TVen Yürüyen Ölüler 16. Bölüm

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,203
Puanı
860
İyi forumu bırakmamana sevindim çünkü editör odasında öyle bir yazdın ki sandım bırakıyorsun. :D
yok orada yönetim anlamında bırakmış oldum o açıdan yazdım:D birçok iş pcde yapılıyor artık o açıdan forumu kolay kolay bırakmam sanırım ama aktiflik durumu azalmış olacak..bu arada benim açımdan iyi bir durum olmuş oldu aslında editör yetkisi,oldukça keyif duydum kadroda olmaktan.birkez daha sana Bullye,yönetim kadrosuna teşekkürler.umarım yönetimde boş kalan kadrolara yeni isimler olur hayırlısı olsun:)

xBUGRAx

Emekli
Reaksiyon puanı
19,808
Puanı
1,060
Güzel bölümdü iyi yerde bitti. :D Devamını okumamak için zor tutuyorum bu sefer. :A

Repliğim iyiydi ürün yerleştirme olmuş bir nevi güzel. :A @mrt-06 Eline sağlık. :bhr:

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,837
Puanı
1,061
yok orada yönetim anlamında bırakmış oldum o açıdan yazdım:D birçok iş pcde yapılıyor artık o açıdan forumu kolay kolay bırakmam sanırım ama aktiflik durumu azalmış olacak..bu arada benim açımdan iyi bir durum olmuş oldu aslında editör yetkisi,birkez daha sana Bullye ile yönetim kadrosuna teşekkürler.umarım yönetimde boş kalan kadrolara yeni isimler olur hayırlısı olsun:)
Ben teşekkür ederim, umarım bir gün geri dönersin editörlüğe. KPSS bittikten rahata kavuştuktan sonra. :)

3. sezon gelecek yaz mı yayınlanacak? :D
Ölmez, başıma bir şey gelmezse gelecek yaz evet. :A