Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Aaa bu karakteri sevdim :A Zaten Mne Tugaya benzetip izlemeden önce biraz kanım kaynamıştı biliyorsun :F

Önceki mal kadın ile alakası yok karaktere bir ayar çekilmiş baştan aşşağıya :A :A :A
Hahha güldürme beni :F ama bende çok seviyorum bu kızı. :Z En güçlü zaten Jean. :A

Storm nasıl. :A Şimşek atarken bağırıyor ya gıcık oldun mu. :F

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Saç şekli berbat :( Birde şimşek çakarken ıhhh diyor ya koptum orada. :F
Razer nasıl. :A
Aaa dövüşlerde sonunda Razer gözlüklü çocuğa yer verdiler o açıdan iyiydi yanı karakterin işlenmesi güzeldi :A Ama karakteri biraz fazla fırlama yapmışlar aslında cool takılan az konuşan bir karakterdi şu adam varkan keşke böyle yazılsaydı senaryo :(
20110110135434.jpg

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Aaa dövüşlerde sonunda Razer gözlüklü çocuğa yer verdiler o açıdan iyiydi yanı karakterin işlenmesi güzeldi :A Ama karakteri biraz fazla fırlama yapmışlar aslında cool takılan az konuşan bir karakterdi şu adam varkan keşke böyle yazılsaydı senaryo :(
20110110135434.jpg
Evet çocuk genç baya hatta ergen gibi. Jean ondan daha büyük duruyor. :F Nasıl sevgili olacaklar merak ediyorum açıkçası. :A

Bu adam harcandı resmen.:( Normalde takım lideri bu ama kurt pençeli öne geçti. :F

Çizgi romanda böyle. :D
Cyclops-X-Men-Scott-Summers-Costume.jpg

• Harika
Reactions: Çiğdem

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Evet çocuk genç baya hatta ergen gibi. Jean ondan daha büyük duruyor. :F Nasıl sevgili olacaklar merak ediyorum açıkçası. :A

Bu adam harcandı resmen.:( Normalde takım lideri bu ama kurt pençeli öne geçti. :F

Çizgi romanda böyle. :D
Cyclops-X-Men-Scott-Summers-Costume.jpg
Serinin 1.filminde zaten Profosorun okulunda lider olarak çıkmıştı karşımıza hele ilk Kurt pençeli adamla karşılaştığı sahnede çok havalıydı :A

2.Filmle birlikte adamı yok ettiler çok bariz Kurt pençeli adam için harcanmış :(

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
O çok popüler koymaları lazım her filme. :A Birde yaşlanmama özelliği var. :A O yüzden genç biriisini de koyamazlar. :A
Babam bile seviyor. :A

Sen müsait olunca yorumunu detaylı yaz cnm. :A
Aaa şu adamın karizması süper Rickede benzetiyorum suratını :F

Hayran kaldım adama :A :A :A
hqdefault.jpg

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Bu adam baya iyi gerçekten özellikleri gözleri filan. :D Gözleriyle o role girmesi. :A

Sen sert erkek seviyorsun sanırım. :A
Kötü adamların tarafında oluyorum :A :A :A

3.Seriden sonra kı filmlerde bu adam sayesinde Yaşlı halinede ısındım yanı ilk 3 filmde yaşlı adamın naptığını anlayamıyorsun seriler çok yanlış çekilmiş son 3 seri mesala genç halleriyle olan ilk onlar çıkıp sonra ilk 3 x men olsaymış serilerde bir sıralama hatası var :A

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Kötü adamların tarafında oluyorum :A :A :A

3.Seriden sonra kı filmlerde bu adam sayesinde Yaşlı halinede ısındım yanı ilk 3 filmde yaşlı adamın naptığını anlayamıyorsun seriler çok yanlış çekilmiş son 3 seri mesala genç halleriyle olan ilk onlar çıkıp sonra ilk 3 x men olsaymış serilerde bir sıralama hatası var :A
İlk filmler hatırlarsın sne daha büyüksün :A O zamanlar 3'leme halinde çekilirdi. Yüzüklerin efendisi , sonra sipiderman serisi filan hep 3'leme hatırlarsın. X-men'de 3'leme diye başladı baktı Marvel aldı başını gidiyor bunlardı bizim neyimiz eksik dedi tekrardan çekmeye başladılar. :F

Aynen genel bir hata var zaten. :D Sen tüm filmleri izleyince senden ayrı ayrı sıralamalar isteyecem. :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
İlk filmler hatırlarsın sne daha büyüksün :A O zamanlar 3'leme halinde çekilirdi. Yüzüklerin efendisi , sonra sipiderman serisi filan hep 3'leme hatırlarsın. X-men'de 3'leme diye başladı baktı Marvel aldı başını gidiyor bunlardı bizim neyimiz eksik dedi tekrardan çekmeye başladılar. :F

Aynen genel bir hata var zaten. :D Sen tüm filmleri izleyince senden ayrı ayrı sıralamalar isteyecem. :A
Aaa işte ilk 3 serisi benim izlediğim son 3 serisiyle başlasaymış :A Hem karakterlerin gençliğini nasıl okula geldiklerini gösteriyor hemde Magneto ve Profosorun nasıl arkds olup düşman olduğunu gösteriyor Kurt Pençeli Adamında bağlantısını onlarla :A

Yanı ilk 3 seri bunlardan sonraya uygunmuş ben filmi yeni yeni anlamaya başladım :F

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Aaa işte ilk 3 serisi benim izlediğim son 3 serisiyle başlasaymış :A Hem karakterlerin gençliğini nasıl okula geldiklerini gösteriyor hemde Magneto ve Profosorun nasıl arkds olup düşman olduğunu gösteriyor Kurt Pençeli Adamında bağlantısını onlarla :A

Yanı ilk 3 seri bunlardan sonraya uygunmuş ben filmi yeni yeni anlamaya başladım :F
Şu sahnede stadyumu kaldırdı ya Magneto baya iyiydi. :A Yaşlı hali de köprüyü kaldırmıştı. :A

maxresdefault.jpg

mgid:ao:image:mtv.com:194384

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Aaa gelelim yoruma @Harunnn60 :Z:Z:Z

Öncelikle serinin kaçıncı filmi ama en iyi olmaya aday hiç kalite bozulmamış :A Şu Mısır tanrısı gibi olan düşman benim tam ilgi alanıma giriyor :A Filmde baya güçlü gösterilmiş :A Ekibide iyi Melek kanatlı adam , Bir tane kamçılı ecünnü ve Yıldırım kadın ile Magneto :A

Profosorun ekibinde olan şarısın ecünnü mavili kadın sevmedim :A Ama Mal kadın gidince Jen karakterini sevdim Mine Tugay iyi olmuş :A Yalnız yıldırım kadın en sevdiğim karakterlerden biriydi yeni gelen kadın yüzünden bu karakterden soğudum :(

Razer gözlüklüyü fazla cıvık yapmışlar büyük hali gibi yine havalı takılabilirdi ama karakteri işlemeleri güzel yıldırım kadın ile dövüşürken görseelik çok iyiydi :A Flashtan dolayı hızlı koşan çocuğuda sevdim ama şu gölge gibi kaybolan mutantı sevmedim :A

Magnetonun gençliğini oynayan adam yine damga vurmuş . Gerçekten çok iyi oynuyor ama Profosorun gençliğini ben sevemedim :A Bu son serileri izleyince Magnetonun yaşlı halinede daha iyi ısındım karakteri çok anlayamamıştım :A

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Aaa gelelim yoruma @Harunnn60 :Z:Z:Z

Öncelikle serinin kaçıncı filmi ama en iyi olmaya aday hiç kalite bozulmamış :A Şu Mısır tanrısı gibi olan düşman benim tam ilgi alanıma giriyor :A Filmde baya güçlü gösterilmiş :A Ekibide iyi Melek kanatlı adam , Bir tane kamçılı ecünnü ve Yıldırım kadın ile Magneto :A

Profosorun ekibinde olan şarısın ecünnü mavili kadın sevmedim :A Ama Mal kadın gidince Jen karakterini sevdim Mine Tugay iyi olmuş :A Yalnız yıldırım kadın en sevdiğim karakterlerden biriydi yeni gelen kadın yüzünden bu karakterden soğudum :(

Razer gözlüklüyü fazla cıvık yapmışlar büyük hali gibi yine havalı takılabilirdi ama karakteri işlemeleri güzel yıldırım kadın ile dövüşürken görseelik çok iyiydi :A Flashtan dolayı hızlı koşan çocuğuda sevdim ama şu gölge gibi kaybolan mutantı sevmedim :A

Magnetonun gençliğini oynayan adam yine damga vurmuş . Gerçekten çok iyi oynuyor ama Profosorun gençliğini ben sevemedim :A Bu son serileri izleyince Magnetonun yaşlı halinede daha iyi ısındım karakteri çok anlayamamıştım :A
Ooo baya uzun yorum. :A

Normalde 8 ama sen 2 filmi pas geçtin. :A Bu 6.izlediğin film. :A

Storm ve Razerlinin kapışması baya iyiydi özellikle şu sahnesi. :D
X-Men-Apocalypse-Movie-GIF-s-movie-trailers-40097666-500-200.gif

Jean şurada tüm gücünü gösterdi ya. Şu mısır tanrısının parçaladı. :F Aşırı iyiydi. :Z Phoneix gücü bu. Yani 2.kişilik gibi bir şey. Bu çok fazla güç olunca Jean kontrolden çıkıyor. :A
tumblr_od7eec7B3S1trsn9io2_540.gif

Magneto'yu oynayan oyuncu Michael Fassbender. :D İsmini merak ettiysen. :A

Bu ecünnü nasıldı. :A
giphy.gif

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Ooo baya uzun yorum. :A

Normalde 8 ama sen 2 filmi pas geçtin. :A Bu 6.izlediğin film. :A

Storm ve Razerlinin kapışması baya iyiydi özellikle şu sahnesi. :D
X-Men-Apocalypse-Movie-GIF-s-movie-trailers-40097666-500-200.gif

Jean şurada tüm gücünü gösterdi ya. Şu mısır tanrısının parçaladı. :F Aşırı iyiydi. :Z Phoneix gücü bu. Yani 2.kişilik gibi bir şey. Bu çok fazla güç olunca Jean kontrolden çıkıyor. :A
tumblr_od7eec7B3S1trsn9io2_540.gif

Magneto'yu oynayan oyuncu Michael Fassbender. :D İsmini merak ettiysen. :A

Bu ecünnü nasıldı. :A
giphy.gif
Aaa işte kamçılı dediğim bu o ekipten bunu sevmedim :A :A :A

Zaten ben Razer gözlüklü adam ile Yıldırım kadını görsellikleri hoşuma gitmişti ama ikisininde büyük hallerini tercih ederim onların tipleri daha iyi :A :A :A

Aaa o Mısır tanrısını yok ettiği sahne güzeldi zaten bu karaktere ısındım Mine Tugay iyi oynamış :A Zaten oyuncu değişimlerinde en beğendiğim bu oldu :F

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Aaa işte kamçılı dediğim bu o ekipten bunu sevmedim :A :A :A

Zaten ben Razer gözlüklü adam ile Yıldırım kadını görsellikleri hoşuma gitmişti ama ikisininde büyük hallerini tercih ederim onların tipleri daha iyi :A :A :A

Aaa o Mısır tanrısını yok ettiği sahne güzeldi zaten bu karaktere ısındım Mine Tugay iyi oynamış :A Zaten oyuncu değişimlerinde en beğendiğim bu oldu :F
Yeni film onun üstüne zaten. :Z İnş iyi bir film olur. :relaxed::relieved::hearteyes:
Resimlere bakarsın. :A https://www.imdb.com/title/tt6565702/mediaindex?ref_=tt_pv_mi_sm
6565702.jpg