Portekiz 3-0 Türkiye | Euro 2024 - F Grubu - İkinci Maçı

Maç sonucu ne olur?

• Portekiz kazanır

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    5
  • Anket kapatılmış .
Altay dünyanın en kötü kalecisi olduğunu uluslararası arenada da ispatlamaya çalışıyor. :A Goldeki hatanın yarısından fazlası Samet'indi o da ayrı. Bu defans ve kaleyle 5'ten aşağı yememiz sürpriz olur...
Altay, kötü kaleci değil. Sadece zamanında aşırı abartıldı, o beklentinin altında kalıyor. Portekiz de muazzam bir takım değil maç 5 kere oynansa hiç birinde Türkiye fark yemez. 2. Gol 10 yılda bir denk gelecek şanssızlıkta bir gol maalesef :(

• Okudum
Reactions: 12.Adam
Ne biçim defans ne biçim kaleci var böyle. Bu şekilde maç yapınca böyle turnuvalara bizi almamaları gerektiğini düşünüyorum. Eskiden Rüştü sonra Volkan varken kale sağlamdı. Şimdi gelinen noktaya bak.
İrfan can eğribayat var savunma Berbatsa
Orta saha baskı ama sert baskı
Kaleci de berbat ise @RüzgarGülü

• Beğendim
Reactions: RüzgarGülü
1-0 olduğunda bile her şey yolunda idi ama o mallık mental olarak bitirdi takımı. Bakmayın Portekiz de bir şey oynamadı. Yenilmeyecek takım değilmiş aslında. 60'a kadar bir şekilde atmamız lazım yoksa Pedro Neto falan oyuna girerse çok kötü anlar yaşarız.

Orkun, ilk 11 oynamayı hak etmiyor. Arda Güler, ne olursa olsun bu takımın 10 numarası olmalı. Acil bu değişiklik lazım. Yunus'u hemen çıkaracağını zannetmiyorum. Şans varken Yusuf Yazıcı, Kenan oyuna girer umarım

• Beğendim
1-0 olduğunda bile her şey yolunda idi ama o mallık mental olarak bitirdi takımı. Bakmayın Portekiz de bir şey oynamadı. Yenilmeyecek takım değilmiş aslında. 60'a kadar bir şekilde atmamız lazım yoksa Pedro Neto falan oyuna girerse çok kötü anlar yaşarız.
Yenilmeyecek takım değil zaten de işte takımda ruh yok uyum yok ikinci gol herşeyi ortaya koydu.

Altay, kötü kaleci değil. Sadece zamanında aşırı abartıldı, o beklentinin altında kalıyor. Portekiz de muazzam bir takım değil maç 5 kere oynansa hiç birinde Türkiye fark yemez. 2. Gol 10 yılda bir denk gelecek şanssızlıkta bir gol maalesef :(
Kötü olmadığı dönem vardı ama baskı kaldıramayan bir kaleci, bir düşüşe geçtikten sonra toparlayamadı kendisini. Bu noktadan sonra da üst seviyeye çıkabileceğini hiç sanmıyorum maalesef. Şu anki hali çok çok kötü...

• Beğendim
En iyi kaleci oynayan kalecidir. Kalecilikte devamlılık çok önemli. Bu sebeple Altay ne kadar iyi kaleci olursa olsun 1 sezon boyunca oynamadığı için şu an kadrodaki en seçilmemesi gereken kalecidir.

Abdülkerim çok formsuz.

Orkun, Hakan 2 maçtır kötü. Orkun özellikle hem geçen maç hem bu maç onun yüzünden 2 gol yendi.

Barış Alper ayakta duramıyor bu maç. Geçen maç da forvet oynarken kötüydü kanada geçince etkili oldu. Forvet değil kesinlikle.

Kenan beklentinin altında.

Bunlar yerine İsmail, Semih, Ahmetcan denenebilirdi.

Portekiz bize acıdı da daha fazla atmadılar. :A

Bu maçı kaybetme ihtimalimiz zaten yüksekti de bu derece sahadan silinmemiz üzücü. Çekya maçının favorisiyiz, bu turu atlarız büyük ihtimal de sonrası ne olur muamma. Umarım Montella şansını daha fazla zorlamaz ve ilk maçtakine yakın bir 11'le turnuvanın devamında devam eder...

Portekiz bize acıdı da daha fazla atmadılar. :A

Bu maçı kaybetme ihtimalimiz zaten yüksekti de bu derece sahadan silinmemiz üzücü. Çekya maçının favorisiyiz, bu turu atlarız büyük ihtimal de sonrası ne olur muamma. Umarım Montella şansını daha fazla zorlamaz ve ilk maçtakine yakın bir 11'le turnuvanın devamında devam eder...
Böyle oynarsa maçın favorisi yerine kaybedenin favorisi olacağız gibi duruyor.
------

Gönlüm ülkem kazanır dedim. İddaa oynadım onda da cüzi miktar Portekiz'e verdim maksat maç izlerken içecek çerez parası :)
------

Maç çok rahat üst biter gibi ama yine de Portekiz'e tek attım. Kg de olabilir top bu sonuçta yuvarlak :)
@12.Adam

• Beğendim
Samet'e çok fazla yükleniliyor. İki maçta da takımın en iyilerindendi. Bu kadar eleştiriyi hak edecek performans sergilediğini düşünmüyorum.

• Beğendim
Reactions: mesmeso
Euro Genel yorum konusu yok mu?

Belçika, şu an turnuvanın en iyi maçlarından birini oynuyor
Hareketli geçiyor maç ama Romanya da çok iyi oynamıyor. Zorlu rakip yok.

Genel yorum konusu bende baktım yok Belçika maçı için. Aynı düşünmüşüž :)
------

Sen aç hadi genel yorum konusunu ordan konuşuruz diğer maçları.
------

@S.G.A.T.

• Beğendim
Reactions: S.G.A.T.