Unutulmaz Yedi Numara (2000-2003)

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
92.Bölüm FİNAL... Açık söylemek gerekirse hayal kırıklığı oldu, keşke karakterlerin hikayelerini bir yere bağlayıp bitirselerdi. Aceleye gelmiş gibi bir final olmuş, dizi çok daha farklı bir sonla bitebilirdi bunda tabii en büyük etken Oya Yüce'nin anlamsız bir şekilde diziyi bitirişi oldu, kızlar yine iyi idare etti. ama dediğim gibi bu son olmadı... Unutulmayacak bir dizi olarak arşivde yer almaya devam edecek..

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,268
Puanı
1,060
92.Bölüm FİNAL... Açık söylemek gerekirse hayal kırıklığı oldu, keşke karakterlerin hikayelerini bir yere bağlayıp bitirselerdi. Aceleye gelmiş gibi bir final olmuş, dizi çok daha farklı bir sonla bitebilirdi bunda tabii en büyük etken Oya Yüce'nin anlamsız bir şekilde diziyi bitirişi oldu, kızlar yine iyi idare etti. ama dediğim gibi bu son olmadı... Unutulmayacak bir dizi olarak arşivde yer almaya devam edecek..
Herşeye rağmen dizi tarihinin en saf ve temiz dizilerinden biri olarak kalacak Atacanım.

• Beğendim
Reactions: Doğan and mrt-06

Doğan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,114
Puanı
710
Gerçek final 72 di galiba 92.bölüm 2.final.En iyi komedi dizisi kupasını aldılar en azından.Tadında bitti.Bende uzun sürmesini isterdim

• Beğendim
Reactions: mrt-06

Zeyno

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,660
Puanı
560
  • Beğendim
Reactions: mrt-06