Yepyeni Bir Proje: "Benim Dizim"

Fks14

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
2,345
Puanı
809
Merhaba FavoriForumum'un sevgili üyeleri,

Birçok başarılı projelere imza atan Fks14 yepyeni bir projeyle karşınızda!

Bu projede izlediğiniz dizinizle ilgili herşeyi söyleyebilirsiniz. Mesela bir sahneyi nasil buldunuz? Daha heyecanlı olabilirmiydi? Dizinin bölümü daha aksiyonlu veya daha komik olabilirmiydi? Oyuncuları bu bölümde nasıl buldunuz? Dizinin o bölümde kullanılan özel efektleri nasil buldunuz? Dizinizde gelecek bölümlerde sizce neler olacak? Yeni bölümün fragmanını nasıl buldunuz? Bölüme vermiş olduğunuz genel puan kaç? Aklınıza gelemeyecek kadar dizinin o bölümüyle ilgili herşeyi burada söyleyebilirsiniz.

Önemli not: Herkesin kendine göre düşünceleri ve fikirleri vardır, herkesin bu fikirlere karşı saygılı olması lazım yoksa projenin tadı kalmaz.

Şimdiden projeme vermiş olduğunuz katkılarınızdan dolayı teşekkürler ve hep beraber dizimizi övelim ve eleştirelim.

Proje sahibi: Fks14

yerli_diziler.jpg

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,222
Puanı
1,060
Hayırlı olsun, umarım iyi bir proje olur ve son olarak sana başarılar diliyorum...

Fks14

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
2,345
Puanı
809
Tesekkürler arkadaslar, sizlerin desteklerinizi de bekliyorum. :)

Fks14

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
2,345
Puanı
809
Bugünün dizileri/filmi/programi:

Umutsuz Ev Kadinlari (Kanal D)

O Ses Türkiye (Show Tv)

Zırhlı Kuvvetler (Star Tv)
Behzat Ç. (Star Tv)

Al Yazmalim (Atv)
Kim Milyoner Olmak Ister? (Atv)

Farkli Desenler (Stv)

endgame

Favori Üye
Reaksiyon puanı
14
Puanı
259
Güzel proje, izlediğim dizi/film/programları bazen nerede değerlendirsem bilemiyorum, reyting bölümüne yazsam absürt durabiliyor, tam olarak yeri orası değil çünkü. Bu konu vasıtasıyla yorum köşemiz olmuş oldu, ben nadiren prime-time'da bir şey izlerim ama izleyince söyleyecek sözlerim oluyor.

Mesela bu akşam Zırhlı Kuvvetler'e bakmayı düşünüyorum, bakarsam yarın kısa bir yorum geçerim ama belli bir sahne üzerinde durmak yerine filmin genelinden bahsederim herhalde.

Teşekkürler proje için. :)

endgame

Favori Üye
Reaksiyon puanı
14
Puanı
259
Bu arada konu adı güzel, tüm dizilerin küçük küçük yer aldığı resim ise çok çok başarılı. :)

Fks14

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
2,345
Puanı
809
Güzel proje, izlediğim dizi/film/programları bazen nerede değerlendirsem bilemiyorum, reyting bölümüne yazsam absürt durabiliyor, tam olarak yeri orası değil çünkü. Bu konu vasıtasıyla yorum köşemiz olmuş oldu, ben nadiren prime-time'da bir şey izlerim ama izleyince söyleyecek sözlerim oluyor.

Mesela bu akşam Zırhlı Kuvvetler'e bakmayı düşünüyorum, bakarsam yarın kısa bir yorum geçerim ama belli bir sahne üzerinde durmak yerine filmin genelinden bahsederim herhalde.

Teşekkürler proje için. :)

Çok çok tesekkür ederim endgame. Senin bu güzel yorumun beni çok motive ediyor.

Proje adini ve resimi begendigin için de ayri tesekkürler. :)

Fks14

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
2,345
Puanı
809
O Ses Türkiyede su an bazi sonuçlar açiklaniyor, çok heyecanli..

Fks14

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
2,345
Puanı
809
Bazi illerin sonuçlari açiklandi O Ses Türkiye'de ve genel olarak oylarin çogu Oguz ve Fatma'ya gitti.

Fks14

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
2,345
Puanı
809
Çok büyük bir sok içindeyim! Fatma Iscan yarismaya veda etti! Ibrahim Sevki bence haketmiyor birinci olmayi!

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,822
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Bihter Erkmen elendikten sonra yarışmayı kimin kazanacağını umursamamaya başladım. Bihter Erkmen kazanmalıydı bence. İnşallah bir yapımcı keşfedip iyi bir albüm yapar Bihter'e...