Portekiz 3-0 Türkiye | Euro 2024 - F Grubu - İkinci Maçı

Maç sonucu ne olur?

• Portekiz kazanır

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    5
  • Anket kapatılmış .
Samet'e çok fazla yükleniliyor. İki maçta da takımın en iyilerindendi. Bu kadar eleştiriyi hak edecek performans sergilediğini düşünmüyorum.
Samet iyide aşırı looser bir oyuncu çok aşırı hemde. Fenerbahçe'yi Panathinaikos'u şampiyonluktan edip bizi de liderlikten etti 🙄 Futbol şansı 0. Gerçi kalenin ortasına o pası bakmadan atan Avrupa'da altyapı oyuncusu bulamazsın. Sayesinde kaybettik maçı

Ne kadar hata yapmış olsa da iyi bir kimya yakaladık hatalarını görüp planlarını taktiklerini ona göre yaparsa, esnek olursa, ezbercilik yapmazsa devam edilmesi gerektiğini düşünüyorum çünkü iyi hoca olduğunu Adana Demirspordan biliyoruz. Cekya maçı bu bakımdan çok önemli iyi bir ışık vermeli, devamında Fransayı neden yenmeyelim. Bir kere yaptık bir kere daha yaparız ki şimdiki kadromuz Fransayı yenen kadrodan çok daha güçlü. Hayırlısı

• Beğendim
Reactions: ömer karataş
Dün Ronaldo, Abdülkerim sayesinde gaza gelip bir 10 yıl daha top oynar herhalde. Adam son çalımını 10 yıl önce Puyol'a atmıştı.

"atamadı" yazmışlar bir de :A :A
Atamadı değil canım, atmak istemedi.
Egosunu geri plana attı ve asist yapmayı tercih etti.

Ayrıca alıntı da harika olmuş :F

Screenshot_20240623_152843_Instagram.jpg

• Güldürdün
Reactions: RüzgarGülü
Ne kadar hata yapmış olsa da iyi bir kimya yakaladık hatalarını görüp planlarını taktiklerini ona göre yaparsa, esnek olursa, ezbercilik yapmazsa devam edilmesi gerektiğini düşünüyorum çünkü iyi hoca olduğunu Adana Demirspordan biliyoruz. Cekya maçı bu bakımdan çok önemli iyi bir ışık vermeli, devamında Fransayı neden yenmeyelim. Bir kere yaptık bir kere daha yaparız ki şimdiki kadromuz Fransayı yenen kadrodan çok daha güçlü. Hayırlısı
Yedirmeyeceğiz canım hocamı 🇹🇷♥️♥️

• Beğendim
Reactions: ömer karataş