Yıldız Argun'un Baby Shower'ı Youtube'a Damga Vurdu!

serhatt

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
62,519
Puanı
1,060
FOX TV'nin sevilen dizisi 'Yasak Elma'ya seyirci ilgisi bitmiyor!

Medyapım'ın yapımcılığını üstlendiği, başrollerinde Şevval Sam, Talat Bulut, Eda Ece, Şafak Pekdemir, Nesrin Cavadzade ve Barış Kılıç gibi isimlerin yer aldığı dizinin Pazartesi akşamı yayınlanan bölümünde Eda Ece'nin canlandırdığı Yıldız karakteri yeni doğacak bebeğine Baby Shower partisi düzenledi. Bu eğlenceli anların yayınlandığı video Youtube'da büyük ilgi gördü ve video bugün itibariyle Trend Videolar Listesi'nde 2. sıraya yükseldi.

"Yasak Elma" yeni bölümleriyle her Pazartesi FOX TV'de!

xBUGRAx

Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
Bu sahneden Twitter'da kaç hesap faydalandı. Her tweet binlerce fav almış. :A Etkisi haftaya olur. :A

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,838
Puanı
1,060

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061

serhatt

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
62,519
Puanı
1,060
Yoo ikisi de sosyetik kadınların daveti yani benziyor. :A Bu dizinin çakmalığıyla Merve Aksak'ın 'sevgilisini boşanmaya ikna ederse evlenecek' çıkışını kıyaslamak bile komik. :A
Sen kıyaslamaya çalışıyosun zaten benim bi şey yaptığım yok, videoyu konuya getiren sensin :F

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Kabak tadı verdi Yasak Elmayla UTC'yi sürekli mukayese etmen, gül geç yani ama yok illa ki mukayese.
UTC tuttu diye bu dizi yapıldı (hatta karakter adları bile kullanıldı) zaten kıyaslasam ne olacak. Dizinin oyuncuları, senaristi vs. bile mesajlarımı görse gülüp geçer o yüzden şaşırdım bu tepkiye. :A

serhatt

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
62,519
Puanı
1,060
UTC tuttu diye bu dizi yapıldı (hatta karakter adları bile kullanıldı) zaten kıyaslasam ne olacak. Dizinin oyuncuları, senaristi vs. bile mesajlarımı görse gülüp geçer o yüzden şaşırdım bu tepkiye. :A
Anlayana sivri sinek saz, anlamayana davul zurna az demişler, ne de güzel demişler.

• Harika
Reactions: sokak sanati

alperuz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,351
Puanı
700
Ve sonunda Yıldız'ın parlama zamanı. Pazartesi bölümden beri tüm sosyal medya bu sahneyi ve Eda Ece'nin başarılı performansını konuştu. Başlarken 8.Gün bunu çiğ çiğ yer dediler, dizi 6.bölümde final yaptı. Zalim İstanbul geldi, fos çıktı. Ve şimdi 50.bölüm fragmanı yayınlandı. Hayırlısıyla 4.sezon is coming :love1: ? :oley:

alperuz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,351
Puanı
700
Bence karakter adlarını şundan kullandılar. Med Yapım ve Ay Yapım'ın bir ortaklığı var, bunun üzerinden bir gönderme yaptılar. Bence çok hoş bir göndermeydi. Keşke her dizi bu tarz göndermeler yapsa.

• Beğendim
Reactions: Aserat

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,116
Puanı
1,061
Bu sahneden Twitter'da kaç hesap faydalandı. Her tweet binlerce fav almış. :A Etkisi haftaya olur. :A
:A Bende diyorum ki Yıldız argun kim acaba sonradan anladım güzel yapmış
Anlayana sivri sinek saz, anlamayana davul zurna az demişler, ne de güzel demişler.
Bence karakter adlarını şundan kullandılar. Med Yapım ve Ay Yapım'ın bir ortaklığı var, bunun üzerinden bir gönderme yaptılar. Bence çok hoş bir göndermeydi. Keşke her dizi bu tarz göndermeler yapsa.
kız burada resmen @destere dönüp @Harunnn60 ile iş birliği yapıyor :eek: artık halit ile şahika yani @Çiğdem ile @Bully düşünsün :A :A @turkuazz @mrt-06 @dreamy @ozmoturk @Yiğitt @cookiesS @kerem @Gizmen @Maskeli Fedai @Dosi @Sherlock @Masacre

serhatt

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
62,519
Puanı
1,060