Yalnız Çiçek, 200 Milyon İzlenmeyi Aştı!

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,622
Puanı
1,060
Yenimi dinledin? :eek:
Yıldız Tilbe şarkısı, tabiki iyi olacak.
Klibin yönetmeni Aleyna Tilki :A
Aleyna Tilki'nin olduğu şeylere tınlamıyorum genelde. :A

Şimdi taşlar yerine oturdu işte, klip şarkıyı katletmiş resmen. Ayrıca şarkıcının sesiyle oynandığı o kadar belli oluyor ki...

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Aleyna Tilki'nin olduğu şeylere tınlamıyorum genelde. :A

Şimdi taşlar yerine oturdu işte, klip şarkıyı katletmiş resmen. Ayrıca şarkıcının sesiyle oynandığı o kadar belli oluyor ki...
Aleyna'nın sesi harika, gerek Yetenek Sizsinizde gerekse başka canlı yayınlarda dinledik. Ebru Gündeş, Selda Bağcan şarkılatını bile çok harika yorumluyor :D

• Güldürdün
Reactions: kerem

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,622
Puanı
1,060
Aleyna'nın sesi harika, gerek Yetenek Sizsinizde gerekse başka canlı yayınlarda dinledik. Ebru Gündeş, Selda Bağcan şarkılatını bile çok harika yorumluyor :D
Olabilir ama madem sesi o kadar iyiyse gidip kendini geliştirip öyle şarkıcı olsun. Saçma sapan açıklamaları ve skandalları da çabası. Hala çocuk, şöhreti kaldıramıyor gerçeğini de kabullenelim. :D

• Güldürdün

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Olabilir ama madem sesi o kadar iyiyse gidip kendini geliştirip öyle şarkıcı olsun. Saçma sapan açıklamaları ve skandalları da çabası. Hala çocuk, şöhreti kaldıramıyor gerçeğini de kanullenelim. :D
Yurt dışına geliştirmek için gidiyor zaten :A
Öyle her ay yeni kliple gelmiyor. Yılda 1 en fazla 2 klip çekiyor tek. Her klibi izlenme rekorları kıriyor :Z

• Güldürdün

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,622
Puanı
1,060
Yurt dışına geliştirmek için gidiyor zaten :A
Öyle her ay yeni kliple gelmiyor. Yılda 1 en fazla 2 klip çekiyor tek. Her klibi izlenme rekorları kıriyor :Z
Ne diyim, umarım kendini geliştirir, aklı başına gelirse birgün Eurovision'da bile bizi temsil etsin derim. Ama herşeyden önce eğitim ve öğretim şart. :A

• Güldürdün

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Ne diyim, umarım kendini geliştirir, aklı başına gelirse birgün Eurovision'da bile bizi temsil etsin derim. Ama herşeyden önce eğitim ve öğretim şart. :A
Ben sesine şarkısına bakarım. Tavırları falan ilgilenmiyorum :A :A
İbrahim Tatlıses misali :A

• İlginç

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
@Forumdash geçen @dreamy ağlayıp durdu Aleyna konusunu bana bırakın dedi, bende tamam dedim. Dünden beri 200 olmuş, git aç konusunu dedim, yok sen aç dedi. Hep şovmuş o gözyaşları :A:A
@Forumdash ’ın beni yanlış tanımasını istemiyorum. :A Ben klip için demiştim hem onu, reklam şarkısını yani. :Z
Geçen ki konumanız, ağlaşmanız Aleyno'nun yeni şarkı için değilmiydi :A Hem niye bunu böyle ayrı konu actinizki:A 1 Milyar değil sonucta. Kızın 500milyona yaklaşan klibi varken bu konu hafif kalmiş. Orjinal klip konusunda başliği değiştirseniz yeterdi :A

• Güldürdün
Reactions: dreamy and Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Geçen ki konumanız, ağlaşmanız Aleyno'nun yeni şarkı için değilmiydi :A Hem niye bunu böyle ayrı konu actinizki:A 1 Milyar değil sonucta. Kızın 500milyona yaklaşan klibi varken bu konu hafif kalmiş. Orjinal klip konusunda başliği değiştirseniz yeterdi :A
Sen Manzara şarkısı için açmadın, o senin hatan :A her 100 ve üzeri için açılıyor konular. Aleyna'nın ne eksiği var :A
yakında Sen Olsan Bari içinde gelir konu :A

• Güldürdün
Reactions: Forumdash

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Sen Manzara şarkısı için açmadın, o senin hatan :A her 100 ve üzeri için açılıyor konular. Aleyna'nın ne eksiği var :A
yakında Sen Olsan Bari içinde gelir konu :A
Mor için de açmadim sanırım:X Hatta Hande'nin 100mlik ilk şarkısı oldugu halde:X Gerek görmiyorum niyeyse:A Kimse de 100milyon oldu 200milyon diye arama yapmıyordur. Ama Mor diye arattiği zaman başliği 100m diye görecekler :A

• Güldürdün

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Mor için de açmadim sanırım:X Hatta Hande'nin 100mlik ilk şarkısı oldugu halde:X Gerek görmiyorum niyeyse:A Kimse de 100milyon oldu 200milyon diye arama yapmıyordur. Ama Mor diye arattiği zaman başliği 100m diye görecekler :A
Maksat forum şenlensin :A hem yakında 1000 konum olacak forumda. Jübile yapıp emekliye ayrılmadan açayım konular :A
Etkinliğimin bitimiyle o rakama ulaşıyorum :A 30 konu yapacak kalan gruplar vs. :F

• Harika
Reactions: Forumdash