BluTV Yarım Kalan Aşklar - Dizi Yorumları

serhatt

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
62,504
Puanı
1,060
1597933373832.jpeg

BluTV'nin yeni dizisi "Yarım Kalan Aşklar" bugün başlıyor!

Başrollerinde; Burak Deniz, Dilan Çiçek Deniz, Cem Davran ve Ezel Akay’ın yer aldığı, yönetmenliğini Umur Turagay’ın üstlendiği, Tims&B imzalı dizi yayın hayatına bugün başlıyor. Senaryosunu Ethem Özışık, Hakan Bonomo ve Ercan Uğur'un kaleme aldığı dizi, geçirdiği trafik kazasında ölüp yeni bir bedende dünyaya dönen Ozan'ın hikayesini anlatıyor.

Dizi ile ilgili yorumlarınızı bu başlık altında yapabilirsiniz.

Önemli Not: Dizi hakkında spoiler butonu kullanmadan spoiler vermek yasaktır, bu kurala uymayanlar forumdan uzaklaştırılacaktır. Spoiler butonu kullanmadan önce de hangi bölüme dair spoiler içerdiği, kitap veya diğer kaynaklardan spoiler içeriyorsa belirtilmelidir.

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
1x1
Çok güzel bir iş çıkmış. Yayınlanan fragmanlardan kat kat iyi bir ilk bölümdü. 59 dakika cidden sıkmadan izletti. Su gibi aktı. Ethem Özışık ve ekibinin kalemine sağlık. :Z Farklı bir konu olmuş. Blutv gerçekten kaliteli diziler yapıyor. Klasik blutv polisiyesi değil üstelik. Evet polisiye içinde var ama komedisi bol bir iş. :Z

Ozan ve Elif'in sevişme sahnesi aşırı gereksizdi. Yani girdikleri basım müzesinde sevişmek mi...LCDP gibi olmuş. :A Dilan Çiçek Deniz niyeyse bu sefer beklentimin üstünde çıktı ama hala her projede olması için yetersiz buluyorum kendisini.

Burak Deniz harika oynamış karakterini. Kadir'in o duygu durumları falan harikaydı. :F Telefon şifresi sahnesinde bayağı güldüm. Oradaki mimikleri de harikaydı. Kadir'in zil sesi ise çok komik. :F

Son sahnede şok oldum. Ozan'a vuran Kadir'miş. :eek: Şimdi nasıl işin içinden çıkılacak, olaylar nasıl sonuçlanacak çok merak ediyorum.

Kadir'in hayatı, giyimi falan da komikmiş. :F Kızı da çok tatlıydı. :bhr: Kızıyla olan sahnesi de güzeldi. :F

Bu arada aklıma geldi, dizinin sloganı olan 'aşk iki beden arasında değil, ruhlar arasında yaşanır' lafını Ethem abimiz SBSV'de de kullanmıştı. :A

Ha bir de dizinin adını Kadir Azabı olarak planlamış Ethem Özışık. Hatta geçenlerde bir Instagram canlı yayınında ben Kadir Azabı olmasını çok istedim karaktere ve hikayeye çok uygun olduğu için demişti ama blutv ve Tims böyle bir kara almış demek. Keşke Kadir Azabı olsaymış adı. :A

9/10

• Beğendim
Reactions: bazinga and Aserat

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Tüm bölümler yayınlandıktan sonra izlerim. Şimdi izlesem gerisini de merak ederim en iyisi bitmesini beklemek. :A
Blu'nun en büyük yanlışı cidden o. Hafta hafta yayınlayınca tadı çıkmıyor. :( Ama dizi çok iyi. :Z Ben de başladım ve tek bölüm olduğunu görünce keşke daha sonra başlasaydım dedim. :A

• Güldürdün
Reactions: Aserat

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Blu'nun en büyük yanlışı cidden o. Hafta hafta yayınlayınca tadı çıkmıyor. :( Ama dizi çok iyi. :Z Ben de başladım ve tek bölüm olduğunu görünce keşke daha sonra başlasaydım dedim. :A
İşte hiçbir şeyden anladıkları yok bir de kendilerini büyük platform sanıyorlar. :A

• Güldürdün
Reactions: Özgür

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
İşte hiçbir şeyden anladıkları yok bir de kendilerini büyük platform sanıyorlar. :A
O kadar da gömme. :A Bence gayet iyi işler çıkarıyorlar. :A Ama sırf ellerindeki aboneleri uzun süre tutmak için diziyi 2 ayda yayınlamak saçmalık cidden. :A

• Güldürdün

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
O kadar da gömme. :A Bence gayet iyi işler çıkarıyorlar. :A Ama sırf ellerindeki aboneleri uzun süre tutmak için diziyi 2 ayda yayınlamak saçmalık cidden. :A
Başka türlü abone çekemeyeceklerini biliyorlar mecbur. Ayrıca o ergen CEO'nun son hareketinden sonra her fırsatta gömerim. :A Keşke Alef yerine bu dizi FX'le ortak yapım olsaydı TV'den izleyebilirdim bir iş bilmezlik daha. :A

• Güldürdün
Reactions: Özgür

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Başka türlü abone çekemeyeceklerini biliyorlar mecbur. Ayrıca o ergen CEO'nun son hareketinden sonra her fırsatta gömerim. :A Keşke Alef yerine bu dizi FX'le ortak yapım olsaydı TV'den izleyebilirdim bir iş bilmezlik daha. :A
TV'de çok sansür olurdu iyi ki olmamış. :A :A

• Güldürdün