Yeni Fav10 Versiyonu Yayında!

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,271
Puanı
1,060
Mobilden bildirim sayım üç hanelere yaklaşsada,üzerine tıklayınca ogün gelenleri ayrı sayı olarak verdiğinden o sorunuda kendime göre aştım.
Şuanlık problemim yok; birkaç güne herşeye alışırım.

:bhr: :bhr: :bhr:
Not:Emojiler Öne Gelmiş :v0:

• Beğendim
Reactions: Gerekli24

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Mobilden bildirim sayım üç hanelere yaklaşsada,üzerine tıklayınca ogün gelenleri ayrı sayı olarak verdiğinden o sorunuda kendime göre aştım.
Şuanlık problemim yok; birkaç güne herşeye alışırım.

:bhr: :bhr: :bhr:
Not:Emojiler Öne Gelmiş :v0:
Aynısı bende de öyle abi ama girince düzelmesi iyi

• Beğendim
Reactions: The_Erinch

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,731
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Bookmarks kısmı "Kaydettiklerim" olarak güncellendi. @Aserat'ın katkılarıyla. :A

Bu kaydettiklerim kısmı gerçekten çok kullanışlı, iyi tasarlanmış bir kısım. Kendinize göre kişisel etiketler belirleyerek "Sonra Okuyacaklarım", "Güldüklerim", "Forumdaki Efsane Mesajlar", "Düzenleme Yapacağım Konularım", "Yorum Yapacağım Filmler" gibi etiketler belirleyerek mesajları, konuları buradan kolayca takip edebilirsiniz. Tamamen sizin yaratıcılığınıza göre çeşitli işlevsellikler kazanabilir. :)

Başka dikkatinizi çeken Türkçe olmayan ya da çevirisi kötü olan kısım kaldı mı?

Ya da hafta içinde gözlemlediğiniz ya da benim ilgilenmeyi unuttuğum bir problem?

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Bu kaydettiklerim kısmı gerçekten çok kullanışlı, iyi tasarlanmış bir kısım. Kendinize göre kişisel etiketler belirleyerek "Sonra Okuyacaklarım", "Güldüklerim", "Forumdaki Efsane Mesajlar", "Düzenleme Yapacağım Konularım", "Yorum Yapacağım Filmler" gibi etiketler belirleyerek mesajları, konuları buradan kolayca takip edebilirsiniz. Tamamen sizin yaratıcılığınıza göre çeşitli işlevsellikler kazanabilir. :)

Başka dikkatinizi çeken Türkçe olmayan ya da çevirisi kötü olan kısım kaldı mı?

Ya da hafta içinde gözlemlediğiniz ya da benim ilgilenmeyi unuttuğum bir problem?

@bazinga mobil anasayfada konularda kaç mesaj yazıldığını görememek ayrıntısı olmaması gözüme çarpan en büyük eksiklik, ikinci olarak da açılan konunun hangi bölümden olduğunun görülmemesi. O olmasa da olur belki ama şu aşağıdaki iki halinden biri yeterli gelebilir, ilkinde sadece mesaj sayısı, ikincisinde ise hem mesaj sayısı hem ilgili bölüm yer alıyor:

4D59B1F6-F88B-406B-A620-1440B61BA29A.jpeg

87CBE80F-DF64-4988-9C60-BD68F3CD3A62.jpeg

• Beğendim
Reactions: Özgür and bazinga

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,731
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
@bazinga mobil anasayfada konularda kaç mesaj yazıldığını görememek ayrıntısı olmaması gözüme çarpan en büyük eksiklik, ikinci olarak da açılan konunun hangi bölümden olduğunun görülmemesi. O olmasa da olur belki ama şu aşağıdaki iki halinden biri yeterli gelebilir, ilkinde sadece mesaj sayısı, ikincisinde ise hem mesaj sayısı hem ilgili bölüm yer alıyor:

Ekli dosyayı görüntüle 93647

Ekli dosyayı görüntüle 93648
Hangi bölüm olduğu bence gereksiz ayrıntı, mesaj sayısını geri getirmeyi bir deneyeyim. Onun olumsuz bir etkisi gözükmüyor görünümde. :)

• Beğendim
Reactions: Tolstoyevski

emreemreu

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
6,292
Puanı
1,060
Çevrimiçi yöneticiler kısmına moderatörler de eklenmiş. Bir ara süper moderatörler bile yazmıyordu orada. :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060
Çevrimiçi yöneticiler kısmına moderatörler de eklenmiş. Bir ara süper moderatörler bile yazmıyordu orada. :A

Süper moderatörler, yeni yönetim seçildiğinde eklenmişti. Ama moderatörler yeni eklenmiş.
Size o detayları iyi bilen biri olarak ufak bir bilgilendirme yapayım :A
2017 Ekim/Kasım seçimleri öncesi yeşil mavi herkes o listede vardı zaten.
2017 alımlarından sonra sadece mavi ve üst rütbeler yer aldı (yeşiller bu durumdan söz etmişti)
2019 Özgür ve Emreemreu yönetime dönüp bazıları emekli olduğunda ise mavilerde o listeden çıkarıldı.
Şimdi ise maviler Temmuz'da belirmişti ve 3 sene sonrası yeşiller tekrar belirmiş oldu ve olması gereken bu çünkü yönetimsel mevzularda herkesin fikri önemli ve aynı görevler yapılmakta artı her yöneticinin görünmesi en doğrusu @Tolstoyevski @Sherlock

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,642
Puanı
1,060
Az önce telefonda 78 bildirim vardı hiç bakmadan PC'ye geçtim orada 58'e düştü nedense. Molbilde okundu olmuyorken aynı şey PC için geçerli değil sanırım. :D

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060
@bazinga Neler Yeni kısmında da sıkıntı var. Son konuları görme işi yani.

tıkladığımızda birşey olmuyor
sadece bu şekilde renk değişimi olmaktaIMG_20201029_161910.jpg

sonra kenarda belirmesi için çok kez tıklayıp, kaydırmalarla bazen oluyor.
IMG_20201029_161809.jpg

• İlginç
Reactions: bazinga

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
@bazinga...

computer rage GIF

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060
@bazinga Neler Yeni kısmında da sıkıntı var. Son konuları görme işi yani.

tıkladığımızda birşey olmuyor
sadece bu şekilde renk değişimi olmaktaEkli dosyayı görüntüle 94392

sonra kenarda belirmesi için çok kez tıklayıp, kaydırmalarla bazen oluyor.
Ekli dosyayı görüntüle 94393
Bu sıkıntı daha devam ediyor ve bu yüzden gizlilik ayarları vs. yerine girmekte zor oluyor. Kenardan belirme çok fazla uğraştan sonra oluyor ama bazen pes ediyorum. En son açılan konularıda bu yol ile bakardım. Hepsi hayal oldu @bazinga

• Üzücü
Reactions: bazinga

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,338
Puanı
1,060
Misafir kullanıcı olarak dosya paylaşımı yapılabiliyor mu?