Yıldızlar Yarışıyor 6.Sezon | Şampiyon Dosi

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,823
Puanı
1,060
@dosimosi Aşkımmm benimm güzeller güzeli prensesim zeynebim çok güzel yarıştın tebrik ederim çok sevindim adına :love1:umarım sana çok iyi moral enerji olmuştur umarım sana bu şampiyonluk çok iyi gelirr:love1:

@Bully kaanım benim yakışıklı prensimm geçmiş olsun sende güzel yarıştın;)

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
@dosimosi Aşkımmm benimm güzeller güzeli prensesim zeynebim çok güzel yarıştın tebrik ederim çok sevindim adına :love1:umarım sana çok iyi moral enerji olmuştur umarım sana bu şampiyonluk çok iyi gelirr:love1:

@Bully kaanım benim yakışıklı prensimm geçmiş olsun sende güzel yarıştın;)
teşekkurler ama pek farkli hissetmiyorum kendimi :)

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,823
Puanı
1,060
@denizz19 yarışmayacam diyorsun ama yine senide etikeltiyorum fikirlerinizi alayım :A

6 sezonun en iyileri mi olsun, yoksa geçen yaz yapılan Allstardaki yarışmacılar alınmasın mı bu konuda fikirlerinizi bekliyorum. :D

@Çiğdem- @Bully @Harunnn60 @turkuazz @vadikızı

Eğer 6 sezon en iyileri olursa yeni yarışmacı alınmayacak :D

6 sezonun en iyileri olsun bence diğerleri ne der bilemem :D

teşekkurler ama pek farkli hissetmiyorum kendimi :)

Canımm benim iyi gelmiştir iyi deme öyle :D

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,197
Puanı
860
@denizz19 yarışmayacam diyorsun ama yine senide etikeltiyorum fikirlerinizi alayım :A

6 sezonun en iyileri mi olsun, yoksa geçen yaz yapılan Allstardaki yarışmacılar alınmasın mı bu konuda fikirlerinizi bekliyorum. :D

@Çiğdem- @Bully @Harunnn60 @turkuazz @vadikızı

Eğer 6 sezon en iyileri olursa yeni yarışmacı alınmayacak :D
All Star'da seçilsin çünkü best star olacaksa aslında all Star'ın içinden de seçilmesi daha iyi olur,yada all Star'da çeyrek final ile sonrasında olmayan yarışmacılar seçilsin:)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
harikasın @dosimosi tebrikler :) pis rakibine rağmen şampiyonluğu uzak ara kazanman ve ikinciyi kalbura çevirip zirveyi alman her türlü takdiri hakediyor :)
sanada lanet olsun @Bully pardon yani senin ikinciliğinde büyük başarı her türlü hile hurdaylada olsa buraya kadar gelmen takdirimizi haketmesede bir şekilde seni lanetlemeden bu cümleyi bitirmeye çalışıyorum :) yani neyse ilk hafta elensen daha iyidi :)

bu arada @denizz19 böyle bir yarışma düzenleyip ortalığı batırdığın için sanada ne kadar laf saydırsam azdır:) kutuluyorum yani rezil ettin forumu :)

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Tebrikler @dosimosi ne kadar 1.likte yer veremesem de hak ettiğini söyleyebilirim. Olması gerektiği gibi iki ustadan biri kazandı sevindim kesinlikle. :)

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
Daha ilk haftadan Şener Şen kazanacak demiştim geleceği görmüşüm resmen. :A Başta @dosimosi seni tebrik ediyorum çok güzel sahneler seçtin, büyük tebrikler.

@Bully sen de büyük bir başarıya imza attın 2. olmak da iyidir tebrik ederim. ;) @denizz19 senin de emeklerine sağlık...

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
harikasın @dosimosi tebrikler :) pis rakibine rağmen şampiyonluğu uzak ara kazanman ve ikinciyi kalbura çevirip zirveyi alman her türlü takdiri hakediyor :)
sanada lanet olsun @Bully pardon yani senin ikinciliğinde büyük başarı her türlü hile hurdaylada olsa buraya kadar gelmen takdirimizi haketmesede bir şekilde seni lanetlemeden bu cümleyi bitirmeye çalışıyorum :) yani neyse ilk hafta elensen daha iyidi :)

bu arada @denizz19 böyle bir yarışma düzenleyip ortalığı batırdığın için sanada ne kadar laf saydırsam azdır:) kutuluyorum yani rezil ettin forumu :)
Rakibimiz efsaneydi yapacak bir şey yok, benim de gücüm ve imkanlarım ikinciliğe yetebildi bu sefer sağlık olsun diyelim :A Teşekkürler tebriğin ve güzel dileklerin için :A

Daha ilk haftadan Şener Şen kazanacak demiştim geleceği görmüşüm resmen. :A Başta @dosimosi seni tebrik ediyorum çok güzel sahneler seçtin, büyük tebrikler.

@Bully sen de büyük bir başarıya imza attın 2. olmak da iyidir tebrik ederim. ;) @denizz19 senin de emeklerine sağlık...
Teşekkürler kardeşim ben de senin üçüncülüğünü tebrik ederim iyi iş başardık bence :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Rakibimiz efsaneydi yapacak bir şey yok, benim de gücüm ve imkanlarım ikinciliğe yetebildi bu sefer sağlık olsun diyelim :A Teşekkürler tebriğin ve güzel dileklerin için :A

Teşekkürler kardeşim ben de senin üçüncülüğünü tebrik ederim iyi iş başardık bence :A

giderayak yine @dosimosi ye yaranmaya çalışıyor hain codmin:) lanet olsun teşekürüne umarım bir gün teşekür edemeyecek kadar moral çöküntüsü yaşarsın :)