TVen Yürüyen Ölüler 20. Bölüm (FİNAL)

Hangi sezonu daha çok beğendiniz?

• Kullanılan toplam oy
    16

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Şaka yapıyoruz be... :A

Evet şimdi benzerlik kurdum ama tek çipleyen dizi de o değil sonuçta. :A

@Tolstoyevski @Thequeer @turkuazz normalde etiketlemeyecektim ama gitmeden yorumlarınızı görmek isterim o yüzden erken okursanız iyi olur. :D

En geç pazara kadar son iki bölümü okuyacağız da, gitmeden derken nereye ve ne kadarlığına gidiyorsun ki? :D

Thequeer

Favori Üye
Reaksiyon puanı
770
Puanı
145
Bebişim ellerine sağlık, ancak okuyabildim. Çok güzel bir sezon finali olmuş özellikle sonunda sayarken aşırı heyecanlandım :A Ama sürekli Ozan'ın olayı üzerinden gidilmiş. Yani sezon finali ise biraz daha uzun olsaydı ama yatutarsa-özgür olayı biraz daha detaylarıyla anlatılsaydı keşke. Uzun olacak demiştin ama gayet normaldi bence :A

Ellerine sağlık Aşkım, yeni sezonu merakla bekliyoruz :bhr: @mrt-06

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Bebişim ellerine sağlık, ancak okuyabildim. Çok güzel bir sezon finali olmuş özellikle sonunda sayarken aşırı heyecanlandım :A Ama sürekli Ozan'ın olayı üzerinden gidilmiş. Yani sezon finali ise biraz daha uzun olsaydı ama yatutarsa-özgür olayı biraz daha detaylarıyla anlatılsaydı keşke. Uzun olacak demiştin ama gayet normaldi bence :A

Ellerine sağlık Aşkım, yeni sezonu merakla bekliyoruz :bhr: @mrt-06
Teşekkürler beybi. :bhr: Uzun bulmadın mı gerçekten hatta ben biraz kırpmayı düşünmüştüm. :F Evet o konuda eleştiri aldım Özgür-yatutarsa kısmı biraz daha detaylı olabilirdi. :A

Thequeer

Favori Üye
Reaksiyon puanı
770
Puanı
145
Teşekkürler beybi. :bhr: Uzun bulmadın mı gerçekten hatta ben biraz kırpmayı düşünmüştüm. :F Evet o konuda eleştiri aldım Özgür-yatutarsa kısmı biraz daha detaylı olabilirdi. :A
Yok bebişim ya hemen bitti. Bu arada ben 2. Sezonu daha çok beğendim :D

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,201
Puanı
860
harika bir sezon finali olmuş ayrıca oldukça başarılı diyaloglar olmuş.ortada bir ikiz olması sürpriz oldu.bölüm sonunda hepiniz benim oyuncağımsınız diyalogu jigsaw oyunculuğunu çip diyaloğuda the100 deki alie ile clark arasındaki diyalogları hatırlattı.bu bakımdan oldukça iyi bir bölüm olmuş.ayrıca turkuazzda çok insafsızmış:A:A dizikolikte planlı olarak iş yapmış bu açıdan dizikolikte çok insafsızmış:A:A
bölüm sonunda yatutarsa ile özgür kapışması olmuş.Ozanın da sihirli cümlesi bölümü noktalamış,emeğine sağlık @mrt-06 oldukça iyi bir bölüm olmuş:D:D

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
harika bir sezon finali olmuş ayrıca oldukça başarılı diyaloglar olmuş.ortada bir ikiz olması sürpriz oldu.bölüm sonunda hepiniz benim oyuncağımsınız diyalogu jigsaw oyunculuğunu çip diyaloğuda the100 deki alie ile clark arasındaki diyalogları hatırlattı.bu bakımdan oldukça iyi bir bölüm olmuş.ayrıca turkuazzda çok insafsızmış:A:A dizikolikte planlı olarak iş yapmış bu açıdan dizikolikte çok insafsızmış:A:A
bölüm sonunda yatutarsa ile özgür kapışması olmuş.Ozanın da sihirli cümlesi bölümü noktalamış,emeğine sağlık @mrt-06 oldukça iyi bir bölüm olmuş:D:D
Teşekkürler. :bhr: Kötülükte sokak sanati’nı solladın valla. :A

@S.G.A.T. Bölüme niye hala bakmadın? :eek:

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,000
Puanı
1,060
Ismimi göremedim bana ne olduğu belirsiz oyüzden beğeni verdim :) beni öldürmeyip
yaşatmıştın hayal kırıklığı yaşamıştım ve hala öldürmemişsin :)
Neyse boş bir zamanımda okurum kalan 2 bölümü.
şuan göz gezdirdim sadece.
Yorum katkımıda yapmış oldum :)
Eline sağlık @mrt-06
Bir sonraki sezona çok varmış. Bukadar ara iyi değil sevilen bir dizi

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Ismimi göremedim bana ne olduğu belirsiz oyüzden beğeni verdim :) beni öldürmeyip
yaşatmıştın hayal kırıklığı yaşamıştım ve hala öldürmemişsin :)
Neyse boş bir zamanımda okurum kalan 2 bölümü.
şuan göz gezdirdim sadece.
Yorum katkımıda yapmış oldum :)
Eline sağlık @mrt-06
Bir sonraki sezona çok varmış. Bukadar ara iyi değil sevilen bir dizi
Ölmeye ne meraklısın. :F Gelecek sezon görecektin. :A Bence harikalık bir bölümdü ama sağlık olsun teşekkürler. :D