Yeni Sezonun İlk Kurbanı: 'Uzak Şehrin Masalı' Final Yapıyor!

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
64,064
Puanı
1,061

FOX'un yeni dizisi Uzak Şehrin Masalı final yapıyor!

Yapımcılığını 25 Film'in üstlendiği, başrollerini Aslıhan Güner, Barış Kılıç, Begüm Birgören, Timur Acar ve Zeynep Eronat'ın paylaştığı yapım için jet hızıyla final kararı alındı. İlk 3 bölümüyle beklenen reytingleri alamayan dizi, 10 Ekim'de ekrana gelecek olan 5. bölümüyle ekranlara veda etmeye hazırlanıyor.

Uzak Şehrin Masalı, yeni bölümüyle Pazar 20.00'de FOX'ta!

Kaynak: Deniz Tural

Cok cabuk oldu ama beklenen bir son. Umarim bu oyunculari en kisa sürede yeni yapimlarda görürüz.

Reactions: Tolstoyevski
Bu habere en çok dizinin logosunu avatarı yapan @EmreCan üzülmüştür.
Mekan olarak gerçekten çok iyiydi Kars zaten harika bir yer mekanları bile izletirdi değeri bilinmedi
Zaten ateşim vardı bu haber de baya kötü geldi sonuçta 1 sene boyunca büyük umutlar ile bekledim
------

@denizz19 yeni töremsi diziler olursa haberlerini bekliyorum

Reactions: 12.Adam and Araf
Bugünkü reytinglerden sonra belliydi ama yine de kararın bu kadar hızlı alınacağını düşünmemiştim. Kağıt üstünde tutacak bir iş gibiydi ama niyeyse bir türlü olmadı. Şartlar da müsaitti ama Yargı'nın yaptığını yapamadı ve finali hak etti. O zaman Elkızı için 17 Ekim Pazar diyebiliriz bakalım FOX'un ikinci Total denemesi nasıl sonuçlanacak.

O zaman @denizz19'un haberi gerçek dışı olsun, dua et.

Ayrıca o tarz diziler hiç bitmez.

Reactions: denizz19
en az 12 ay uğraştılar bu dizi için. en azından uğraştıkları ay kadar bölüm sayısı yapsalardı.
barış kılıç medyapım ile arasını bozmakla kötü yaptı. aldı boyunun ölçüsünü. oynayamadı bence.

Darısı Son yazın başına....

Kaya yasak elmaya gelmeli

Reactions: Carpe Diem