Ve Denys Boyko Beşiktaş'ta!

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Ya zaten Bayern'de oynamıyorki adam bide Bjk gelmez Almanya'da kalır gibime geliyor. Hırvat kaleci güme gitti bizim o mu iyi bumu iyi sence.?
Abi adam Guardiola'nın gözdesi, sakat olduğunda oynamadığına bakma. Sol ayaklı ve sol bek de oynayabiliyor. Şu an sakatlığı düzeldi iyi durumda yani.

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
City'e alır o zaman onu bize bırakmaz.))
City'de 2 tane 40 milyon Euro'luk stoper var. Bu arada Aziz Yıldırım'ın kulu Recep Bölükbaşı ibra edilmedi yerine de Ali Ay seçildi. Belki bu adam bize Serdar Aziz'i verir. Hadi inşallah, Ersan'da giderse Chalsea'den Papy alınmalı.

ABAY_06

Favori Üye
Reaksiyon puanı
18,147
Puanı
1,060
City'de 2 tane 40 milyon Euro'luk stoper var. Bu arada Aziz Yıldırım'ın kulu Recep Bölükbaşı ibra edilmedi yerine de Ali Ay seçildi. Belki bu adam bize Serdar Aziz'i verir. Hadi inşallah, Ersan'da giderse Chalsea'den Papy alınmalı.
Valla Guardiola 40 euro adam dinlemez oynatmaz takımdanda gönderir istediği oyuncuları alır oynatır o konularda tavizi yoktur.

Azönce gördüm nası biri bilmiyorum inş satar. Ersan kazması giderse onun parasıyla alsınlar faiş fiyat söylemezlerse tabi. Papy iyi oyuncu umarım alırlar.

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Valla Guardiola 40 euro adam dinlemez oynatmaz takımdanda gönderir istediği oyuncuları alır oynatır o konularda tavizi yoktur.

Azönce gördüm nası biri bilmiyorum inş satar. Ersan kazması giderse onun parasıyla alsınlar faiş fiyat söylemezlerse tabi. Papy iyi oyuncu umarım alırlar.
Yeni stoper sahaya çıkmadan Ersan hayatta gönderilmez. Ersan'a benim kadar salllayan yoktur ama Rodolfo ile birbilerini çok iyi tamamladılar. Kalede kova Tolga olmasa daha az gol yerdik defansa pek suç bulmuyorum. Çünkü Tolga her topu içeriye alıyor.

Since2011

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,184
Puanı
859
Biliyorum bu haberi önceki gün Fanatik yazdı. Ama buna gelene kadar takipte olduğumuz 3 stoper daha var bu da alternatiflerden biri. Onlar olmazsa bu olacak ama inşallah olmaz.
Gökmen Özdemir bu aralar ne yazıyorsa çıkıyor az önce paylaşmış yani bu oyuncunun alınması yüksek ihtimal

ABAY_06

Favori Üye
Reaksiyon puanı
18,147
Puanı
1,060
Bu kim ya 30 yaşında Getafe'den oyuncu mu alınır. Ersan varken bu adamı hiç almayın daha iyi bunu alırlarsa işimiz yaş demektir.

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Gökmen Özdemir bu aralar ne yazıyorsa çıkıyor az önce paylaşmış yani bu oyuncunun alınması yüksek ihtimal
Galatasaray'lı yazar o ne anlar Beşiktaş'ın iç işlerinden. Ben ondan daha fazla takip ediyorum. Şenol Güneş'in birinci önceliği hızlı ve dengeli stoper Delgado Ersan gibi şabalak biri hayatta onay vermez. Bursa'nın yeni yönetiminden Serdar Aziz istenecek, hayır cevabı gelirse sıradaki adaylarımız Sane ve Papy.

Since2011

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,184
Puanı
859
Galatasaray'lı yazar o ne anlar Beşiktaş'ın iç işlerinden. Ben ondan daha fazla takip ediyorum. Şenol Güneş'in birinci önceliği hızlı ve dengeli stoper Delgado Ersan gibi şabalak biri hayatta onay vermez. Bursa'nın yeni yönetiminden Serdar Aziz istenecek, hayır cevabı gelirse sıradaki adaylarımız Sane ve Papy.
Ben bilmem artık adam son günlerde ne diyorsa çıkıyor diye sizinle paylaşmak istedim

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Sizin için hayırsızı neyse o olsun :D
Niye öyle söyledin ki. :(

Taraftarlık bu boyuta mı geldi? Şunu unutma Beşiktaş olmadan Galatasaray, Galatasaray olmadan Beşiktaş olmaz. Anadolu takımlarıyla oynanan maçlardan hiç zevk almıyoruz derbi maçlarda bir de galip gelirsen keyfine doyum olmuyor. Yani diyeceğim o ki; Beşiktaş ve Fenerbahçe olmasa kimle maç yapacaksın?

Türk takımlarının içinde bulunduğu durum da tam bu. Hep birbirimizin ayağına çelme takmaya çalışıyoruz. Kendi adıma bu akşam Linnes'in oyunundan sonra gururlandım ben. Umarım Galatasaray içinden bulunduğu durumdan bir an önce kurtulur ve Avrupa'da layık olduğu yere geri döner. Çünkü ülkemizi Avrupa'da en iyi temsil eden takım.

Bunları da sana şirin gözükmek için yazmıyorum. Kimseye eyvallah etmem, kelbimden geçen bunlar...

Since2011

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,184
Puanı
859
Niye öyle söyledin ki. :(

Taraftarlık bu boyuta mı geldi? Şunu unutma Beşiktaş olmadan Galatasaray, Galatasaray olmadan Beşiktaş olmaz. Anadolu takımlarıyla oynanan maçlardan hiç zevk almıyoruz derbi maçlarda bir de galip gelirsen keyfine doyum olmuyor. Yani diyeceğim o ki; Beşiktaş ve Fenerbahçe olmasa kimle maç yapacaksın?

Türk takımlarının içinde bulunduğu durum da tam bu. Hep birbirimizin ayağına çelme takmaya çalışıyoruz. Kendi adıma bu akşam Linnes'in oyunundan sonra gururlandım ben. Umarım Galatasaray içinden bulunduğu durumdan bir an önce kurtulur ve Avrupa'da layık olduğu yere geri döner. Çünkü ülkemizi Avrupa'da en iyi temsil eden takım.

Bunları da sana şirin gözükmek için yazmıyorum. Kimseye eyvallah etmem, kelbimden geçen bunlar...
Beşiktaş stoper transferi ve kaleci transferi hayırlı olsun dersem Galatasaraya ihanet ederim çünkü hayırlı olurlarsa Galatasaray bu sezon nasıl 11 Puanı kapatacak? :).Zamanında bende öyle düşünüyordum ama çevremdekiler beni bu düşünceden soğuttu kısacası herkes senin gibi düşünmüyor he ben öyle Bjk veya Fb düşmanı değilim onlarda Avrupada başarılı olsunlar da ilk önce asolan Galatasaray:D.