Yabancı Dizi Önerileri

Spartacus
Shameless
Game of Thrones
Arrow
How I met Your mother (ilk 5-6 sezon)
Prison Break
Da vinci demons ( daha ilk sezon, bence tavsiye için erken ama izlenilesi)

Shameless
Blue Moutain State
Skins

Sapık gençlik dizileri istiyorsanız tam size göre bunlar.:D
Shameless'a gençlik dizisi denmesini bir hakaret olrak algılıyorum :D

IMDb puanın da etkisi vardır ama daha çok duyduğum olumlu yorumların etkisi. Gerçekten başarılı dizi. :):)

Katılıyorum sapık yerine belki "ahlaksız" daha uygun olur. :):)
"açık, çıplak ya da her şeyin olabildiği" falan daha uygun bence. çünkü ahlaksız dersek o zaman mesela dizide iki kişinin ilişkiye girmesi de ahlaksızlıkmış gibi oluyor. :)

Son düzenleme:
Gel Sopranos veya Wire izle başka dizilerle uğraşma. :D

Sopranos'u hiç merak etmiyordum. Ama yorumlarda psikiyatristle konuşmaların çok olduğunu belirtmişssiniz. Bu yüzden düşünmedim değil. Godfather gibi bir şey mi? :D

The Wire Sopranos'a göre daha olabilir. Yorumları filan çok iyi.

Ama o dizi çok hoşuma gitti. Her bölüm farklı birileriyle konuşuyor psikolog. :D Çok güzel. :D

Sopranos'u hiç merak etmiyordum. Ama yorumlarda psikiyatristle konuşmaların çok olduğunu belirtmişssiniz. Bu yüzden düşünmedim değil. Godfather gibi bir şey mi? :D

The Wire Sopranos'a göre daha olabilir. Yorumları filan çok iyi.

Ama o dizi çok hoşuma gitti. Her bölüm farklı birileriyle konuşuyor psikolog. :D Çok güzel. :D
Henüz ikinci bölümü izleyemedim sadece ilk bölüme dayanarak söylüyorum Godfather'a pek benzemiyor ama Godfather'daki baştaki adamın çeşitli sorunları olduğunu ve psikolog bir kadından yardım almaya başladığını düşün. :):) Godfather'a çok benzemiyor dedim ama Godfather ile bir dizi arasında ilişki kuracak olsam bu dizi olurdu herhalde. :)

The Wire ağır başlıyor. Polis ve uyuşturucu çetesi arasındaki mücadeleyi anlatıyor. İki tarafı da derinlemesine işliyor. Yani genelde ya uyuşturucu çetesini ya da polis tarafını temel alır filmler, diziler bu dizi ise ikisini de derinlemesine işliyor. :)

@denizz19 için özel öneri :F carrie diaries :) e 2 de cuamrtesileri 12 de türkçe dublajlı çıkıyor beğenmezse forumu bırakırım :F

@007At için de dizi bulundu masters of sex dizimag +18 bile demiyor direkt açarken yetişkinlere uygun içeriktir diyor :F
@denizz19 da kaale almamış ağır totalci işte:T:

Açık ara Friends ama It's Always Sunny in Philadelphia'nın ilk iki sezonu çok az bölüm olduğundan onda bize yetişirsen daha iyi olur. Sonra da Friends'i izlersin nasıl olsa. :D

It's A...'nın torrenti yok, ya da ben bulamadım. :( Büyük ihtimal izleyemeyeceğim gibi. Zaten Friends de uzun bir şey, başka zaman izlemeye fırsat olmaz. :D Yavaş yavaş izlerim. :D

It's A...'nın torrenti yok, ya da ben bulamadım. :( Büyük ihtimal izleyemeyeceğim gibi. Zaten Friends de uzun bir şey, başka zaman izlemeye fırsat olmaz. :D Yavaş yavaş izlerim. :D
Friends zaten ne kadar uzun zamanda biterse o kadar iyi. Bitmesi istenmeyecek bir dizi. :D

Diziler 20 dakika olduğu için zaman ayırmak gerekmiyor. En yoğun olduğum dönemde bile 20 dakikalık dizilerden izleyebiliyorum. Hatta daha çok izliyorum yoğun olduğumda, mola niyetine. :)

Friends zaten ne kadar uzun zamanda biterse o kadar iyi. Bitmesi istenmeyecek bir dizi. :D

Diziler 20 dakika olduğu için zaman ayırmak gerekmiyor. En yoğun olduğum dönemde bile 20 dakikalık dizilerden izleyebiliyorum. Hatta daha çok izliyorum yoğun olduğumda, mola niyetine. :)

deadwood u izledinmi ozan ??

izlemedin değilmi? birde dizi önerin diyorsun kırk kez önerdik boşu boşuna :))

fantastik dizi sevenler buraya baksınlar her türden var yazayım takip ettiklerimi

doğa üstü şeytan melek araf yaratık butür konuları olan diziler sevenlere önerilerim
1-süpernatural,2-grimm,3-sleepy hollow,3-ravenswood

vampir dizileri sevenler
1-the originals,2-the vampire diaries,3-dracula
kurt adam dizileri sevenler (teen wolf) izlesinler
ayrıca kurt adam hayalet ve vampir olarak üçününde konu aldığı tek dizide (being human)
cadı dizileri sevenler ( witches of east end) baksınlar
zombi sevenler (the walking dead)
matrix türü sevenler ( the tomorrow people)
betmen süper kahraman tarzı sevenler (arrow)
polisiye sevenler ( mob ctiy)
robot türü sevenler (almost human)
korsan dizileri sevenler (black sails) yalnız bu dizi henüz başlamadı galiba

hahah her türden paylaştım umarım işinizi görür :love1::love1: