Yepyeni Bir Proje: "Benim Dizim"

Fks14

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
2,345
Puanı
809
O Ses Türkiye birincisi Oguz Berkay Fidan!

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,331
Puanı
1,059
bugün iki film izledim biri stardaki sinemayda herşey güzeldi filmde ama beğenmedim filmde bişeyler eksikti sanki hanı yemekte 40 çeşit malzeme koyarsında tuzu koymayı unutursun öyle bir filmdi izlemesemde olurdu ama izledim yapacak bişey yok..

ikinci olarak behzat ç. yi izledim herzamanki gibi doğal yapmacıksız gerçek hayatın tam kendisini gösteren muhteşem bir film... emeği geçen herkesi kutluyorum..

Fks14

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
2,345
Puanı
809
Esra Erol'da Evlen Benimle programi çok güzel gidiyor, çok iyi sunuyor Esra Erol.

Fks14

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
2,345
Puanı
809
ya tamam da ben anlamadı biz nasıl kullanacağız ve nerden ne şekilde biraz daha ayrıntı lütfen...

Birsey kullanmaniz gerek yok. Sadece izlediginiz diziyle ilgili birseyler yazacaksiniz bu konuda mesaj olarak..

Mesela bir sahneyi mi begenmediniz mi? Oyunculari nasil buldunuz? Dizinin yayinlanan bölümüyle ilgili herseyi bu konuda paylasabilirsiniz..

Fks14

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
2,345
Puanı
809
Bu aksam ekrana gelen diziler/program:

Al Yazmalim (atv)
Arka Sokaklar (kanal d)
Yetenek Sizsiniz (show)
Koyu Kirmizi (star)
Yer Gök Ask (fox)

HeisenBerg

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,856
Puanı
910
Leyla İle Mecnun'un bu bölümü gerçekten hem duygusal hem de komedi bakımından harika bir bölümdü :smile: Sadece Mecnun ile İsmail Abi arasında Sahil Sahnesi yoktu :D Onun dışında dizideki bazı kişilerin rollerinin değişmesi komik durumlara neden oldu :smile: Genel olarak dediğim gibi harika bir bölüm oldu :smile:

endgame

Favori Üye
Reaksiyon puanı
14
Puanı
259
Buraya gelip yorumlarımı yazacağım demiştim ama pazar akşamı hiç bir şey izlemedim. Dün de Arka Sokaklar'ın özetini izleyebildim.

Özetten bahsedecek olursak şunu rahatlıkla söyleyebiliriz ki Arka Sokaklar'ı 100 dakika yerine 50 dakika izlemek çok daha faydalı, hemen konuyu kapıp durumu anlayabiliyorsun, ekibin konuyla alakasız konuşmalarını duymamış oluyorsun, sadece polisiye izlemenin zevkine varıyorsun. Çekim kalitesine gelirsek her zamanki ayardaydı, yani "olay anlaşılsın, yeter" standartlarındaydı, herhangi bir sanatsal aktivite göremedim. Zaten bu diziye çerezlik olarak bakacaksın. :)

Fb_King

Favori Üye
Reaksiyon puanı
294
Puanı
204
Hayırlı olsun,güzel proje hazırlamışsın,uğraşmışsın.

Fks14

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
2,345
Puanı
809
Uçurum dizisini izliyorum, bu diziyi bundan sonra takip edecegim. Çok güzel olmus.

endgame

Favori Üye
Reaksiyon puanı
14
Puanı
259
Uçurum beklentilerin çok üstünde bir performans sergiledi ilk bölümüyle. Jenerik olağanüstüydü, digiflame işini iyi yapmış, senaryo çok iyiydi, ne de olsa Ezel'in senaristi kerem Deren'in elinden çıkıyor, yine flashback'lerle hikayeyi anlatma yoluna gitmiş, çok da iyi olmuş. Yönetmenin de etkisiyle geçişler kusursuz olmuş, jimmy jib türü robot kameralara ağırlık verilmiş ki benim en sevdiğim kameradır. Ekran iki-üç parçaya bölünerek birden fazla kişinin o anki durumları yansıtılmaya çalışılmış, fena olmamış ama gerçekçiliği biraz baltaladığını söyleyebilirim.

Dizinin en büyük kusuru dublajdı sanırım, neden dublaja gidildiğini hiç anlayamadım, çünkü bu hali hiç doğal değil, ya orjinal dilde gitseydi, alt yazıyla izleseydik ya da karakterleri tamamen tükçe konuştursalardı, bu hali dizinin kalitesini maalesef oldukça düşürdü.

Ama iddia ediyorum, reytingde 7-8 ile yoluna başlayacak ve ÖBGZ'yi çok düşürecek, bu hafta olmasa da ileriki haftalarda böyle olacak.

ÖBGZ ilk yarısı itibariyle hayli sıkıcıydı, senaryo kötüyken çok başarılı bulduğum Zeynep Günay Tan'ın da kurtarabileceği ya da renk katabileceği fazla bir ortam olmuyor maalesef, hem senaristimizi hem de yönetmenimizi yeni projelerde görsek daha iyi olacak gibi.

Fks14

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
2,345
Puanı
809
Uçurum beklentilerin çok üstünde bir performans sergiledi ilk bölümüyle. Jenerik olağanüstüydü, digiflame işini iyi yapmış, senaryo çok iyiydi, ne de olsa Ezel'in senaristi kerem Deren'in elinden çıkıyor, yine flashback'lerle hikayeyi anlatma yoluna gitmiş, çok da iyi olmuş. Yönetmenin de etkisiyle geçişler kusursuz olmuş, jimmy jib türü robot kameralara ağırlık verilmiş ki benim en sevdiğim kameradır. Ekran iki-üç parçaya bölünerek birden fazla kişinin o anki durumları yansıtılmaya çalışılmış, fena olmamış ama gerçekçiliği biraz baltaladığını söyleyebilirim.

Dizinin en büyük kusuru dublajdı sanırım, neden dublaja gidildiğini hiç anlayamadım, çünkü bu hali hiç doğal değil, ya orjinal dilde gitseydi, alt yazıyla izleseydik ya da karakterleri tamamen tükçe konuştursalardı, bu hali dizinin kalitesini maalesef oldukça düşürdü.

Ama iddia ediyorum, reytingde 7-8 ile yoluna başlayacak ve ÖBGZ'yi çok düşürecek, bu hafta olmasa da ileriki haftalarda böyle olacak.

ÖBGZ ilk yarısı itibariyle hayli sıkıcıydı, senaryo kötüyken çok başarılı bulduğum Zeynep Günay Tan'ın da kurtarabileceği ya da renk katabileceği fazla bir ortam olmuyor maalesef, hem senaristimizi hem de yönetmenimizi yeni projelerde görsek daha iyi olacak gibi.

Dublaj sahneler bence de olmamis ama dizi baslarken "Bu dizideki tüm Moldovca sahneler Türkçe seslendirilmistir" yaziliyordu. Ama Lavinia Longhi'nin ve Deniza Capezza'nin Türkçesini o kadar da kötü bulmadim açikcasi.

endgame

Favori Üye
Reaksiyon puanı
14
Puanı
259

Dublaj sahneler bence de olmamis ama dizi baslarken "Bu dizideki tüm Moldovca sahneler Türkçe seslendirilmistir" yaziliyordu. Ama Lavinia Longhi'nin ve Deniza Capezza'nin Türkçesini o kadar da kötü bulmadim açikcasi.

Evet yazıyı gördüm de bu yolu seçmiş olmaları tuhaftı yani, çok iyi bir işte olmaması gereken hareketlerdi.

Fks14

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
2,345
Puanı
809
Muhtesem Yüzyili izliyorum, çok güzel ilerliyor

Fks14

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
2,345
Puanı
809
Bu aksam Adini Feriha Koydum'u izleyecegim, çok güzel olacaktir.. Reklam aralarinda ise Yalan Dünya'yi izleyecegim. Ve Beyaz Show tabii ki.

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,331
Puanı
1,059
bu akşam hayat devam ediyoru izleyeceğim süper bir finalle bitmişti geçen hafta bakalım kurşun kime isabet etti..

Fks14

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
2,345
Puanı
809
Iffet'i izliyorum, Deniz Çakir'in oyunculugu muazzam. Çok güzel bir bölüm olmus.

Fks14

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
2,345
Puanı
809
atv'de ekrana gelen Dizi TV programini izledim, çok güzeldi.