TVen Yürüyen Ölüler 16. Bölüm

Thequeer

Favori Üye
Reaksiyon puanı
770
Puanı
145
Daha yeni bitirdim senaryolarını insaf insaf :T: Artık bu kadar senaryodan sonra kendimi yorumcu olarak bi programa yamamayı düşünüyorum, CV bayağı sağlam olacak :A Bölüme gelirsek; Harikamı attım, yarın okuyacağım bölümü :D @mrt-06

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,837
Puanı
1,061
Akıcı bölüm olmuş, geçenki gibi uzun değildi eline sağlık @mrt-06
Benim karakter hakkında çok yorum yapılacak bir şey yok zaten yan karakter :A
Teşekkürler artık bu uzunlukta gidecek hep. :D Hayır öyle düşünme 5'nizin de hikayesini işledim 4 bölümde, derinlikli karakterleriniz. :A

Daha yeni bitirdim senaryolarını insaf insaf :T: Artık bu kadar senaryodan sonra kendimi yorumcu olarak bi programa yamamayı düşünüyorum, CV bayağı sağlam olacak :A Bölüme gelirsek; Harikamı attım, yarın okuyacağım bölümü :D @mrt-06
Hahah cidden en düzenli okuyan sensin acaba sana bir etiket mi versem, "En iyi Okuyucu" falan. :A

Thequeer

Favori Üye
Reaksiyon puanı
770
Puanı
145
Teşekkürler artık bu uzunlukta gidecek hep. :D Hayır öyle düşünme 5'nizin de hikayesini işledim 4 bölümde, derinlikli karakterleriniz. :A

Hahah cidden en düzenli okuyan sensin acaba sana bir etiket mi versem, "En iyi Okuyucu" falan. :A
Emeğe saygısı olan bir insanım, ban dışında her türlü etikete açığım :A

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
En azından diss kaldır yeter. :F

Pazartesi bayram diye Salı yaptım ama bayramda forumda üye olursa Perşembe de yayınlayabilirim mümkün olduğunca erken bitmesi işime gelir. :A

Perşembe olabilir bilmiyorum ben olmayabilirim anında ama yayınla bence. Bu bölümün hitine göre karar ver:A

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,837
Puanı
1,061

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,837
Puanı
1,061
yok sorun olmaz okurum aktifliğim azalabilir ama sanırım azda olsa forumda olurum toptan bırakmam forumu mayıs sonuna kadar bu şekilde olacak ama diziyi takipte olurum:A:A
İyi forumu bırakmamana sevindim çünkü editör odasında öyle bir yazdın ki sandım bırakıyorsun. :D

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,229
Puanı
1,061
Bölüm hakkındaki yorumumu biliyorsun ama reyting için bir de buradan yazım. Gerçekten çok iyi bir bölüm emeğine sağlık. :D @mrt-06

Süper mod olmanın avantajıyla o kişinin kim olduğunu ve rolümün ne hale geleceğini biliyorum ama sürprizini kaçırmayayım. :A

Billy Kane

Emekli
Reaksiyon puanı
17,835
Puanı
1,061
Hayır. :A Ama bu hale gelmenin çok trajik bir hikayesi var 17. bölümde. :(

Kitlem okusun, 100 yorumu geçsin yeterli artık pek hite bakmıyorum. :A

Hit nedense hep aynı gibi gidiyor galiba misafir olan okuyucular da var. :F
Makbule Kosif kadar geniş bi hayal gücün var bakalım ne çıkacak karakterimin altından. :A

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,837
Puanı
1,061
Makbule Kosif kadar geniş bi hayal gücün var bakalım ne çıkacak karakterimin altından. :A
Övdün mü şimdi anlamadım o nasıl benzetme. :F

Bölüm hakkındaki yorumumu biliyorsun ama reyting için bir de buradan yazım. Gerçekten çok iyi bir bölüm emeğine sağlık. :D @mrt-06

Süper mod olmanın avantajıyla o kişinin kim olduğunu ve rolümün ne hale geleceğini biliyorum ama sürprizini kaçırmayayım. :A
Teşekkürler. :A Bir finali eklemedim bari o sürpriz kalsın. :F