Yeni Beğeni Sistemi Devrede!

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,715
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Katılmıyorum ve Olmamış farklı şeyler gibi gözüküyor. Olmamış'ı Katılmıyorum yapıp bir tane de "Kötü" gibisinden mi bir ikon koysak?

Katılmıyorum mesaj olarak iyi mesaj atmışsın da işte aynı fikirde değiliz gibi. Kötü ise gerçekten sevmediğimiz çirkin mesaj? Ya da direkt çirkin mi desek. :D

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Katılmıyorum ve Olmamış farklı şeyler gibi gözüküyor. Olmamış'ı Katılmıyorum yapıp bir tane de "Kötü" gibisinden mi bir ikon koysak?

Katılmıyorum mesaj olarak iyi mesaj atmışsın da işte aynı fikirde değiliz gibi. Kötü ise gerçekten sevmediğimiz çirkin mesaj? Ya da direkt çirkin mi desek. :D
Bence biz hepsini çıkaralım. :F

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Şahsen bana "beğen" yeterdi, sade bir kişiliğimdir zaten ama olan olmuş artık bize de hayırlı olsun demek düşer. :D Buna da alışırız. :D

@OzaN katılmıyorum ikonu da eklenebilir belki evet. Olmamış kalsın bence. Şimdi biri soğuk bir espri yaptı diyelim, beğenmediğinizi dile getirmek için Olmamış'ı kullanmak ideal gibi, dislike anlamında. :D

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Ben bu kadar fazla seçeneğin olmasına biraz karşıyım. Cevap vermekten uşenip sadece katılmıyorum smiley'sini basıp geçen çok olur biraz muhabbeti azaltır bence bu.:D @OzaN
4-5 seçenek yeterli bence.:)

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,715
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Ben bu kadar fazla seçeneğin olmasına biraz karşıyım. Cevap vermekten uşenip sadece katılmıyorum smiley'sini basıp geçen çok olur biraz muhabbeti azaltır bence bu.:D @OzaN
4-5 seçenek yeterli bence.:)
Konuşacak şeyi olanı bir ikona tıklamak kesmez ya cevabı yine verir bence. :D

Şu an 6 tane var, en fazla 7 tane olur gibi gözüküyor. (b)

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Konuşacak şeyi olanı bir ikona tıklamak kesmez ya cevabı yine verir bence. :D

Şu an 6 tane var, en fazla 7 tane olur gibi gözüküyor. (b)

Şuan için az öz olsun bence. Okundu seçeneği gereksiz. Sonra zaten karşı fikri olan alıntılayip cevap verir. Birde diss atar olur biter. 7 seçenek gereksiz bence.:D

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
herkes konu hakkında bişeyler yazmış benim neyim eksik bende bişeyler söyleyeyim :)
yenilik her zaman iyidir ama dörtdörtlük olmuşmu olmamış tabi bazı eksiklerine ve fazlalarına rağmen yinede memnunum yeni beğeni sisteminden :)
fazlalıkları anlatmayacağım bana gereksiz gelen bazı şeyler diğer arkadaşların hoşuna gider o açıdan fazladan eklenmiş dediğim şeyleri isteyen kullanır isteyen kullanmaz? o konu pek beni rahatsız etmiyor :)

asıl demek istediğim şey ise yorumuna KATILMIYORUM manasında bir işaret olabilseydi keşke, yorumuna katılmıyorumun karşılığı beğenmemek veya olmamış değildir beğenmemek rahatsız edici bir kelime olarak gelebilir bir çok arkadaşa zaten tam birbirine karşılık gelen kelimelerde değil yani :) özellikle bu durumla film yorumlarında dizi yorumlarında çokça karşılaşacağız?
ya da mesela sadece yorumu OKUDUM demek istiyorum, o okudum un karşılığı nedir? okudum ama beğendim veya beğenmedim diye yorumda bulunmak istemiyorum sadece karşıdakinin çabasına bir değer verdiğimi yazdığını okuduğumu yani pas geçmediğimi bilmesi anlamında okudum diyerek geçmek isterim ama onu karşılayan bir simgede yok ?:) diyeceksinizki zaten bu saydıkların herhangi bir yerde yok biz nasıl buraya ekleyelim:) yinede bunu demeniz bu tarz şeyleri anlatmama engel olamayacağından ben diyeceğimi diyeyim en azından stres atmış olurum :)

eskiden tek beğeni şıkkı varken okuduğum mesajada, katıldığım yorumada, katılmadığım yorumada (sırf okuduğumu belli etmek için veya en azından karşı taraf mesajıma cevap verme teşebbüsünde bulunduğu için, bu durum karşısındaki memnuniyetimi belli etmek için :) ) beğeni simgesini kullanırdım ..

şimdi çeşit çoğaldığı halde bu eksiklikleri yinede tam olarak karşılayan simgeler maalesef yok :) hatta haletiruhiyemizi tam olarak karşılamayan bazı simgeler karşı taraf tarafından yanlış anlaşılmayada müsait :) mesela ben @Çiğdem- in yazdığı mesaja yanlışlıkla bayıldım şeklinde cevap versem kız heyecandan bayıldığımı zannedebilir:)) sakıncalı durumlar bunlar :)
hahahha aaa bence @OzaN şu parmak işaretlerini kaldırsın walking dead konusunda @Harunnn60 a parmak atıp durmuşsun ayy krızlere girdim yine allah canını almasın senin hahahha :F:F:F
7gAngW.jpg