FF Yiğitt Adlı Üyenin Olmamış Olayını Abartması

Şimdi bir laf edecem abez kaçacak :A :A Soytarı maskaralık yaptığında kendini kral sanırmış :A :A @DarkLegenD bu lafımı daha fazla yediremeyip bence bu gece forumu bırakır :Z
@Yiğitt ve senin bana ettiğiniz içi boş hakaretleriniz ve olmamışlarınız beni daha da güçlendiriyor.)) Atın, gelsin.))

Son yılların içeriği en haklı konusunu açtım. Açan kişinin kalitesinden bahsetmiyorum bile.))
Yani @Yiğitt dediğin gibi yapıyor veya yapmıyor orası değil konunun kötü tarafı, Sen onun hakkında konu açman yanlış , bu itirafta bile bahsedilmemesi gereken bir şey :D

• Harika
Reactions: Yiğitt
Yani @Yiğitt dediğin gibi yapıyor veya yapmıyor orası değil konunun kötü tarafı, Sen onun hakkında konu açman yanlış , bu itirafta bile bahsedilmemesi gereken bir şey :D
Kahkaha attım ama yatmam lazım, saat 3.45'te kalkıp şov izlemem lazım.)) İyi geceler.

• Olmamış
Reactions: Yiğitt
Birde bana @Çiğdem- ve @destere üzerinden prim yapma diyordu :A :A Kendisi prim yapmaya çalışmış ama pek becerememiş :A

İlk mesajda aldığım reaksiyona bakarsan anlarsın prim işini becermiş miyim, becermemiş miyim?)))

Gözlemci gerçekleri ortaya çıkardı, masken düştü. Çok eğlendim yine, bana bulaşan boyunun ölçüsünü alıyor. :A
Ama @destere ile bana @xemrexxx prim ediyordu yanı sen olmuş şeye bulaştın oğlanın tahtını almak gibi :A Dark bey ise kendine kullanılmamış bir av seçmiş @Yiğitt ile böyle uğraşılmıyordu yanı fark var senle Dark arasında gözlemci :A :A :A

@xemrexxx @destere

15 günden başlıyor bak mesala @destere zamanında kendini banlatmış ve popülerliği buradan yürümüş :F Onun izinden gitmek istiyorsan sende kendini şikayet edip banlamalısın kendini :A :A :A
Aa saçmaymış o. Banlanma sürelerinin birer birer yükselme şekli yoksa ben almayayım, kalsın.))