TVen Yürüyen Ölüler 8. Bölüm

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan mrt-06
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Sokak sanati vadikızı kaçmayı başardılar ama bakalım tam olarak kurtulabilecekler mi? Almila ile özgür ekipe iyi görünüyor ama onlara tuzak kuracağı ortada bakalım nasıl bir sürprizle karşılaşacaklar ekip
sokak sanati ile vadikızı diyalogları çok iyi olmuş komikti
bölüm sonunda sokak sanati vadikızına bir tuzak daha kurmuş oldu,bakalım öbür bölüm nasıl olacak iyi bir bölüm olmuş emeğine sağlık @mrt-06

Teşekkürler, kendi karakterinin gidişatı nasıl olur sence?

Sokak sanati kurtulurda ben yem olurum gibime geliyor

İzledin mi yoksa. 😱 Sor tabii.

Ben yazarken oturup düşünüyorum bir anda aklıma entrikalar geliyor bende yani şimdiden kestiremiyorum.
hhahah aa yok yarın foruma gelmeden izleyip gelirim

bir gerizekalı ilk dakıkalardan midem bulandı sahneye demiş biraz korkuttu beni ayoll midem hassas iğrenc bir sahnemi var
@Harunnn60

hhahah aa yok yarın foruma gelmeden izleyip gelirim

bir gerizekalı ilk dakıkalardan midem bulandı sahneye demiş biraz korkuttu beni ayoll midem hassas iğrenc bir sahnemi var
@Harunnn60
Biraz iğrenç sahneler var evet ama TWD'ye katlanıyorsan iğrençlikte buna da katlanırsın.

Ayyy diziye benim dahil olmamla birlikte kalite tavan yapmış
Teşekkür ederim canım benim eklediğin için
@mrt-06 Ne de güzel bir rolüm var öyle
Göründüğü gibi olmayan

@Yiğitt'in benim gibi yaşlı başlı bir dedeye asılmasına ne demeli peki

@sokak sanati yine hainliğini konuşturmuş ay bu Emir'den de beter çıktı cidden bu ne böyle
@vadikızı'nı yine ölüme gönderdi resmen.ss

Biraz iğrenç sahneler var evet ama TWD'ye katlanıyorsan iğrençlikte buna da katlanırsın.
Onlar zombi iğrencl,iği ayoll alıstık ama iğrenc baska şeyler gelmez inş yaa ilk 5-6 dakıkayı geçerim iğrenc birşey görünce 3 gün etkisi sürüyor yemek yiyemiyorum aklımda canlanıyor oan

gönderdii gönderdiii valla bu Emir den beter çıktı bee aa @sokak sanati

Ben teşekkür ederim canım benim hepsini okudun yorumladın, okuyan gözlerin bal olsun.

Sen birde gelecek bölüm eşini gör.

Onlar zombi iğrencl,iği ayoll alıstık ama iğrenc baska şeyler gelmez inş yaa ilk 5-6 dakıkayı geçerim iğrenc birşey görünce 3 gün etkisi sürüyor yemek yiyemiyorum aklımda canlanıyor oan
Öyle oluyorsan kötü hissederim izlemezsin o zaman.