Yakından Gördüğünüz En Ünlü Kişiler Kimler?

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,926
Puanı
1,061
Emre Kınay ve parkımızdaki halk konserleri nedeniyle Mustafa Ceceli ile Furkan Kızılay. :A Son ikisiyle övünemiyorum maalesef. :A

Valla İstanbul'da son 2 yılda çok ünlü gördüm, saymaya kalksam hatırlamadığım bile çıkar ama Burak Deniz (Kadıköy'de karşımıza çıkmıştı), Rıza Kocaoğlu, Necip Memili ve isimlerini bilmediğim birkaç Çukur oyuncusu (bir barda yan masadalardı, gecenin ilerleyen saatlerinde sohbet etmiştik), Yurdaer Okur (tiyatro oyununa gitmiştim), Salih Bademci (vapurda uzaktan görmüştüm), Yiğit Özşener (İstiklal'de), Ekin Koç & Fikret Kuşkan & Farah Zeynep Abdullah (Bizim İçin Şampiyon'un özel gösterimindeydi, bayağı sohbet etmiştik.) İrem Altuğ (en çok gördüğüm isim, canım hocam. :bhr: ), Ümit İbrahim Kantarcılar, Ceyhun Fersoy ve Melis İşiten (Kadıköy'de tiyatro provasından çıkmışlardı), Timuçin Esen (Müslüm filmi seyircili gösteriminde), Onur Saylak (Kadıköy'de), Ahmet Tansu Taşanlar (Moda'da) Cemre Gümeli ve Feride Çetin (kumbaracı50 tiyatrosunun yıl dönümü kutlamasında) aklıma gelenler. :A

Zirve olanı da tabi ki Sedef. :bhr: Bunu bilmeyen yok. Resmen birkaç saat şehir turu yaptık. :A

En son Boran Kuzum ve Melikşah Altuntaş'ı görmüştüm. :A Ülkede coronavirüs çıkmadan sadece 1 gün önceydi... :(
------

Selin Şekerci ve Metin Akdülger d Kadıköy'de gördüklerim arasında. Meğer tiyatro oyunu için bir araya gelmişlerdi. :A
------

Son olarak bir de oturduğum cafenin önünde Arka Sokaklar çekimine denk gelmiştim. Şevket Çoruh, Alp Korkmaz ve Merve Oflaz'ı görmüştüm. :A
------

@denizz19 ile ÇGHB 2 provalarında tüm ekibi, Akasya AVM’de Onur Büyüktopçu ile Burak Yörük’ü (farklı zamanlarda) gördüğümü de ve Can Bonomo konserini de ekleyerek bitireyim. :A
Okumaya değil ünlü görmeye gitmişsin resmen. :A

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Emre Kınay ve parkımızdaki halk konserleri nedeniyle Mustafa Ceceli ile Furkan Kızılay. :A Son ikisiyle övünemiyorum maalesef. :A

Okumaya değil ünlü görmeye gitmişsin resmen. :A
Nazarın değdi senin geçen sene de böyle demiştin.ss Şimdi okula bile gidemiyorum. :A

Öyle ünlü göreyim gibi bir hevesim yok ama bir şekilde denk geliyoruz. :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Aserat

Burak97

Üye
Reaksiyon puanı
249
Puanı
64
Şahap Sayılgan, Sibel Can, Cengiz Kurtoğlu, Tamer Levent, Hilmicem İntepe, Haki Biçici, Haldun Boysan, Jessica May, Fenerbahçeli eski bir futbolcu vardı ( hani şu çok ağır sakatlanıp ömür boyu sakat kalan) o futbolcuyu. İsmini unuttum şimdi. Fatih Terim, Arda Turan, Faruk Teber. Dahada var ama kimlerdi unuttum. Ve bu kadarını yurt dışında yaşayıp, sadece yılda 1 ay Vatanıma gelebildiğim halde gördüm.
------

Recep Tayyip Erdoğan
------

Yetkin Dikinciler, Kayhan Yıldızoğlu, Sarhoş Cemil ( Bizimkiler dizisini bilenler oyuncuyu bilir)
------

Hakkı Bulut, Yunus Bülbül ( Almanya'da yaşadığım şehirde Ramazan Yolcuları programını yaparken gördüm)
------

İlker Ayrık ( Acaip Tipler programına gitmiştim) Set aralarında izleyicilerle sohbet etmişti. Kamera önünde olduğu gibi, kamera arkasındada çok efendi bir adam, hatta skeçten önce çekim sırasında Annemle ve Babamla baya sohbet etmişti.

Son düzenleme:
  • Beğendim
Reactions: 12.Adam

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,270
Puanı
1,060
Yıllar önce İstanbul Optimum CineBonus çalışırken; gişeye Zafer Ergin ; O senenin Türkiye 4. güzeli birde ; İlker İnanoğlu gelmişti.

Sonram yazlıkta ki festivale Zeynet Sali gelmişti onunla kısa konuşmam olmuştu.

Eskilerde babam çalışırken Müdürlüğünde çok İstanbul Günay giderdik;
Ajda Pekkan; Muazzez Ersoy gibi aklıma gelmeyen çok şarkıcı ile iletişim kurmuştum.

Acun Ilıcalı bizim yazlığa gelir her yaz, @Sherlock hiç denk gelmedin mi? Teyze yada Yenge unuttum yakın bir akrabasının evi var.

Asırlar önce koleje; Güvenç Kurtar,Saffet Sancaklı;Hakan Şükür gelmişti....

İstanbulda gördüğüm daha çok olmuştur ama aklıma gelmiyor.

Birde bankadan kaynaklı bildiklerimiz var ki bunun en güzeli zamanında reklam yüzümüz olan Kıvanç ve İlker .

Ve birde Recep Tayyip Erdoğan Manisaya geldiğinde otobüsü tam şubenin önünde durdu, yeşil esfane ceketi ile aşağı indi...Şube önünde duran bir çocuğa satranç takımı ne vermişti.

He birde gene asırlar önce film çekiminin içinde bulmuştum kendimi :F

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,634
Puanı
1,060
Bu konu neden birden karşıma çıktı? :A

Yani gördüklerimle ilgilenmiyorum ama Ezhel'in son 1 yıldır Almanya'ya taşınmasıyla çevremden dolayı tanışma fırsatım oldu. Türkçe konuşurken Almanca kelimeler katmadığım için Türkçemin çok iyi olduğunu dile getiriyordu. Görüşmeyeli baya oldu ama gerçekten çok alçak gönüllü biridir. Şarkılarını da dinlemeyi ihmal etmem. :D

Onun dışında ünlü görmüşlüğüm vardır ama pek fazla insanlara bakıp rahatsız etmek istemediğim için aldırış etmemişimdir çoğu zaman. :A

HeisenBerg

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,855
Puanı
910
UNIQ Istanbul etkinliği vardı bir gaming etkinliğiydi 2017 Eylül sonu veya Ekim başı. Etkinlikte Kaan Kural'ı görmüştüm ve etrafında kimse yoktu gidip selam vermiştim, fotoğraf çekilmiştik ve ayaküstü sohbet etmiştik. Bu sene Cleveland alır mı şampiyonluğu Wade falan da geliyor demiştim o da yok Warriors'u kimse durduramaz demişti. Haklı çıkmıştı. :A