Yarı Final - En Özlenilen Dizi | Avrupa Yakası - Yabancı Damat

Hangi Dizi Finale Yükselsin?

• Kullanılan toplam oy
    34
  • Anket kapatılmış .

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,777
Puanı
1,060
Benden kaçmaz böyle şeyler. :A

Kendisi bir süredir aramızda olmadığı için eklenmemiş. :A Ya onu trollüyordun ya da hatanın farkında değildin, sonuç olarak ben ortaya çıkarmış oldum. :A @eskici
Benden de kaçmazdı normalde ama işte :T:
yok farkında değildim, yoksa öyle pişmiş pişmiş uzata uzata mesajlar yazamazdım :F
etiketi ben kendim oluşturdum ama defalarca değişime uğradı ve bir kaç kez etiketli isimler vardı diye silmiştim düzgün olsun diye ve arada @eskici 'de silinmiş demek ki :( ama bi de ben mobilim hep ve gecmiş anket turlarında etikette zorlandiğımı yazıp duruyordum. Bahanem mobil oluşum 🙄@eskici bir sonraki etikette seni en başa aldım. Kopyalayıp ayarladım unutmamak için :A şimdi sen ne desen haklısın :T:

• Güldürdün
Reactions: eskici and Bully

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Benden de kaçmazdı normalde ama işte :T:
yok farkında değildim, yoksa öyle pişmiş pişmiş uzata uzata mesajlar yazamazdım :F
etiketi ben kendim oluşturdum ama defalarca değişime uğradı ve bir kaç kez etiketli isimler vardı diye silmiştim düzgün olsun diye ve arada @eskici 'de silinmiş demek ki :( ama bi de ben mobilim hep ve gecmiş anket turlarında etikette zorlandiğımı yazıp duruyordum. Bahanem mobil oluşum 🙄@eskici bir sonraki etikette seni en başa aldım. Kopyalayıp ayarladım unutmamak için :A şimdi sen ne desen haklısın :T:
Zaten hatanın farkında olmadığın belli, ben belki bir yerden sonra fark edip bozuntuya vermemiş olabileceğini düşündüm, fark etmemişsin :A Bakalım mobil olman kendisini ikna etmek için yeterli olacak mı :A

• Güldürdün
Reactions: eskici and Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,777
Puanı
1,060
Zaten hatanın farkında olmadığın belli, ben belki bir yerden sonra fark edip bozuntuya vermemiş olabileceğini düşündüm, fark etmemişsin :A Bakalım mobil olman kendisini ikna etmek için yeterli olacak mı :A
Sen de işimi zorlaştıracaklar yorumlar yapma ya, ikna olacağı varsada olmaz :S , ne güzel bilmeden bilmeden konuyu kapatmıştık ve ben haklı görünüyordum 😏

Yok ben hatalarımı farkedince rezil olma pahasınada olsa açıklıyorum hemencik :A ama bunu hiç farketmedim, bir ara kontrol edeyim düşüncesi vardı ama unuttum :A

• Güldürdün
Reactions: eskici and Bully

eskici

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,640
Puanı
1,059
  • Güldürdün
  • Harika
Reactions: Dosi and Bully

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,777
Puanı
1,060
Ben de forum arada etiket konusunda sıkıntı yapıyor diye hiç bakmadım listeye ama bakmam lazımmış demek :A

Neyse final listesinde en başta yer alacaksam affederim yoksa affetmem :A
Şimdiden en baştasın merak etme. İşimi sağlama aldım artık :A Bu kadar kolay affedilmeyi beklemiyordum :Z teşekkürler :love1::love1:

• Güldürdün
Reactions: eskici