adam tam bir espritüel, idolüm diyebilirim bu konuda.)) Ben ne zaman asık suratlı oldum be?

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Adam tam bir espritüel, idolüm diyebilirim bu konuda.)) Ben ne zaman asık suratlı oldum be?
Aaa işte güldürüyor ama böyle tatlı sert sözlerle yanı sen smilesiz mesajlarla bazen güldürüyorsunya :F Kavuklu amcada öyle somurtkan ifadeyke güldürürdü avatar uyumu açısından iyi idöl seçmişsin :A :A :A

DarkLegenD

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
Aaa işte güldürüyor ama böyle tatlı sert sözlerle yanı sen smilesiz mesajlarla bazen güldürüyorsunya :F Kavuklu amcada öyle somurtkan ifadeyke güldürürdü avatar uyumu açısından iyi idöl seçmişsin :A :A :A
Teşekkür ederim. Parantezler ile forumda zirve günlerimi yaşıyorum.)) Hissediyorum, süper moderatörlüğe az kaldı.)

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061

Benle bu arkadaşı aynı kefeye koyman çok büyük skandal, @DarkLegenD sevimsizliğiyle forum tarihine geçti. Şimdi de böyle konularla beni kendi yanına çekmeye çalışıyor. :A

DarkLegenD

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
Benle bu arkadaşı aynı kefeye koyman çok büyük skandal, @DarkLegenD sevimsizliğiyle forum tarihine geçti. Şimdi de böyle konularla beni kendi yanına çekmeye çalışıyor. :A
Yarın 64 kişilik, en sevdiğiniz üye diye anket başlatın en az yarı finale kadar gelirim. Ben ve sevimsizlik, yüzyılın uyumsuzluğu.

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

Kesinlikle öyle. Bu cümlenin altına imzamı atarım. @Çiğdem- tam bir kraliçe.

Yarın 64 kişilik, en sevdiğiniz üye diye anket başlatın en az yarı finale kadar gelirim. Ben ve sevimsizlik, yüzyılın uyumsuzluğu.
Dis konusunda seni savundum @Yiğitt iyi anlamda örnek gösterdim ayoll :A :A :A

Ama yönetici oylamasına aday olursa madem Kraliçesi kabul ettiler @DarkLegenD @Sherlock ta o halde Dark beye Yardımcı Admin olsun oyumu atmalıyım :A :A :A

ozmoturk

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,193
Puanı
460
Olmamış butonu kaldırılmalı, beğenme butonları yeterli. Beğenmediysen birşeye basma olsun bitsin :)

@Yiğitt gerçekten yorumsuzsun