Teknoloji Xiaomi Redmi Airdots

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,012
Puanı
1,060
Ben düşükte açtım dinlerken baya fazla geldi

Telefonun nedir? benim şuan başım da gözüm de ağrıyor mesela:A sar değeri yüksek evet beni mahvediyor çok pis birşey elimizde canlı bomba taşıyoruz resmen :A
Seninki normaldir şimdilik.

Redmi Note 9S kullanıyorum. :A
Sen ne kullanıyorsun? :A

EmreCan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,968
Puanı
710
Hiçbir fikrim yok. Bende çift hatlı kullanmıyorum ama radyo var da onu da hiç kullanmadım.
Diyecek tek şey Xiaominin insafına kalmışız artık Allah yardım etsin satıp tuşlu almak en mantıklısı bence tek arama yapıcan öbür türlü daha iyi vakit geçirme şansında olur hem

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,012
Puanı
1,060
Diyecek tek şey Xiaominin insafına kalmışız artık Allah yardım etsin satıp tuşlu almak en mantıklısı bence tek arama yapıcan öbür türlü daha iyi vakit geçirme şansında olur hem
Aynen valla tuşlu bence de iyi de tüm hayatım da bu telefonun içinde hele son zamanlar 2 hafta önce pazar mı ne 10 saat kullanmışım. :(

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,012
Puanı
1,060
Ben bugün 9.5 saat kısıtlama yapmam lazım ama canlı dersler felan malum işte... Sosyal medyayı silmeye gidiyom :A
Ben bugün az kullandım hatta şarjım daha 25. :A ama dediğin gibi gruplar, dersler derken kullanılıyor.

Çok şükür ki sosyal medya bağımlısı değilim öyle ki İnstagram'da ortalama sürem 26 dakika hep bu Youtube çalıyor zamanımı. :F

EmreCan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,968
Puanı
710
Ben bugün az kullandım hatta şarjım daha 25. :A ama dediğin gibi gruplar, dersler derken kullanılıyor.

Çok şükür ki sosyal medya bağımlısı değilim öyle ki İnstagram'da ortalama sürem 26 dakika hep bu Youtube çalıyor zamanımı. :F
Bende değildim ama ne olduysa eylül ekim kasımda oldu canlı derslerin olması fazla insta fazla kullanmasam bile dersler bile vakit yiyor malesef youtube zaman yiyor çünkü içerik çıktıkça çıkıyor

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,012
Puanı
1,060
Bende değildim ama ne olduysa eylül ekim kasımda oldu canlı derslerin olması fazla insta fazla kullanmasam bile dersler bile vakit yiyor malesef youtube zaman yiyor çünkü içerik çıktıkça çıkıyor
Aynen dersler çok fazla zaman yiyor. Youtube'da genelde dizi sahneleri izliyordum ama dediğin gibi her gün yeni içerik çıkıyor.

EmreCan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,968
Puanı
710
Aynen dersler çok fazla zaman yiyor. Youtube'da genelde dizi sahneleri izliyordum ama dediğin gibi her gün yeni içerik çıkıyor.
Bütün sosyal medyayı sildim WhatsApp hariç bakalım nasıl olucak :A Zaman boş en azından 1 kitap okunmalı egzersiz yapılmalı dersleri geçiyorum bile telefon heba ediyor zamanları ve bunu dedim ders başladi..

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,012
Puanı
1,060
Bütün sosyal medyayı sildim WhatsApp hariç bakalım nasıl olucak :A Zaman boş en azından 1 kitap okunmalı egzersiz yapılmalı dersleri geçiyorum bile telefon heba ediyor zamanları ve bunu dedim ders başladi..
Haydi hayırlı olsun o zaman. :F

Ben yine dersi arkaya aldım. :mad: