2024 ***YAKINDA***. En Favori Dondurma Çeşidini Belirleyeceğiz!

The_Erinch

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,620
Puanı
1,060
1723900380816.png

1723900426445.png

Herkese Merhaba;

Bir süredir ara verdiğim 'EN' Favori etkinliğime. EN FAVORİ DONDURMA ÇEŞİDİNİ belirme ile dönmeye karar verdim.
Ülkemizin önde gelen dondurma üreten firmalarına ait aklınıza gelen 64 tane çeşidi belirledikden sonra anket usülü ile EN FAVORİ DONDURMA ÇEŞİDİNİ belirleyeceğiz.
Gündemde başka bir etkinlik olduğu için henüz başlama tarihi veremiyorum ama en azından adaylara bakabiliriz,aday sürecini başlatmış oluruz.
Bu arada @Bully teşekkür ederim,ana konuda birçok üyenin verdiği önerilerde ilk olarak bu konu radarıma girdi.

Yakın zamanda Sizlerin Belirleyeceği 64. adet Dondurma Çeşidi En Favori Olma yolunda macerasına başlayacakdır.
Şimdiden hepinize teşekkür ederim.
İyi Eğlenceler.

------

@☪️HolyDemon666 @Vega @BARON疼痛 Bazıları gene nick değiştirmiş :)

eskimo vardi sinemalarda satiliyordu eskiden... halen satiliyor mu bilmiyorum. (b)

magnum , algida cornetto ,,hagen daz. en sevdigim dondurmalar. birde kaliteli yerde maras acik dondurma kulahta veya kagit helva arasinda. :ok:

Panda, Gökkuşağı, Buzparmak gibi tedavülden kalkmış dondurmalar da sayılacak mı? Max dondurmaları vardı, onlar artık var mı yok mu tam bilmiyorum :A Eskiden buzlu dondurmalar satılırdı, Meybuz muydu adı tam hatırlayamadım :A

Önerilerime gelirsek:

Magnum Badem
Magnum Classic
Cornetto Disc Oreo
Cornetto Classico Kaymak
Twister dondurmaları
AOÇ dondurmaları

Maraş dondurmalarını @Dante önermiş :A

İlk kez bir etkinliğine vesile olmuş oldum. Hayırlı olsun ve başarılar :A @The_Erinch

Bu etkinliğe sadece paketli dondurmalar dahil olmalı bence. Diğer dondurma kendi içinde sonsuz bir dünya ve tamamen yenilen mekana göre değişiyor. Gerçek dondurma da o aslında da neyse. :A

Türkiye’de şu an paketli dondurmalar rezil durumda maalesef. Özellikle Algida ürünlerine artık dondurma demek bile yasak içeriği dondurma olamayacak kadar kötü olduğu için. Oysa çocukluğumuzda magnum, cornetto zengin çocuk yiyeceğiydi, nadiren yenildiğinde büyük mutluluk sebebiydi… Şimdi ucuz olsun diye bozmalara doyamadılar…

Neyse benden de bunlar gelsin. :A

1723904365335.jpeg

1723904386727.jpeg

1723904643115.jpeg

1723904487604.png

1723904510828.png

• Harika
Reactions: Dante
@bazinga sevgili bazinga muhtesem noktalara deginmissin. kalemine saglik.
kalite ve diger degindigin noktalar malesef uzun yillardir dedigin seviyede .

su benim dedigim eskimo mu yoksa frigo muy du tam emin degilim (b)
sinemalar da satiliyordu eskiden. hatta acik hava sinemalarinda da cok denk gelirdim yaz aylari.

@Bully maras benden sorulur 😛
cidden hijyenik, dogal icerik olan maras dondurmalar leziz oluyor. dogru yeri bulmakta ayri mesakkatli bir durum.

damak zevki de net goreceli bir durum. :ok:

saygilar.

• Beğendim
Reactions: Bully
Paketliiiiiii dondurmalarrrrrrrr paketliiiiiiii..
Zamanında gidip bakkaldan, marketten aldıklarımız... Sadece Magnum desek yeterli olur mu onu bilemedim , öbür türlü.. Sadece magnumun en az 8 çeşidi olabilir 🤷🤭😁🤷 @bazinga @Bully

Zamanında gidip bakkaldan, marketten aldıklarımız... Sadece Magnum desek yeterli olur mu onu bilemedim , öbür türlü.. Sadece magnumun en az 8 çeşidi olabilir 🤷🤭😁🤷 @bazinga @Bully
Ben kendi adıma çok çeşit dondurma bilmem açıkçası, 5-10 tane aynı çeşit yerim hep :A Sadece ‘Magnum’ diye bir genelleme yapıp 64 çeşide ulaşabileceğini düşünüyorsan sorun yok :A

• Beğendim
Reactions: The_Erinch
Girebiliriz sanki çeşitlerine diğer türlü fazla seçenek çıkmıyor. Hem de herkesin favori çeşidi farklı. :A

• Beğendim
Reactions: The_Erinch
Ben kendi adıma çok çeşit dondurma bilmem açıkçası, 5-10 tane aynı çeşit yerim hep :A Sadece ‘Magnum’ diye bir genelleme yapıp 64 çeşide ulaşabileceğini düşünüyorsan sorun yok :A

Girebiliriz sanki çeşitlerine diğer türlü fazla seçenek çıkmıyor. Hem de herkesin favori çeşidi farklı. :A
Gerçi çikolata etkinliğinde de çeşitlere inmişdik.
Bundada öyle olur.

• Beğendim
Reactions: Bully

Forum İstatistikleri

Konular
170,963
Kullanıcılar
8,439
Son Üye
Wickah