Ve Denys Boyko Beşiktaş'ta!

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Beşiktaş stoper transferi ve kaleci transferi hayırlı olsun dersem Galatasaraya ihanet ederim çünkü hayırlı olurlarsa Galatasaray bu sezon nasıl 11 Puanı kapatacak? :).Zamanında bende öyle düşünüyordum ama çevremdekiler beni bu düşünceden soğuttu kısacası herkes senin gibi düşünmüyor he ben öyle Bjk veya Fb düşmanı değilim onlarda Avrupada başarılı olsunlar da ilk önce asolan Galatasaray:D.
Yahu Allah Allah tabi ki Galatasaray'ın başarılı ve şampiyon olmasını isteyeceksin onda sıkıntı yok ki. Ligde bende kendi takımımın şampiyon olmasını istiyorum. Anlayamadığın şu: Barcelona ve Bayer Münih'te olsan her sene şampiyon olamazsın. Sanki Şampiyon olamayınca dünyanın sonuymuş gibi konuşuyorsun. Zaten Galatasaray ligde en fazla şampiyon olan takım bu sene de olmayıversin n'olucak yani. Sizin şu an yapmanız gereken çöp futbolculardan kurtulup Linnes gibi genç, kaliteli ve ucuz oyuncular bulmanız. Seneye yine şampiyon olursunuz yani bu kadar kasmayın.

Since2011

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,184
Puanı
859
Yahu Allah Allah tabi ki Galatasaray'ın başarılı ve şampiyon olmasını isteyeceksin onda sıkıntı yok ki. Ligde bende kendi takımımın şampiyon olmasını istiyorum. Anlayamadığın şu: Barcelona ve Bayer Münih'te olsan her sene şampiyon olamazsın. Sanki Şampiyon olamayınca dünyanın sonuymuş gibi konuşuyorsun. Zaten Galatasaray ligde en fazla şampiyon olan takım bu sene de olmayıversin n'olucak yani. Sizin şu an yapmanız gereken çöp futbolculardan kurtulup Linnes gibi genç, kaliteli ve ucuz oyuncular bulmanız. Seneye yine şampiyon olursunuz yani bu kadar kasmayın.
Vizyonumuz bu olduğu için böyle düşünüyoruz:D. Bizim öncelikli hedefimiz her zaman Avrupa olmuştur ama adı teneke kupası olsa dahil her sene almak isteriz:). Sen bana ne dedin ? niye böyle dedin ki dedin sonra bende sana cevap olarak dedim ki yeni transferler beşiktaşa hayırlı olursa biz nasıl aradaki puan farkını kapatacağız dedim .

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Vizyonumuz bu olduğu için böyle düşünüyoruz:D. Bizim öncelikli hedefimiz her zaman Avrupa olmuştur ama adı teneke kupası olsa dahil her sene almak isteriz:). Sen bana ne dedin ? niye böyle dedin ki dedin sonra bende sana cevap olarak dedim ki yeni transferler beşiktaşa hayırlı olursa biz nasıl aradaki puan farkını kapatacağız dedim .
Bizimle kapattın diyelim Fenerbahçe ile kapatamazsın. Benim için puan farkı da bir anlam ifade etmiyor. Keşke şampiyon olabilsek (çok zor bkz: Alper Ulusoy), ayrıca rakip takımın kötü olmasını isteyerek başarılı olma fikri çok saçma bence. Sen zaten güzel oyununu oynarsan kendi bileğine güvenerek şampiyon oluyorsun zaten. Bu sene hatalar yaptıysan bunu kendinde arayacaksın. Yoksa rakip takımlar ölsün bitsinle bir yere varılamaz. Gerçi tek sen böyle düşünmüyorsun, böyle düşünen taraftar sayısı çok fazla. Bunun içinde Türk takımlarının Avrupa'da esamesi okunmuyor.

Since2011

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,184
Puanı
859
Bizimle kapattın diyelim Fenerbahçe ile kapatamazsın. Benim için puan farkı da bir anlam ifade etmiyor. Keşke şampiyon olabilsek (çok zor bkz: Alper Ulusoy), ayrıca rakip takımın kötü olmasını isteyerek başarılı olma fikri çok saçma bence. Sen zaten güzel oyununu oynarsan kendi bileğine güvenerek şampiyon oluyorsun zaten. Bu sene hatalar yaptıysan bunu kendinde arayacaksın. Yoksa rakip takımlar ölsün bitsinle bir yere varılamaz. Gerçi tek sen böyle düşünmüyorsun, böyle düşünen taraftar sayısı çok fazla. Bunun içinde Türk takımlarının Avrupa'da esamesi okunmuyor.
Biz Avrupada Türkiyemizi en iyi noktada temsil etmeye çalışıyoruz .Alper Ulusoy Fenerbahçenin penaltısınıda vermedi onuda unutmamak lazım ,hakemlerimiz bu sene çok kötü o yüzden hakemlere söz söylemiyeceğim .Hacı bak arada 11 puan farkından bahsediyorum hayırlı olsun niye diyecem olmasın ki Galatasaray 1 adım daha geriden gelmesin.Ben size düşman değilim ki zaten şimdi ne alakası türk takımların avrupa başarısızlığın benim böyle düşünmemle ?

HeisenBerg

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,856
Puanı
910
Dün yüzde yüz penaltımızı vermeyen de Alper Ulusoy'du, dün biz her türlü Eskişehir'i yenerdik. BJK'ın hakemle kazandığı birçok puan var en basiti derbiyi hakemle kazandınız. Bu sezon Beşiktaş taraftarının hakemler hakkında laf söyleme hakkı yok çünkü en çok BJK lehine çalışıyorlar maşallah.

BesaleT

Emekli
Reaksiyon puanı
5,755
Puanı
1,061
Cech-Ospina derlem Boyko'yu aldılar, hayırlı olsun iyi bir kalecidir Cech-Ospina kadar olmasa da. :)

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Cech-Ospina derlem Boyko'yu aldılar, hayırlı olsun iyi bir kalecidir Cech-Ospina kadar olmasa da. :)
Cech nerden çıktı? Arsenal'den yıllık 4 milyon Euro kazanıyor. Boyko Beşiktaş'tan 1 milyon Euro alacak. Ospina'ya gelince kulübü bırakmadı maalesef. Boyko'da ondan aşağı bir kaleci değil bence bakalım hayırlısı. Bu işler nasip kısmet biraz da. Muslera Galatasaray'a gelmeden bu kadar da iyi bir kaleci değildi burada daha fazla tecrübe kazanıp geliştirdi kendisini. Ya da başka örnek vereyim Mario Gomez uyum problemi yaşayıp faydalı da olmayabilirdi ama takıma cuk oturdu. Boyko'da inşallah faydalı olur. UEFA'da final görmüş en azından Tolga gibi elenmemmize yol açmaz her sene, final görürsek de ne ala. :)

BesaleT

Emekli
Reaksiyon puanı
5,755
Puanı
1,061
Cech nerden çıktı? Arsenal'den yıllık 4 milyon Euro kazanıyor. Boyko Beşiktaş'tan 1 milyon Euro alacak. Ospina'ya gelince kulübü bırakmadı maalesef. Boyko'da ondan aşağı bir kaleci değil bence bakalım hayırlısı. Bu işler nasip kısmet biraz da. Muslera Galatasaray'a gelmeden bu kadar da iyi bir kaleci değildi burada daha fazla tecrübe kazanıp geliştirdi kendisini. Ya da başka örnek vereyim Mario Gomez uyum problemi yaşayıp faydalı da olmayabilirdi ama takıma cuk oturdu. Boyko'da inşallah faydalı olur. UEFA'da final görmüş en azından Tolga gibi elenmemmize yol açmaz her sene, final görürsek de ne ala. :)
Cech ismide geçiyordu geçen senelerde de. :) Ospina bence bir tık daha iyi kaleci Boyko'dan. Evet Muslera bu kadar iyi değildi belki ama Tolga'da çok iyiydi Trabzon'da Beşiktaş'ta olmadı Boyko'da iyi bir kaleci ne olacağını bilemeyiz bakalım Muslera gibi mi olacak Tolga gibi mi. :)

Since2011

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,184
Puanı
859

Galatasaray'lı yazar o ne anlar Beşiktaş'ın iç işlerinden. Ben ondan daha fazla takip ediyorum. Şenol Güneş'in birinci önceliği hızlı ve dengeli stoper Delgado Ersan gibi şabalak biri hayatta onay vermez. Bursa'nın yeni yönetiminden Serdar Aziz istenecek, hayır cevabı gelirse sıradaki adaylarımız Sane ve Papy.
Eyvallah ama inşallah gerçekleşmez. Sonra ben dedimdi dersin. :A
Ve ben demiştim :A

ABAY_06

Favori Üye
Reaksiyon puanı
18,147
Puanı
1,060
CZQk3anXEAAChYH.jpg