Star Yalı Çapkını - Dizi Yorumları

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,113
Puanı
1,061
Afra'dan daha iyi oyunculuğa sahip olması dışında sorun yok. :A

Ya bir git Allah aṣkına ya :A bu kız mı iyi oyuncu. :A dizide ağlamak ve boṣ boṣ bakmak dıṣında ne yapmıṣ. :A

Emre Altuğ bir s...mıṣ açıklamasında. Zorlama açıklama olmuṣ. Önce iyi oyuncudur diyor sonraki cümlesinde iyi oyuncu adayıdır diyor. :F
Birde bu Emre ṣarkıcı ve oyuncu olacak. O ne öyle baṣka kelime mi bulamadın da 4 kere son derece falan diyor. Ha 5 kere de de inanalım. :A Acaba Buce ile iliṣkisi mi var bu kadar övmüṣ :A :A

Bak ben dizimi öyle yerden yere vurabiliyorum sizden de aynısını beklerim. :A

• Beğendim
  • İlginç
Reactions: Angelica and Aserat

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Ya bir git Allah aṣkına ya :A bu kız mı iyi oyuncu. :A dizide ağlamak ve boṣ boṣ bakmak dıṣında ne yapmıṣ. :A

Emre Altuğ bir s...mıṣ açıklamasında. Zorlama açıklama olmuṣ. Önce iyi oyuncudur diyor sonraki cümlesinde iyi oyuncu adayıdır diyor. :F
Birde bu Emre ṣarkıcı ve oyuncu olacak. O ne öyle baṣka kelime mi bulamadın da 4 kere son derece falan diyor. Ha 5 kere de de inanalım. :A Acaba Buce ile iliṣkisi mi var bu kadar övmüṣ :A :A

Bak ben dizimi öyle yerden yere vurabiliyorum sizden de aynısını beklerim. :A
Diziyi değil kızla Emre Altuğ'u yerden yere vurdun ve ilişki iması falan yaptın. :eek: Twitter'daki gibi ergenler gibi abartma istersen. :A

• Güldürdün
Reactions: Yakamoz-Asi

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,113
Puanı
1,061
Dizi fena karıṣtı senarist gaza bastı tüm pislikler ortaya çıkıyor. :A

Abidinim yaa.. ama lafı esirgemedi Feritten.. sen baldızı öperken iyiydi. :A

• Güldürdün
Reactions: Angelica