Teknoloji Xiaomi Redmi Airdots

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Xiomi'nin fiyat/performans harikası Bluetooth kulaklığı. Değişen kurlarla orantılı olarak ortalama 210 TL civarında olmakla birlikte Apple Airpods'dan 5-10 kat daha ucuz olması ve çoğu işlevin aynı kalitede olması nedeniyle popülerliği giderek artmaktadır.

8828074623026_1595724811454.jpg

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Xiomi'nin fiyat/performans harikası Bluetooth kulaklığı. Değişen kurlarla orantılı olarak ortalama 210 TL civarında olmakla birlikte Apple Airpods'dan 5-10 kat daha ucuz olması ve çoğu işlevin aynı kalitede olması nedeniyle popülerliği giderek artmaktadır.

8828074623026_1595724811454.jpg
Kullandın mı hocam önerir misin?

• Beğendim
Reactions: Tolstoyevski

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Bu tarz bir kulaklık almak istiyorum ama malum Airpods’lar çok pahalı. Fiyatı uygun olanlar da kalitesiz çıkıyor genelde. Bu ürünü de görmüştüm geçenlerde ama iyi yorum olduğu kadar kötü yorum da gördüm iyice kararsız kalmıştım. :A

Yine de fiyatından dolayı almayı düşündüğüm bir ürün.

alperuz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,351
Puanı
700
Ben kullanıyorum. Fiyatına göre gayet iyi müzik kalitesi, ama konuşmada sorun çıkarabiliyor. Uyguna kablosuz kulaklık almak isteyenlere öneririm.

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Kullandın mı hocam önerir misin?
Geçen Ekim’den beri neredeyse her gün kullanıyorum. Eğer kullanma amacın telefon görüşmesi vb ise önermem, ancak pratik bir şekilde müzik-dizi film-video ise fiyatına göre kesinlikle öneririm. Telefonun Bluetooth’unu kapatıyorsun PC’ye hızlıca bağlanıyor, onu kapatıyorsun telefona yani kullanımı çok rahat. Ses kalitesi temiz. Şarjı ise full kullanımda 3 saat civarı gidiyor sanırım ama 20-25 dakikada hızlı şarj oluyor. Kutusu da bi nevi şarj istasyonu, yani ona koyduğunda da şarj oluyor...

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060
Kullanalı hemen hemen 2 ay oluyor ve gayet memnunum sadece mikrofon problemi var ama o da benim için çok bir önem ifade etmiyor. Fiyatına göre bulunabilecek en mükemmel ürünlerden biri.

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060
Selahattin bende haylou gt 1 var düşürdüm pembe ışık yanıyor helpp pls
Hiç öyle bir sıkıntı yaşamadım ama Youtube'dan baktım şimdi, resetleyince çoğu kişide sorun çözülmüş.

Hatta birinin annesi yanlışlıkla çamaşır makinesinde yıkamış işe yaradı diyordu. :F

EmreCan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,968
Puanı
710
Merak etme alışırsın biraz geçince. :F
Satmayı düşünüyodum o kadarını diyim teki çalışmadığı için bir köşede süs olarak duruyodu düştüğü yerde baya yüksekti ama çalışması ilginç yani şöyle diyim düşmesinden kastım elimde masa olan yerden bildiğin yere çakıldı dedim bu daha çalışmaz ağustosta düzeltmek bugüne nasipmiş

Bakalım alışıcam ama ne zaman :A

Ha telefonun eğer xiaomi ise şarjını görebiliyorsun kontrol panelinden

• Beğendim
Reactions: slhttnmtl

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060
Satmayı düşünüyodum o kadarını diyim teki çalışmadığı için bir köşede süs olarak duruyodu düştüğü yerde baya yüksekti ama çalışması ilginç yani şöyle diyim düşmesinden kastım elimde masa olan yerden bildiğin yere çakıldı dedim bu daha çalışmaz ağustosta düzeltmek bugüne nasipmiş

Bakalım alışıcam ama ne zaman :A

Ha telefonun eğer xiaomi ise şarjını görebiliyorsun kontrol panelinden
A a o kadarını tahmin etmemiştim. :A

Alışırsın çok sürmez merak etme. :A

O şarjı başka markalarda görünmüyor mu, ben de Xiaomi kullanıyorum rahat oluyor ordan bakması. :A

EmreCan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,968
Puanı
710
A a o kadarını tahmin etmemiştim. :A

Alışırsın çok sürmez merak etme. :A

O şarjı başka markalarda görünmüyor mu, ben de Xiaomi kullanıyorum rahat oluyor ordan bakması. :A
Yani öyle oldu en yüksek öyle çakıldı sonrada pembe ışık :A

Sen çok yüksekte mi dinliyorsun?

Başka markalarda görünmüyor olabilir çünkü Xiaomi diye biliyorum ama yanlışta biliyor olabilirim Xiaomi iyi hoş ama baş ağrısı yapıyor yaydığı radyasyon fazla eski telim öyle değildi

• Beğendim
Reactions: slhttnmtl

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060
Yani öyle oldu en yüksek öyle çakıldı sonrada pembe ışık :A

Sen çok yüksekte mi dinliyorsun?

Başka markalarda görünmüyor olabilir çünkü Xiaomi diye biliyorum ama yanlışta biliyor olabilirim Xiaomi iyi hoş ama baş ağrısı yapıyor yaydığı radyasyon fazla eski telim öyle değildi
Ben biraz daha orta seviyede dinliyorum telefonun max. sesi bile yüksek çıkmadığından fazla geliyor.

Ben alalı 3 ay kadar oluyor ama gayet memnunum, sanırım benim telefonun da sar değeri yüksek ama beni çok etkilemedi eski telefonum son kullandığım zamanlar işkence gibiydi büyük bir rahatlama yaşadım bunu alınca. :A

EmreCan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,968
Puanı
710
Ben biraz daha orta seviyede dinliyorum telefonun max. sesi bile yüksek çıkmadığından fazla geliyor.

Ben alalı 3 ay kadar oluyor ama gayet memnunum, sanırım benim telefonun da sar değeri yüksek ama beni çok etkilemedi eski telefonum son kullandığım zamanlar işkence gibiydi büyük bir rahatlama yaşadım bunu alınca. :A
Ben düşükte açtım dinlerken baya fazla geldi

Telefonun nedir? benim şuan başım da gözüm de ağrıyor mesela:A sar değeri yüksek evet beni mahvediyor çok pis birşey elimizde canlı bomba taşıyoruz resmen :A