Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Aaa detaylı yorumuma geçmeden önce @Forumdash Flashtan dolayı ya bu karakteri sevip filme hemen başlayacak ya da filme başlayası varsada bakmayacak :F :F :F

Yine Flashlık bir sahne :A :A :A
Harika bir sahneydi dimi. :F
Kapaktakı köpek destereye benziyor :F :F :F

Bu karakteri yeni tanıdım Flash gibi ve dediğim gibi ikiside 2014 Başlangıçlar @Forumdash :A :A :A
Yemin ederim benim aklımda da köpeği destere'ye benzetmiştim :F :F
@Forumdash
Hahha sohbetlere bak :F :F :F @Forumdash

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Aaa dövüşlerde sonunda Razer gözlüklü çocuğa yer verdiler o açıdan iyiydi yanı karakterin işlenmesi güzeldi :A Ama karakteri biraz fazla fırlama yapmışlar aslında cool takılan az konuşan bir karakterdi şu adam varkan keşke böyle yazılsaydı senaryo :(
20110110135434.jpg
Evet çocuk genç baya hatta ergen gibi. Jean ondan daha büyük duruyor. :F Nasıl sevgili olacaklar merak ediyorum açıkçası. :A

Bu adam harcandı resmen.:( Normalde takım lideri bu ama kurt pençeli öne geçti. :F

Çizgi romanda böyle. :D
Cyclops-X-Men-Scott-Summers-Costume.jpg
@Harunnn60 da diyor asıl ekip lideri bizim adamdı ve kurt pençeli kulis ile liderliği ele geçirdi herkesin beynini yıkadı :A :A :A @Forumdash

• Güldürdün
Reactions: Forumdash

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Gençliği hiç benzemiyordu buna:A Bunun gözü yeşil, kücüklüğünün siyahtı galiba:F Jean'de öyle. Gençliği yeşil buyuklugu siyah :F @Harunnn60
Saçları da hafif turuncu gibi neyse ki son filmde kızıl yapmışlar :F

Şimşek kadında şimşek atarken ıhh diye bir ses çıkarıyor çığlık atar gibi :F Saç şeklide çok ergen :F @Çiğdem

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Gençliği hiç benzemiyordu buna:A Bunun gözü yeşil, kücüklüğünün siyahtı galiba:F Jean'de öyle. Gençliği yeşil buyuklugu siyah :F @Harunnn60
Genc razer gözlüklüye bol bol aksiyon sahnesi veriyorlar karakter aynı ama büyük adama o sahneleri vermediler kurt pençeli adam resmen kıskanclığının kanıtı :A :A :A @Harunnn60

• Güldürdün

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Son filmde beğeneceksin çiğdem bence. :A bir ağırlık vermişler karaktere. saçları da halle berry'nin stiline benziyor :A @Forumdash beğenir bence kesin son filmde ama seni bilmiyorum :F
Ben bu mısırlı adamdan dolayı zaten bu filmi izlemek istiyorum tekrar demiştim sana ve şimdide tekrar heves ettim yarın bir bakacam tekrar :Z :Z :Z

Ve hep diyorum yanı 2000 de çıkan seri 2016 da devam serisi çekiyor 2019 da yine yanı Örümcek Adamlar Btamanlar Supermanlar kaç kere bitti tekrar başladı X men aynı seriyi hiç bitirmeden 20 yıla yakın götümeleri ve kadroda da hala aynı oyuncularda olanlarda var büyük başarı :bhr::bhr::bhr: @Forumdash

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Saçları da hafif turuncu gibi neyse ki son filmde kızıl yapmışlar :F

Şimşek kadında şimşek atarken ıhh diye bir ses çıkarıyor çığlık atar gibi :F Saç şeklide çok ergen :F @Çiğdem
Ben onu baya afro filan sanıyordum ama Suriyeli çıktı :F

Genc razer gözlüklüye bol bol aksiyon sahnesi veriyorlar karakter aynı ama büyük adama o sahneleri vermediler kurt pençeli adam resmen kıskanclığının kanıtı :A :A :A @Harunnn60

Wolverin varken Lazer gözlü oğlan bi hiç kabul et şunu:A

Son filmde beğeneceksin çiğdem bence. :A bir ağırlık vermişler karaktere. saçları da halle berry'nin stiline benziyor :A @Forumdash beğenir bence kesin son filmde ama seni bilmiyorum :F
Şivesi düzeldiyse olabilir:X
Quiksilver bir harika ya. :F @Çiğdem Destere için köpek benzetmesi komik olmuş zamanında benimde aklıma geldi. :A

Aaa önemli değil @Forumdash 1 yıl pehlettin beni ama gönlümü aldın :A
Abilik işte uğraşmak istedim :p :A

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Ben onu baya afro filan sanıyordum ama Suriyeli çıktı :F

Wolverin varken Lazer gözlü oğlan bi hiç kabul et şunu:A

Şivesi düzeldiyse olabilir:X

Abilik işte uğraşmak istedim :p :A
Mısırlı ama dediğin doğru arap bence de .:A

X-Meni de fetthetin @Forumdash bee .:A Bir 5 sene sonra disney'in x-meni vs fox'un x-meni kıyaslaması yapar myıız senle.? :A

• Harika

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Ben bu mısırlı adamdan dolayı zaten bu filmi izlemek istiyorum tekrar demiştim sana ve şimdide tekrar heves ettim yarın bir bakacam tekrar :Z :Z :Z

Ve hep diyorum yanı 2000 de çıkan seri 2016 da devam serisi çekiyor 2019 da yine yanı Örümcek Adamlar Btamanlar Supermanlar kaç kere bitti tekrar başladı X men aynı seriyi hiç bitirmeden 20 yıla yakın götümeleri ve kadroda da hala aynı oyuncularda olanlarda var büyük başarı :bhr::bhr::bhr: @Forumdash
Aaa tabi cnm. :D Ben 2008 de filan başladım düşün ne kadar başarı. :D 20 yıl kolay mı.

Siz 2000'leri daha iyi bilirsiniz cidden düşünsene taaa o zamandan buraya gelmiş.

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060

Evet o yuzden güzel olmuş. Şimdi senin Tobey 40 yaşında herif. Onun oynaması abes olurdu. Bu seride geçmişi de izledikleri için güzel yani.

Yoksa @Harunnn60 nun Jean'i şuan ne haldedir:A Buruş buruş:F

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Mısırlı ama dediğin doğru arap bence de .:A

X-Meni de fetthetin @Forumdash bee .:A Bir 5 sene sonra disney'in x-meni vs fox'un x-meni kıyaslaması yapar myıız senle.? :A
Kadro değişmesin :( Ufak tefek değişiklik olursa bişey demem de Prof, Magneto ve Wolverin değişirse külahları değişiriz:A

• Güldürdün
Reactions: Harunnn60

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Evet o yuzden güzel olmuş. Şimdi senin Tobey 40 yaşında herif. Onun oynaması abes olurdu. Bu seride geçmişi de izledikleri için güzel yani.

Yoksa @Harunnn60 nun Jean'i şuan ne haldedir:A Buruş buruş:F
Razerli 57 , jean 57 , storm 58 olması lazım filme göre gidersek. :A Oha. :A

Ayrıca jean niye buruş buruş oluyormuş. :rolleyes: illa sinilendirecen beni..