NOW Yasak Elma - Dizi Yorumları

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
57,103
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Fragman tek güzel yanı Çağatay'ın ölmesi ve Kumru zibidi Ekin'in gerçek yüzünü görmesi :Z :Z :Z
------

Evet resmen Şahika'nın ölümünden bile basit. Kan-ter-gözyaşı üçlemesiyle dolu bir ölüm yakışırdı Ender'e...

2. sezon finalindeki denize atılışı bile daha etkileyiciydi.
Şahika'yı bırak Arzu'nun ölümü bile daha iyiydi. :( Son yıllara damga vurmuş bir karakter basit trafik kazasında ölecek şaka gibi. :(
------

Hala daha Doğan demeyeceksin herhalde @Alos :bağır:

Son düzenleme:
  • Beğendim
Reactions: serhatt

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,993
Puanı
1,060

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,993
Puanı
1,060
Orta şeker bir sezon finaliydi. Soru işaretleriyle bitti. Sondaki kaza sahnesi epey feciydi, arabayı bayağı haşat etmişler normal şartlarda kimsenin sağ çıkmaması lazım bu kazadan aksi saçmalık olur.

Umarım Şevval Sam ikna edilir de dizi ayakta kalmayı başarır yoksa işleri zor.

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
57,103
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Geçen sezon patlama sahnesinden daha beter bir sahne çekmişler... Kazayı izlerken gözlerim kanadı. :A Çağatay'ın Doğan yüzünden ölecek olması sinir bozucu.

Gelecek sezon sanırım Halit Can'ı aramak ile geçecek ama biz bunu daha önce izlemiştik.

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,347
Puanı
860
O arabadan kimse sağ çıkmaz normal hayatta biraz abartılı olmuş ama yangın sahnesi daha uyduruk değildi ama :A

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,347
Puanı
860
Geçen sezon patlama sahnesinden daha beter bir sahne çekmişler... Kazayı izlerken gözlerim kanadı. :A Çağatay'ın Doğan yüzünden ölecek olması sinir bozucu.

Gelecek sezon sanırım Halit Can'ı aramak ile geçecek ama biz bunu daha önce izlemiştik.

Doğan'ım fişini çekti :Z :bhr:
------

Ekin'im İsmail'i niye dövdü? O sahnenin öncesine bakamadım. :A
Bende şuan izlemeye başladım Emre'cim izleyemedim :( ıyy zibidinin gerçek yüzünü görsün Kumru :Z

• Olmamış
Reactions: Emre Ozansoy

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,655
Puanı
1,061

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,374
Puanı
1,060
Diziye sürpriz kişiler dahil olacak dendi, eskilerden 1-2 kişi de gelebilirmiş iddialara göre. Bakalım neler olacak? Eylül hemen gel. Ekim'e kalmayacakmış Yeni Sezon. :bhr:

• Harika
Reactions: cookies