TVen Yürüyen Ölüler 19. Bölüm

dizi kolik

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059
Güzel bir bölüm olmuş emeğine sağlık kankee. @mrt-06

@Çiğdem- kızım bi yerinde dur ya, aa sürekli kavga çıkartıyorsun ayıp. Yalnız şaka maka baya güldürdü repliklerimiz.

@destere'ye neden "Lima bunu biliyorum" diye yanıt verdim hiç anlayamadım.

Sezon finali öncesi heyecanı zirveye taşımışsın. Fakat bu güvenilir yerde değişik sahneler bekliyordum ben, çok uzun tutmadın sen TWD'de deki gibi. Niye bu kadar kısa sürdü kuzeydeki bölümlerimiz?

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,837
Puanı
1,061
Teşekkürler kanke. Müzik çaldı mı sende.

Daha bitmedi ki gelecek sezon çoğunlukla orada geçecek zaten spoi veremiyorum ama kurtuluş yok ordan.

[QUOTE="pompy, post: 3148583, member: 87145"]Sanki ilgileniyorsun benim polisiye dizi riske atılmayacak @sokak sanati ve @Çiğdem- in mücadelesine izin vermem
sinirli bugün cnm @MayısKralı na her an saldırabilir gerçi o konuda haklı [/QUOTE]
pompy'i hiç böyle görmemiştim.

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,694
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Yıldızlar Yarışıyor düşürdü polisiye dizi e oluyor olan Adalet Peşinde yi bu yüzden bitirdim

dizi kolik

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059
Teşekkürler kanke. Müzik çaldı mı sende.

Daha bitmedi ki gelecek sezon çoğunlukla orada geçecek zaten spoi veremiyorum ama kurtuluş yok ordan.
Çaldı ama ilk başta anlamadım, reklam çıktı zannettim. Nerden geldiğini anlamaya çalışıyorum kapatmak için. Hoş onu bulana kadar komple sesini kapattım zaten bulamadım çünkü. Okuyunca fark ettim spoiler butonu içinde olduğunu.

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,837
Puanı
1,061
@xBUGRAx de reklam sanmış.

Gerçek dizi gibi müzikli yapayım demiştim.