FF Yiğitt Adlı Üyenin Olmamış Olayını Abartması

DarkLegenD

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
@DarkLegenD i bu konusunu güldürü listesine almamıştım çatlamıştı koca kel kafa :A :A :A @xemrexxx @serhatt

Yükselişimin önüne geçmek istediler ve başardılar da. :A Aslında, zamanında Admin Bey'e şikayet etsem, ikisini de evinden aldırırdım. :A Ama yapmadım çünkü bu adamın da iyi bir tarafı var canım. :A

Helal olsun sana, üzerimden prim kasmalarına hiçbir zaman izin vermeyeceğiz. :bhr: @DarkLegenD bu konudan sonra forumda mimlendi zaten, gün yüzü göremez oldu... Yüzü gülmez oldu...

Hhaha Aaa gerçekten ayoll @DarkLegenD bey o şokun etkisiyle tükenip gitti :A :A :A

Aklıma şey geldi @sokak sanati da oda senin gibi ayrı manyak :F Arslan beye dis atıp duruyordu oğlan forumu bırakacam yeter diye bağrıyordu :F :F :F
Bu gerçekten de doğru. :A Hakkımın yenilmesi beni derinden üzmüş ve sarsmıştı. :A Espritüel tarafım yamulmuştu ve zirvede bırakmak zorunda kalmıştım. :A

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Yükselişimin önüne geçmek istediler ve başardılar da. :A Aslında, zamanında Admin Bey'e şikayet etsem, ikisini de evinden aldırırdım. :A Ama yapmadım çünkü bu adamın da iyi bir tarafı var canım. :A

Bu gerçekten de doğru. :A Hakkımın yenilmesi beni derinden üzmüş ve sarsmıştı. :A Espritüel tarafım yamulmuştu ve zirvede bırakmak zorunda kalmıştım. :A
Bana karışmaman gerektiğini anlamışsındır, teşekkürler aşkım. :bhr: :A

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,934
Puanı
1,060

Kul hakkı yiyen bedelini çok ağır öder, bekle ve çöküşlerini gör :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Bana karışmaman gerektiğini anlamışsındır, teşekkürler aşkım. :bhr: :A

Afferim dürüst olduğun için :A kalp verdim sana kel kafa bu sana yeter :A :A :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Sen önce Umut'u huzur evinden al Yiğit. :A :A Yapıştı kaldı oraya. :T: :(
Şimdilik bir şey olduğu yok ama her an bilet kesebiliriz, bağları koparmamak lazım. :A @Harunnn60
Aaa ben yönetici oldumdan beridir çünkü öncesini bilmiyorum :A :A :A

İstisnalar heryerde olur ama 100 de 99 gibi doğru kararlar ile hareket ettik hep adminsiz forumu en zor zamanında ayakta tuttuk yanı biz burda oldumuz sürece içim rahat yönetimimize nazar değmesin :Z:Z:Z @Sherlock