Yeni Kategori: Fav10'a Öneriler

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Kısa süreli hizmet verecek bu kategoride forumla ilgili önerileriniz, gördüğünüz hatalar için (özellikle yeni dark temayla ilgili olarak) başlık açabilirsiniz. Buraya açılan konular özel nitelikli olacak ve diğer üyeler yan kısımdan bu önerilere oy verebilecek, en çok oy alan önerilerin yapılma olasılığı artacaktır.

Önerilerinizi bekliyoruz...

Not: Öneriler teknik öneriler olmalı, yönetimsel konularda açılan başlıklar silinecektir. Yönetimle ilgili önerileri zaten ayrıca yönetici değerlendirme anketlerinde alıyoruz.
------

Aşağıdaki görüntüdeki işaretli yerden önerilere pozitif veya negatif oy verebilirsiniz.

1634666143563.png

Son düzenleme:

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Dilek kutusu gibi bir bölüm gerekiyordu aslında foruma, son zamanlarda, özellikle gece modunu düşününce içimden geçirmiştim. :D

Bence bölüm olarak değil de, konu olarak da yapabiliriz. "Forum Hakkında" bölümüne konu olarak açılsa ilgi görebilir bence bu konu. Bölüm olarak havada kalabilir bence. :)

• Beğendim
Reactions: AhmetBayram

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Dilek kutusu gibi bir bölüm gerekiyordu aslında foruma, son zamanlarda, özellikle gece modunu düşününce içimden geçirmiştim. :D

Bence bölüm olarak değil de, konu olarak da yapabiliriz. "Forum Hakkında" bölümüne konu olarak açılsa ilgi görebilir bence bu konu. Bölüm olarak havada kalabilir bence. :)
Asıl mesaj olarak havada kalıyor. Bu şekilde hangi önerinin ne kadar destek gördüğünü görmek de daha kolay. :A

• Beğendim

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Asıl mesaj olarak havada kalıyor. Bu şekilde hangi önerinin ne kadar destek gördüğünü görmek de daha kolay. :A
İlgi görürse çok iyi olur ama sana çok iş düşecek bu konuda. :A

Bir de insanın aklına çok şey geliyor ama sonra bunları belirtmek isteyeceği bir yer olunca, direkt aklındakiler uçup gidiyor. :A

• Beğendim

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Bu işin sonunda @bazinga…

Computer Rage GIF

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Başlık açsana, gözden kaçmasın burada. :A

Mantıklı bir öneri zaten yapılır da bu tip istekler için de başlık açmaya alışsanız daha kolay yönetiriz. :A
Böylesi çok daha iyi. Saat ve bir çok şeyde mahrum kalıyoruz, bari bu görünümü çok görmeyin biz mobil kullanıcılarına. Aşırı pratik oluyor böyle. Kategoriler arası gezinme olarakta kolaylık.

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
@bazinga Dark Mode seçildiğinde mobilde ana sayfa çok kalabalık oluyor, buna bir çözüm bulunamaz mı?

Konunun açıldığı bölüm adı, konuyu açan üyenin adı vs. varsayılan temada yer almıyor.

Ekli dosyayı görüntüle 110364
Ekli dosyayı görüntüle 110365
Bence de mobil adına böylesi daha iyi aslında, kaç mesaj yazılmış mobilden direkt görülüyor. Aslında @bazinga isteyenler için böyle seçenekler ayarlayabilse en iyisi olur, yani anasayfa böyle detayları görebilmek ya da kapatmak için ayarlardan seçenekler tarzı :A @Dosi

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
56,754
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Bence de mobil adına böylesi daha iyi aslında, kaç mesaj yazılmış mobilden direkt görülüyor. Aslında @bazinga isteyenler için böyle seçenekler ayarlayabilse en iyisi olur, yani anasayfa böyle detayları görebilmek ya da kapatmak için ayarlardan seçenekler tarzı :A @Dosi
Çok fazla yer kapladığı için eski temaya geri döndüm ben, çok büyük ve gereksiz duruyor bence.

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,315
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Başlık açsana, gözden kaçmasın burada. :A

Mantıklı bir öneri zaten yapılır da bu tip istekler için de başlık açmaya alışsanız daha kolay yönetiriz. :A
400.Bölümü reklamla duyurmak @Tolstoyevski @bazinga @Emre Ozansoy

• Beğendim

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Çok fazla yer kapladığı için eski temaya geri döndüm ben, çok büyük ve gereksiz duruyor bence.

8AB8F6C2-660A-4BB1-8C03-3EC0F9FBA328.jpeg

Kalabalık gözükmesinin nedeni açılan konunun bulunduğu kategorinin iki kere yazılması, ya üstteki ya da alttakini çıkarmak gerekiyor cidden. Aynı zamanda konuyu açan üyenin nicki gözükmese de olur çünkü zaten profil fotoğrafı gözüküyor. Ama konudaki mesaj sayısı, son yazan üye ve konunun hangi bölümde olduğu mobil adına bence çok önemli :A Eğer hangi bölümde olduğu gözükmezse, o bölüme girmek için önce o konuya tıklamak sonra o bölüme gitmek gerekiyor iki kere tık yani… uğraş dur.

@bazinga

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
56,754
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Ekli dosyayı görüntüle 110369

Kalabalık gözükmesinin nedeni açılan konunun bulunduğu kategorinin iki kere yazılması, ya üstteki ya da alttakini çıkarmak gerekiyor cidden. Aynı zamanda konuyu açan üyenin nicki gözükmese de olur çünkü zaten profil fotoğrafı gözüküyor. Ama konudaki mesaj sayısı, son yazan üye ve konunun hangi bölümde olduğu mobil adına bence çok önemli :A Eğer hangi bölümde olduğu gözükmezse, o bölüme girmek için önce o konuya tıklamak sonra o bölüme gitmek gerekiyor iki kere tık yani… uğraş dur.

@bazinga
Öğeyi Denetle ile düzeltmeye çalıştım da en azıdan fazla yer kaplamıyor dediğin şekilde. O zaman olabilir belki ama, şu anki hali cidden çok fazla yer kaplıyor.

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Böylesi çok daha iyi. Saat ve bir çok şeyde mahrum kalıyoruz, bari bu görünümü çok görmeyin biz mobil kullanıcılarına. Aşırı pratik oluyor böyle. Kategoriler arası gezinme olarakta kolaylık.
Önemsiz detaylar bence. İlla işe yaradığı durumlar oluyordur ancak klasik temadaki görünüm dark temadaki görünümden 10 kat falan daha iyi. Sade, temiz bir görünüm. Diğeri çok kötü duruyor maalesef.

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,087
Puanı
1,060