'Yüzleşme' Yayın Tarihi Belli Oldu! | Kanal D

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
65058

Kanal D'nin büyük merakla beklenen yeni dizisi 'Yüzleşme'nin yayın tarihi belli oldu!

T Company - Bülent Turgut'un yapımcılığını üstlendiği dizinin kadrosunda Engin Öztürk, Hande Doğandemir, Uğur Yücel, Zeynep Eronat, Yeşim Ceren Bozoğlu, Mesut Akusta, Şerif Sezer, Durul Bazan, Gülsim Ali, Darda Yasir Yenal, Gözde Çığacı, Yeşim Gül, Müfit Kayacan, Cansu Dağdelen, Cihat Süvarioğlu ve Macit Koper yer alıyor.

'Yüzleşme' ilk bölümüyle 5 Mart Salı 20.00'de Kanal D'de!

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Zaten uzun süredir tanıtımları dönüyor, bu kadar geç yayına girmesine gerek var mıydı? Haftaya başlaması daha hayırlı olurdu bence. Yine de hayırlı olsun, bence en doğru gün seçilmiş. Perşembe ve pazartesiye göre çok daha şanslı gün. Yolu açık olsun...

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
Hande Doğandemir... Senin yüzünden tutmayacak ve kadrosuna yazık olacak bir dizi daha...

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Yeşim ceren Hande'ye ve kanal d'ye rağmen bu diziyi tutturacakmış gibi hissediyorum. Ama sezon sonu final yapar.:D

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,622
Puanı
1,060
Engin için tutmasını isterim :Z, umarım Hande Doğandemir diziyi batırmaz. :(

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Aaa niye her dizi salıya tıkışıyor turşu gibi anlamadım vlla :F @Sherlock @Harunnn60 @serhatt @Yiğitt @xemrexxx @Forumdash @MasacRE @xBUGRAx @kerem Ama izleyin ben Eşkiyadan dolayı tv den bakamıcam ama netten izleyecem ilk günler diziler bitince tekrar sayesinde tv den izleyebiliriz ama sonra Allah yardımcımız olsun @Yiğitt beyler netten tamamen kaldırıyor Muhteşem Zibidileri insanlar izleyemiyordu :A

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Aaa niye her dizi salıya tıkışıyor turşu gibi anlamadım vlla :F @Sherlock @Harunnn60 @serhatt @Yiğitt @xemrexxx @Forumdash @MasacRE @xBUGRAx @kerem Ama izleyin ben Eşkiyadan dolayı tv den bakamıcam ama netten izleyecem ilk günler diziler bitince tekrar sayesinde tv den izleyebiliriz ama sonra Allah yardımcımız olsun @Yiğitt beyler netten tamamen kaldırıyor Muhteşem Zibidileri insanlar izleyemiyordu :A
Handeye rağmen nasıl izlicektin :A

• Güldürdün
Reactions: Çiğdem

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Handeye rağmen nasıl izlicektin :A
Amann her diziye bir ecünnü adet olmuş :F Alamancı @kerem ile biz bu seviyor sevmiyordan Yiğiti tutuyorduk şimdi gerçek adını bilmiyorum :F Engin öztürküde seviyoruz Ertuğruldan çıktı en son :F Uğur Yücel , Mesut bey falan yanı ecünnü dışında iyi kadro :A :A :A @Yiğitt @xemrexxx

• Güldürdün
Reactions: Forumdash

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Amann her diziye bir ecünnü adet olmuş :F Alamancı @kerem ile biz bu seviyor sevmiyordan Yiğiti tutuyorduk şimdi gerçek adını bilmiyorum :F Engin öztürküde seviyoruz Ertuğruldan çıktı en son :F Uğur Yücel , Mesut bey falan yanı ecünnü dışında iyi kadro ?A:A @Yiğitt @xemrexxx
Yiğit dramalaık adam değil malasef:T: SS'den sonraki dizide sevmemiştim. SS'de muhteşemdi :bhr: :

• Harika
Reactions: Çiğdem

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Nedense ben dizide müzikte herşeyde ikinci adamları tutuyorum zirveyi tutmak kolay :F Başroldeki çekik gözlüden daha iyiydi ?A:A
Çok kasıntıydı o :A Doktor dizisinde de aynı rolü oynadı nerdeyse:F Bi Kocamın Ailesinde iyiydi ama o dizi de dram komediydi:A Anaları bi ağlıyordı görmen lazımdı :F @sokak sanati @xBUGRAx tekrarını verseler sabahları :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Çok kasıntıydı o :A Doktor dizisinde de aynı rolü oynadı nerdeyse:F Bi Kocamın Ailesinde iyiydi ama o dizi de dram komediydi:A Anaları bi ağlıyordı görmen lazımdı :F @sokak sanati @xBUGRAx tekrarını verseler sabahları :A
Abartıldığı kadar yakısıklıda değildi hatta tipsizleri abartmayı seviyoruz dizilerde nedense :A :A :A

• Güldürdün
Reactions: Forumdash

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,836
Puanı
1,060
iZLEME SENDE MECBUR DEĞİLSİN YA :A

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Hande Doğandemir... Senin yüzünden tutmayacak ve kadrosuna yazık olacak bir dizi daha...
Bırak Yüzleşme'yi kardeşim, bırak bu işleri. Salı günü HALKA günü HALKAA. Başla artık şu destansı sanat eserine. Ezel'i geçecek bu gidişle benim gözümde. Eğer bu dizi ilk 6 bölümlük kalitesini 30 35 bölüme yayarsa Ezel'i geçmesi hatta gelmiş geçmiş en iyi diziler klasmanında en tepeyi zorlaması çok olası. Başlaman için sana daha ne kadarını söyliyim yani. Başla diye söylemiyorum bu arada gerçekten öyle...

• Beğendim
Reactions: Angelica

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
Bırak Yüzleşme'yi kardeşim, bırak bu işleri. Salı günü HALKA günü HALKAA. Başla artık şu destansı sanat eserine. Ezel'i geçecek bu gidişle benim gözümde. Eğer bu dizi ilk 6 bölümlük kalitesini 30 35 bölüme yayarsa Ezel'i geçmesi hatta gelmiş geçmiş en iyi diziler klasmanında en tepeyi zorlaması çok olası. Başlaman için sana daha ne kadarını söyliyim yani. Başla diye söylemiyorum bu arada gerçekten öyle...

Adaşım korktum, sakin ol. :A Oscar dönemi bittiği an başlıyorum adaşım, sözüm olsun. :A Bu kadar da net konuşuyorum. :A

• Güldürdün
Reactions: Angelica and MEnes

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,474
Puanı
1,061
Adaşım korktum, sakin ol. :A Oscar dönemi bittiği an başlıyorum adaşım, sözüm olsun. :A Bu kadar da net konuşuyorum. :A
@Çiğdem menese niye adaşım diyor diye düşündüm bir süre :( ayrıca halka izleyen halkalı şekerdir :A