Unutulmaz Yaprak Dökümü (2006-2010)

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Aile ağacınızın kökü kurusun. Hepinizden nefret ediyorum...

Leyla ela gözlü bir çöl ahusu... Saçları bahtından daha siyahtır...

"Benim ne suçum var" repliğinin olduğu bölüm yayınlandı bugün demek izledin yine. :A Çok üzüldüm o sahnede. :( Donuk Şevket'i görene kadar tabi. :A

• Güldürdün
Reactions: xBUGRAx

phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,789
Puanı
559
Üniversite mezunu insanların bile iş bulamadığı coğrafyada çapsız Sedef'in dandik bir moda kursu vasıtasıyla Milano'lara kadar yükselmesini 7842.izleyişimde bile sindiremiyorum. :A Bu kız Milano'larda fink atarken oldukça donanımlı lisans+master yapmış Ferhunde 10-15 bölüm sonra işsiz kalıp otobüslere düşecek üstelik. :A

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,934
Puanı
1,060
Üniversite mezunu insanların bile iş bulamadığı coğrafyada çapsız Sedef'in dandik bir moda kursu vasıtasıyla Milano'lara kadar yükselmesini 7842.izleyişimde bile sindiremiyorum. :A Bu kız Milano'larda fink atarken oldukça donanımlı lisans+master yapmış Ferhunde 10-15 bölüm sonra işsiz kalıp otobüslere düşecek üstelik. :A
Kaçıncı bölümlerde ya kaçırdım ben iyice? :A

• Güldürdün
Reactions: phoebebuffay

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Bitti… Ben yine finalde duygulandım ya son 15 dakikası benim için efsane. :(

Yaprak Dökümü ve Ali Rıza TT olmuş. 🥺

96501BF0-2450-4592-8CE5-3A1245D7F0AE.jpeg

phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,789
Puanı
559
Normal birinin, figüranın oynayacağı rolü oynamış bir de. Çok saçma. :A
Rıza Kocaoğlu'da çiçekçi olarak birkaç saniye gözükmüştü finalde. İkisi de Ay Yapım'ın kadrolu oyuncularından. 5 sezon boyunca reyting rekorları kıran bir dizinin finali için böyle konuklar normal. :A

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
57,068
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Rıza Kocaoğlu'da çiçekçi olarak birkaç saniye gözükmüştü finalde. İkisi de Ay Yapım'ın kadrolu oyuncularından. 5 sezon boyunca reyting rekorları kıran bir dizinin finali için böyle konuklar normal. :A
Rana Cabbar da oynamış (Aşk-ı Memnu - Süleyman Efendi) finalde. Böyle isimlerin finale konuk olması elbette iyi, ama rolleri saçma geldi bana. :A

• Güldürdün
Reactions: phoebebuffay

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
Yok yok değildir... Sanmıyorum böyle bir şeyin geçerliliğini ve tutarlılığını... Dur bir daha bakayım... Yoook yok sanmam, o iş ölye değildir değildir... @Sherlock @MasacRE
Kanıtı burda.. Bu kadar leşlik bana bile fazla..

• İlginç
  • Üzücü
Reactions: MasacRE and MEnes

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Kanıtı burda.. Bu kadar leşlik bana bile fazla..

Yapma be... Bak şimdi... İyi değilim ben... Sinirlerim bozuldu... Adaşım dediğim pardon Leşdaşım dediğim insanın bu kadar da leşleşeceğini düşünmemiştim... Biz yanımızda kimleri kimleri barındırıyormuşuz, sanat konuşuyormuşuz... @MasacRE @Sherlock

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
Yapma be... Bak şimdi... İyi değilim ben... Sinirlerim bozuldu... Adaşım dediğim pardon Leşdaşım dediğim insanın bu kadar da leşleşeceğini düşünmemiştim... Biz yanımızda kimleri kimleri barındırıyormuşuz, sanat konuşuyormuşuz... @MasacRE @Sherlock
Benim mi gözlerim bozuldu diye düşündüm ama meğersem ciddi ciddi bu leş diziye destan yazmış.. Yoldaşım bu hain adamın geleceğini ciddi ciddi düşünmemiz lazım..

Erdal Bakkal > Cevriye.. @MasacRE @Sherlock

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Benim mi gözlerim bozuldu diye düşündüm ama meğersem ciddi ciddi bu leş diziye destan yazmış.. Yoldaşım bu hain adamın geleceğini ciddi ciddi düşünmemiz lazım..

Erdal Bakkal > Cevriye.. @MasacRE @Sherlock
Kesinlikle katılıyorum, artık bu leşliğin üzerine ciddi bir şekilde düşünüp yoğunlaşmamız gerekiyor...

Kesinlikle katılıyorum, aksi su götürmez.. Tabi ki de Erdal Bakkal daha komik ve büyük bir karakter... @Sherlock @MasacRE

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
Kesinlikle katılıyorum, artık bu leşliğin üzerine ciddi bir şekilde düşünüp yoğunlaşmamız gerekiyor...

Kesinlikle katılıyorum, aksi su götürmez.. Tabi ki de Erdal Bakkal daha komik ve büyük bir karakter... @Sherlock @MasacRE
Birde evde bakarlarken izledim diye yalan söylüyor bu şişkolok.. Yoldaşım bu adamın hainlikleri gerçekten inanılmaz seviyede.. @MasacRE @Sherlock