Yeni Kategori: Fav10'a Öneriler

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,731
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Kısa süreli hizmet verecek bu kategoride forumla ilgili önerileriniz, gördüğünüz hatalar için (özellikle yeni dark temayla ilgili olarak) başlık açabilirsiniz. Buraya açılan konular özel nitelikli olacak ve diğer üyeler yan kısımdan bu önerilere oy verebilecek, en çok oy alan önerilerin yapılma olasılığı artacaktır.

Önerilerinizi bekliyoruz...

Not: Öneriler teknik öneriler olmalı, yönetimsel konularda açılan başlıklar silinecektir. Yönetimle ilgili önerileri zaten ayrıca yönetici değerlendirme anketlerinde alıyoruz.
------

Aşağıdaki görüntüdeki işaretli yerden önerilere pozitif veya negatif oy verebilirsiniz.

1634666143563.png

Son düzenleme:

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060
Bir konu altına yorum yazdığınızda belli bir nedenle konuyu değiştirme,forumdan çıkma,ekran kapanması olduğunda o konuya günler sonrada dönsen yazdığın yorum biranda son yazdığına ekleniyor.
İyi mi kötü mü bilemedim bu durum ama ben pek memnun değilim.
Şuna cevap vereyim, o iyi bir durum çünkü taslak olarak kayıt ediliyor.
Konu açacağın zaman özellikle önden hazır etme olarak ve etkinlik zamanı birden fazla anket konusu olacağı zaman, aynı anda hazır edip ard arda açmak için çok faydası oluyor.
Memnun olmamanı anlıyorum. Bir konuya yorum yazacakken çoğu kez mesaj yazarken başıma geliyor ve edit yapıyorum hemen. Hızlı yazmasam aslında farkedeceğiz eski mesajı ama acele edip yolluyoruz genelde :A

• Beğendim
Reactions: The_Erinch

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,731
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
@bazinga kendi indirdiğimiz, çektiğimiz videoları durumumuza paylaşsak güzel olmaz mı :Z bunun ile ilgili birşey yapabilir misin :Z
Maalesef video depolayacak kadar geniş disk alanımız yok. Youtube vs başka platformlar aracılığıyla paylaşabilirsiniz...

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
57,027
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Forum bildirimlerinde sorun mu var yoksa sadece bende mi var bu? (b)

Bildirim geldi, x üyesi 2 dakika önce yorum yaptı diye ama bildirime tıklayıp durum mesajına gittiğimde 2 saat önce yazıldığını gördüm durumun.

1635598993602.png
1635599008143.png

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,731
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
  • Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,338
Puanı
1,060
Futbolda Adalet kösesi açilmali
Galatasarayin maçini yöneten
Hakem Yolsuzluk yapmis
Uyusturucu karsiliginda Pendik stadinda oynayin demis Tff
Fenerbahcenin haberi oldugu yok
Sonra Dan ögrendiler
Fenerbahceyi @bazinga
@Dosi , reis forumu hepten kilitlemek niyetinde. Sayın adminin ocağına incir ağacı dikecek. :A @bazinga