TVen Yürüyen Ölüler 8. Bölüm

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,203
Puanı
860
Sokak sanati vadikızı kaçmayı başardılar ama bakalım tam olarak kurtulabilecekler mi? Almila ile özgür ekipe iyi görünüyor ama onlara tuzak kuracağı ortada bakalım nasıl bir sürprizle karşılaşacaklar ekip:) sokak sanati ile vadikızı diyalogları çok iyi olmuş komikti:) bölüm sonunda sokak sanati vadikızına bir tuzak daha kurmuş oldu,bakalım öbür bölüm nasıl olacak iyi bir bölüm olmuş emeğine sağlık @mrt-06:)

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,836
Puanı
1,061
Sokak sanati vadikızı kaçmayı başardılar ama bakalım tam olarak kurtulabilecekler mi? Almila ile özgür ekipe iyi görünüyor ama onlara tuzak kuracağı ortada bakalım nasıl bir sürprizle karşılaşacaklar ekip:) sokak sanati ile vadikızı diyalogları çok iyi olmuş komikti:) bölüm sonunda sokak sanati vadikızına bir tuzak daha kurmuş oldu,bakalım öbür bölüm nasıl olacak iyi bir bölüm olmuş emeğine sağlık @mrt-06:)
Teşekkürler, kendi karakterinin gidişatı nasıl olur sence? :D

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,658
Puanı
1,060

Sokak sanati kurtulurda ben yem olurum gibime geliyor:T

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,836
Puanı
1,061

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,836
Puanı
1,061

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
İzledin mi yoksa. :eek: Sor tabii. :D

Ben yazarken oturup düşünüyorum bir anda aklıma entrikalar geliyor bende yani şimdiden kestiremiyorum. :F
hhahah aa yok yarın foruma gelmeden izleyip gelirim :A

bir gerizekalı ilk dakıkalardan midem bulandı sahneye demiş biraz korkuttu beni ayoll midem hassas iğrenc bir sahnemi var :A :A :A @Harunnn60

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,121
Puanı
1,059
Ayyy diziye benim dahil olmamla birlikte kalite tavan yapmış :bhr: :A Teşekkür ederim canım benim eklediğin için :Z @mrt-06 Ne de güzel bir rolüm var öyle :bhr: Göründüğü gibi olmayan :Z

@Yiğitt'in benim gibi yaşlı başlı bir dedeye asılmasına ne demeli peki :F

@sokak sanati yine hainliğini konuşturmuş ay bu Emir'den de beter çıktı cidden bu ne böyle :A @vadikızı'nı yine ölüme gönderdi resmen.ss

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Biraz iğrenç sahneler var evet ama TWD'ye katlanıyorsan iğrençlikte buna da katlanırsın. :A
Onlar zombi iğrencl,iği ayoll alıstık ama iğrenc baska şeyler gelmez inş yaa ilk 5-6 dakıkayı geçerim iğrenc birşey görünce 3 gün etkisi sürüyor yemek yiyemiyorum aklımda canlanıyor oan :F

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,658
Puanı
1,060
Ayyy diziye benim dahil olmamla birlikte kalite tavan yapmış :bhr: :A Teşekkür ederim canım benim eklediğin için :Z @mrt-06 Ne de güzel bir rolüm var öyle :bhr: Göründüğü gibi olmayan :Z

@sokak sanati yine hainliğini konuşturmuş ay bu Emir'den de beter çıktı cidden bu ne böyle :A @vadikızı'nı yine ölüme gönderdi resmen.ss

:Tgönderdii gönderdiii valla bu Emir den beter çıktı bee aa @sokak sanati

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,836
Puanı
1,061

Ben teşekkür ederim canım benim hepsini okudun yorumladın, okuyan gözlerin bal olsun. :bhr:

Sen birde gelecek bölüm eşini gör. :F

Onlar zombi iğrencl,iği ayoll alıstık ama iğrenc baska şeyler gelmez inş yaa ilk 5-6 dakıkayı geçerim iğrenc birşey görünce 3 gün etkisi sürüyor yemek yiyemiyorum aklımda canlanıyor oan :F
Öyle oluyorsan kötü hissederim izlemezsin o zaman. :(