TVen Yürüyen Ölüler 8. Bölüm

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan mrt-06
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Ben teşekkür ederim canım benim hepsini okudun yorumladın, okuyan gözlerin bal olsun. :bhr:

Sen birde gelecek bölüm eşini gör. :F

Öyle oluyorsan kötü hissederim izlemezsin o zaman. :(
Bu zamana kadar okumamış olmam hata :Z

Ayy bir de eşim mi var :F

Ben teşekkür ederim canım benim hepsini okudun yorumladın, okuyan gözlerin bal olsun. :bhr:

Sen birde gelecek bölüm eşini gör. :F

Öyle oluyorsan kötü hissederim izlemezsin o zaman. :(
aa olsun cnm zaman zaman her yabancıda oluyor ileri sarar birşey yaparım ilk bölüme bakıcam senin hatrına :bhr:

sende yaz bitmeden süpernaturala bismillah desen sankı dizi 2 sezonmus gibi rahat hareket ediyon 12 vagonlu tren gibi düşün :F :F :F

Ayyy diziye benim dahil olmamla birlikte kalite tavan yapmış :bhr: :A Teşekkür ederim canım benim eklediğin için :Z @mrt-06 Ne de güzel bir rolüm var öyle :bhr: Göründüğü gibi olmayan :Z

@Yiğitt'in benim gibi yaşlı başlı bir dedeye asılmasına ne demeli peki :F

@sokak sanati yine hainliğini konuşturmuş ay bu Emir'den de beter çıktı cidden bu ne böyle :A @vadikızı'nı yine ölüme gönderdi resmen.ss

Dur daha insan eti yicez:A

Bu zamana kadar okumamış olmam hata :Z

Ayy bir de eşim mi var :F
Cansın :bhr: Var hemde çok beğeneceğin biri. :A

aa olsun cnm zaman zaman her yabancıda oluyor ileri sarar birşey yaparım ilk bölüme bakıcam senin hatrına :bhr:

sende yaz bitmeden süpernaturala bismillah desen sankı dizi 2 sezonmus gibi rahat hareket ediyon 12 vagonlu tren gibi düşün :F :F :F
Oyy yerim ya ama gerçekten zorlama eğer midem dayanmazsa kötü bir şey olursa ben üzülürüm. :(

Bakacağam biliyorsun Sivas beklediğim gibi değildi. :(

Cansın :bhr: Var hemde çok beğeneceğin biri. :A

Oyy yerim ya ama gerçekten zorlama eğer midem dayanmazsa kötü bir şey olursa ben üzülürüm. :(

Bakacağam biliyorsun Sivas beklediğim gibi değildi. :(
süpernaturalında eski sezonlarında zaman zaman çok iğrenc şeyler oluyordu bu yabancı dizi izleyenler yemek saatlerinde nasıl izliyorlar anlama güç vlla :A :A :A

Güzel olmuş, emeğine sağlık. :X @sokak sanati sesli güldürdü. :F Şeytanlıkta sınır tanımıyor yine, ah bi ben çıkamadım, haddini bildiremedim şuna. :A

Forum İstatistikleri

Konular
171,498
Üyeler
8,454
Son Üye
Bblsc