Yeni Beğeni Sistemi Devrede!

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,717
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Fav10'da yeni bir yenilik akımına başlıyoruz. İlk adım olarak beğeni sistemini yeniledik.

Uzun zamandır forumda görmek istediğim bir yenilikti. Yakın zamanda Facebook da bu sisteme geçti ama aslında ondan da önce aklımdaydı ama olmamıştı, şimdiye kısmetmiş.

Şu an için dört tane beğeni türü var: Beğendim, Olmamış, Aynen ve Güldürdün

Bunları değiştirebiliriz önerilerinize göre. Görüşlerinizi bekliyoruz.

Not: Bu özelliğe bağlı bazı ek yenilikler de gelecek yakında. Türkçeleştirme vs işler de hallolacak pek tabii.

İyi günlerde kullanalım. :):)

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
10dan fazla beğeni seçeneği vardı onları bir deneseydik. Gökkuşağı ne alakaydı merak ettim :X bir hafta diğerlerini deneyelim :(

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
Zuckerberg senden önce davranmış admin :A Şaka bir yana oldukça beğendim eline sağlık. Özellikle "Aynen" butonunu sık sık kullanırım. Senden ricam "yav he he" butonunu da getirmen zira çok lazım oluyor :F

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Böyle bir yeniliğe ihtiyaç vardı. Bende sevdim özelliği.:D
Hayırlı olsun.

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Olmamasını istediğim bir özellikti, keşke de olmasaydı. Eskisi gibi 'Beğen' yapmak daha samimi ve iyiydi, böyle şeyleri hem sevmiyorum hem başka neden de var yani. Neyse hayırlı olsun.

Umarım eklenti bozulur. :)

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
laf olsun diye demiyorum ama çok saçma ve gereksiz bir uygulama oldu
burası facebook değil forum mis gibi beğen geç butonu vardı bu ne şimdi 50 tane seçenek var bununla mı uğraşacaz ah admin ah ne gerek var ki buna birşeyde basit ve klasik kalsın olmaz mı

dizi kolik

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059
@OzaN profil mesajında belirtmiştim de bence kalpli ve sert bakan ifadelerde olmalı bu yeni beğeni butonu sisteminde...

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
burası facebook değil forum mis gibi beğen geç butonu vardı bu ne şimdi 50 tane seçenek var bununla mı uğraşacaz ah admin ah ne gerek var ki buna birşeyde basit ve klasik kalsın olmaz mı
Sonunda benim gibi düşünen birisi, tamamıyla katılıyorum. :D

XanTier

Emekli
Reaksiyon puanı
8,234
Puanı
1,061
İlk cümlyi okudum, bastım eksiyi. :D

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
bu sistem foruma olmaz baştan sona gereksiz bir hamle
şimdi ben bir konu açsam sevmediğim bikaç tane tip gelip olmamış diyecek bende onlara olmamışsınız diyecem olmayacak işte
@Amoureux zaten bütün saçmalıklar senden çıkıyor :D

hadi lan :D
Ben de bu şekilde düşünüyorum, insanlar yoruma değil kişiye göre geçip dislike atıp gidecek. Gel de kavga etme yani, benim için tartışma meselesi çıktı resmen. :F

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
Ben de bu şekilde düşünüyorum, insanlar yoruma değil kişiye göre geçip dislike atıp gidecek. Gel de kavga etme yani, benim için tartışma meselesi çıktı resmen. :F
al işte sevmediğim gereksiz bir tip beğenmedim demiş gelde sinirlenme

Aynen facebooktakilerle eş değer olmalı. Sonuçta burası sosyal platform:X
çok meraklıysanız gidin facebook a burası bir forum aslına uygun ve sade olmalı her zaman

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Yaa öyle deme şimdi. Ben benı güldüren yorumlara beğen demek zorundaydım. Bak bu yorumun mesela beni güldürdü ama beğen demek zorunda kalacaktım. Böylesi güzel oldu gerçek duygumu, düşüncemi gösterdim bir nebzede olsa:X