Yabancı Dizi İzleme Etkinliği Elemesi

Hangi Dizi Seçilsin?

• Kullanılan toplam oy
    15
  • Anket kapatılmış .

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,731
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
@bazinga, acaba oylarımızı The Wire dizisine mi kaydırsak acaba diye düşünüyorum garip bir şekilde. Mini diziyi izledim gündüz biraz, tam anlamıyla adapte olamadım. Yarım saate yakın izledim, yakınlaşma sahnesi tavan yapıyor gibi duruyor. Girişteki yakınlaşma tuhaftı, bir sahnede de vardı. Yakınlaşma sorun değil de, daha konuya tam anlamıyla girmeden garip bir şekilde oraya girmeleri ilginç oldu. Evren üstüne evren var bir de, adapte olmak zor olur. Tamam diğeri ağır da, en azından efsaneye doğru gider belki. :A
Bir konusunu açalım, izleyelim hepimiz mini diziyi. Sonra yeniden konuşuruz. :D

• Güldürdün
Reactions: Araf

Araf

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Bir konusunu açalım, izleyelim hepimiz mini diziyi. Sonra yeniden konuşuruz. :D
Her neyse, yine ön yargı yaptım tabii, aynı The Wire'daki gibi. Sabır edip sonuna kadar beklemek gerekiyor. Devamını getireyim de bari, öyle anlayayım nasıl bir şey olduğunu. Bizim dizinin çıkma olasılığı çok az zaten. Beğenmezsek, devam etmeyiz. :D

• Beğendim
Reactions: bazinga

Araf

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Bir tarafım The Wire çıksın istiyor. Okuduğum olumsuz yorumlara rağmen yarıda bırakmayıp, sonuna kadar izleyeyim istiyorum. Mart ayı takvimimde The Wire vardı aslında. Bir ay içinde bitirmeyi planlamıştım, yavaşlığı görünce ve olumsuz yorumları okuyunca daha fazla ileri gidemedim. Sonuna kadar gidersem büyük ihtimalle ön yargılarım kırılacak ve çok seveceğim. :)

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
  • Güldürdün
Reactions: MEnes and Sherlock

Araf

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Süreyi biraz daha uzattım, gece 12'de oy kullanma işlemi sona ermiş olacak. Bir de etiket yapalım da, daha çok kişiye ulaşır belki oylama. :)

@Sherlock, @MasacRE, @bazinga, @MEnes, @Dosi, @Tolstoyevski, @Forumdash, @denizz19, @DarkLegenD, @Maskeli Fedai, @Yiğitt, @vadikızı, @Silinmiş Üye, @The_Erinch, @Harunnn60, @serhatt, @mrt-06, @xemrexxx, @Çiğdem, @sokak sanati, @Aserat, @BesaleT, @kerem, @Bully, @Hachiko, @S.G.A.T., @alperuz, @Polat Şaşmaz @Emre Ozansoy, @tolgab, @Özgür, @RevaN, @MayısKralı.

Aktif etiket listesi. Unuttuğum varsa kusura bakmasın. :)

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Süreyi biraz daha uzattım, gece 12'de oy kullanma işlemi sona ermiş olacak. Bir de etiket yapalım da, daha çok kişiye ulaşır belki oylama. :)

@Sherlock, @MasacRE, @bazinga, @MEnes, @Dosi, @Tolstoyevski, @Forumdash, @denizz19, @DarkLegenD, @Maskeli Fedai, @Yiğitt, @vadikızı, @Silinmiş Üye, @The_Erinch, @Harunnn60, @serhatt, @mrt-06, @xemrexxx, @Çiğdem, @sokak sanati, @Aserat, @BesaleT, @kerem, @Bully, @Hachiko, @S.G.A.T., @alperuz, @Polat Şaşmaz @Emre Ozansoy, @tolgab, @Özgür, @RevaN, @MayısKralı.

Aktif etiket listesi. Unuttuğum varsa kusura bakmasın. :)

Şarkı yarışmasına oy verirsen katılırım.:A

Şaka bir yana Battlestar Galactica olursa bi ucundan bakabilirim.:X

• Güldürdün
Reactions: Araf

Araf

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Şarkı yarışmasına oy verirsen katılırım.:A

Şaka bir yana Battlestar Galactica olursa bi ucundan bakabilirim.:X
Şarkı yarışmasına katılacağımı sanmıyorum. Listeli etkinlikler sıkıyor beni, uğraşmak gelmiyor içimden. Bilim Kurgu seçmiş oldun. @Sherlock ve @MEnes'in dizisi bir adım daha geriye gitti. :A

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Şarkı yarışmasına katılacağımı sanmıyorum. Listeli etkinlikler sıkıyor beni, uğraşmak gelmiyor içimden. Bilim Kurgu seçmiş oldun. @Sherlock ve @MEnes'in dizisi bir adım daha geriye gitti. :A

Altı üstü 10 tane şarkı dinleyip sıralayacaksın :A Çok ciddi bi şey değil. Zaten hepsi bildiğin şarkılar. @MEnes bile bu üşengeçlikle oy veriyor :A

• Güldürdün
Reactions: MEnes and Araf