Yabancı Dizi Genel Sohbet Konusu

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Entrika benim göbek adım, orama da hırs ve intikam burama da yalan dolan diyenlere bir önerim var: "La Casa de las Flores" yada İngilizce adıyla "The House of Flowers". Dizinin iki sezonu ve iki sezonu arasında arasında geçen 30 dakikalık bir filmi Netflix'te mevcut.

Olaylar Meksika'nın çok saygın bir ailesi olan De La Mora ailesinin başından geçiyor. La Casa de las Flores isimli tanınan bir çiçek evini işletiyorlar. Hatta 50. yıl kutlamasına birkaç ay kalmış durumda ama öncesinde ailenin babası Ernosto’nun doğum günü için parti veriyorlar. Partide olanlar ailenin hayatını değiştiriyor.

5b1fd431c2a91.jpeg

Kesinlikle göz atmanızı isterim, her bölüm yaklaşık 30 dakika ve bölüm isimleri çiçek isimleriyle taçlandırılmış.

NOT: 2.sezona başlamadan "La Casa de las Flores: Cenaze" filmini izlemeyi unutmayın.

Yasak Elma'nın yokluğunda, UTC, Fazilet Hanım ve Kızları, Aşk-ı Memnu gibi dizileri özleyenler için ideal bir dizi. Üçüncü ve final sezonu 23 Nisan'da Netflix'te!

@serhatt @Özgür @xBUGRAx @Dosi @xemrexxx @sokak sanati ve diğer herkes...

Bana türk yerli diziler yeterince veriyor istediğim entrikayı. Birde yabancılardan çok zevk alamıyorum entrika konusunda. O yüzden ben almiiim:A

• İlginç
Reactions: alperuz

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
En iyi komediler listem;
1 FRIENDS
2 MOM
3 THE BIG BANG THEORY
4 MODERN FAMILY
5 HOW I MET YOUR MOTHER

xBUGRAx

Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
Entrika benim göbek adım, orama da hırs ve intikam burama da yalan dolan diyenlere bir önerim var: "La Casa de las Flores" yada İngilizce adıyla "The House of Flowers". Dizinin iki sezonu ve iki sezonu arasında arasında geçen 30 dakikalık bir filmi Netflix'te mevcut.

Olaylar Meksika'nın çok saygın bir ailesi olan De La Mora ailesinin başından geçiyor. La Casa de las Flores isimli tanınan bir çiçek evini işletiyorlar. Hatta 50. yıl kutlamasına birkaç ay kalmış durumda ama öncesinde ailenin babası Ernosto’nun doğum günü için parti veriyorlar. Partide olanlar ailenin hayatını değiştiriyor.

5b1fd431c2a91.jpeg

Kesinlikle göz atmanızı isterim, her bölüm yaklaşık 30 dakika ve bölüm isimleri çiçek isimleriyle taçlandırılmış.

NOT: 2.sezona başlamadan "La Casa de las Flores: Cenaze" filmini izlemeyi unutmayın.

Yasak Elma'nın yokluğunda, UTC, Fazilet Hanım ve Kızları, Aşk-ı Memnu gibi dizileri özleyenler için ideal bir dizi. Üçüncü ve final sezonu 23 Nisan'da Netflix'te!

@serhatt @Özgür @xBUGRAx @Dosi @xemrexxx @sokak sanati ve diğer herkes...
Yazıklar olsun bana o gün başlamadığım içün. :A

• Güldürdün

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,173
Puanı
1,061
Bana türk yerli diziler yeterince veriyor istediğim entrikayı. Birde yabancılardan çok zevk alamıyorum entrika konusunda. O yüzden ben almiiim:A
Sen de her çekik gözlüyü Çinli sanma işte Güney Kore'den ne zarar gelecek. :A
Hepsi bir benim için :A
En iyi komediler listem;
1 FRIENDS
2 MOM
3 THE BIG BANG THEORY
4 MODERN FAMILY
5 HOW I MET YOUR MOTHER
Yazıklar olsun bana o gün başlamadığım içün. :A
Geç olmasın da güç olsun. :A
@Çiğdem ve @Forumdash ın baş herifi the Boys A katılmış :A

• Güldürdün

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
  • Beğendim
Reactions: Sherlock

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060

Şöyle bir video buldum. Seinfeld bizim her şeyimiz ya... Friends de Seinfeld sonrası iyi yükselmiş.
------

@bazinga TBBT de aşırı popülermiş bu kadar bilmiyordum :A

• Harika
Reactions: bazinga

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com

Şöyle bir video buldum. Seinfeld bizim her şeyimiz ya... Friends de Seinfeld sonrası iyi yükselmiş.
------

@bazinga TBBT de aşırı popülermiş bu kadar bilmiyordum :A
Bu kanalı seviyorum bu videoyu da zevkle izledim. :A

TBBT uzun süre reyting şampiyonuydu ya burada GoT ile aynı döneme denk gelmese uzun süre zirvede kalacakmış. :A

Seinfeld'in de zirvedeki (ilk ikideki) zamanı epey uzunmuş gerçekten. :Z

Dexter da bir ara zirvedeymiş o kadar olduğunu bilmiyordum. :Z

Güncel durumda da. Young Sheldon'ın konumu harika. :Z

• Güldürdün
Reactions: xdragxx