Yaptığınız Yemeklerde Baharat Kullanır Mısınız

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Ay yeter uğraşmayın benle 😡
@xdragxx, bu hanımefendi feci şekilde canımı sıkmaya başladı... Bayramdan bayrama yediğimiz şeyin adını yeni öğrendiğimiz için bizimle dalga geçmesi hiç hoş değil. Mesajı raporlayıp yönetime bildirdim, muhtemelen favori üyeliğe düşürülecek ve ortada kalan süper modluk ise bana verilecek... (konuyu nereden nereye getirdim, vay be)

• Beğendim
  • Güldürdün
Reactions: Dosi and xdragxx

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
@xdragxx, bu hanımefendi feci şekilde canımı sıkmaya başladı... Bayramdan bayrama yediğimiz şeyin adını yeni öğrendiğimiz için bizimle dalga geçmesi hiç hoş değil. Mesajı raporlayıp yönetime bildirdim, muhtemelen favori üyeliğe düşürülecek ve ortada kalan süper modluk ise bana verilecek... (konuyu nereden nereye getirdim, vay be)
Fotosunu atıyor bir de utanmadan..

• Üzücü
Reactions: DarkLegenD

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Bayram daha geçen haftaydı :A daha dişlerinin arasında kırmızı eti çıkarıyor gelip o ne diyor :A
2 sene önce sen bana 'sana Süper mod olmak yakışır' dediğinde, ismi lazım olmayan bir üye 'forumda gördüğüm en komik yorum' deyip dalga geçmişti. Burdan ona el sallıyorum 🖐️

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Bayram daha geçen haftaydı :A daha dişlerinin arasında kırmızı eti çıkarıyor gelip o ne diyor :A
2 sene önce sen bana 'sana Süper mod olmak yakışır' dediğinde, ismi lazım olmayan bir üye 'forumda gördüğüm en komik yorum' deyip dalga geçmişti. Burdan ona el sallıyorum 🖐️
Ne haddimize kıyma yaptık et bizi bozar diye... Artık yumurtaya katar yeriz...

• Güldürdün
Reactions: Dosi

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
Ben mi demişim onu? "BANA süper mod olmak çok yakışır. :bhr: " demişimdir canım, senin yanlışın var... :bhr: :A

Kime laf salladın onu da anlamadım... Yaptın yine bir şeyler. :A

• Güldürdün

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Ben mi demişim onu? "BANA süper mod olmak çok yakışır. :bhr: " demişimdir canım, senin yanlışın var... :bhr: :A

Kime laf salladın onu da anlamadım... Yaptın yine bir şeyler. :A
Senin o yorumunu beğenmeyen ve benimde yönetime girmeme 0 ihtimal verip komik gören birine :A o alır mesajı illa ki :A
İleri görüşlüsün sen :bhr:

• Harika

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
Senin o yorumunu beğenmeyen ve benimde yönetime girmeme 0 ihtimal verip komik gören birine :A o alır mesajı illa ki :A
İleri görüşlüsün sen :bhr:
2019 yılının yönetim kadrosunu ilgilendiren konularda mı konuşuldu bunlar? Bulabilir miyiz o mesajları? Merak ettim o muhabbeti. :A

• Güldürdün

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
2019 yılının yönetim kadrosunu ilgilendiren konularda mı konuşuldu bunlar? Bulabilir miyiz o mesajları? Merak ettim o muhabbeti. :A
Bir ara çok bakındım ilk yeşil olunca ama henüz bulmadım. Araştırmaya devam edeceğim :A alakasız bir konuda sohbet etmiştik, sen orda bana yazmıştın. Hatta gözlemci birşey yazmıştı öyle ilerledi. Ben onun mesajlardan bakayım. O çok aktif değildi nasılsa ama yarına bakarım :A

• Güldürdün

Zeyno

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,638
Puanı
560
Acıyı sevmediğimden pek aramam canım istediğinde ara sıra tüketirim .. Baharatıda genelde makarna soslarında kullanırım oda bilindik baharatlar karabiber,kimyon, kekik, nane hıım birde poğaça ve tuzlu kurabiyelerde mahlep kullanmayı severim

EmreCan

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,967
Puanı
710
Acıyı sevmediğimden pek aramam canım istediğinde ara sıra tüketirim .. Baharatıda genelde makarna soslarında kullanırım oda bilindik baharatlar karabiber,kimyon, kekik, nane hıım birde poğaça ve tuzlu kurabiyelerde mahlep kullanmayı severim
Zeyno nene sağlığına düşkün :F
Tuz kullanmıyon galiba :A

• Güldürdün
Reactions: Zeyno