Vatanım Sensin - Genel Yorum Konusu

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,578
Puanı
1,061
Özledik :( bu diziyi bitirdim ben bu arada yorum yaparım bir ara unutmuşum :A
bak dizideki sevgilisine :A bu oğlanın haberi çıkmıştı hiç yağ yokmuş vücudunda çok esnekmiş her türlü hareketi yapabiliyormuş yani iyi iseçim yapmış senin alec oğlan her türlü şeyi yapıyorlardır yani şey kısmını @Yiğitt açıklasın terbiyem müsade etmiyor:A @Harunnn60 @cookies @Aserat @vadikızılçlçlkçlç.jpg

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
İLK 13 BÖLÜM YORUMU

Geçtiğimiz günlerde izlemeye başlamıştım, yorumumu yazayım ilk on üç bölüme. Sezona yetişeceğim, diziyi de baya beğendim. :Z

Azize ve Cevdet zaten efsane, fazla söze gerek yok. İkisi de rolünün hakkını fazlasıyla veriyor, özellikle Azize döktürüyor. Hilal'in idamına gidildiği yerde o çığlıkları tüylerimi diken diken etti.

Yıldız'ı ilk bölümlerde pek sevmesem de yavaş yavaş kanım ısındı, özellikle Hilal'in idamdan kurtuluşunda yardımı büyük oldu. Ali Kemal favorim, baya da yakışıklı. Böyle sert erkeklere bayılırım. :bhr: :A @Çiğdem- @mrt-06

Eftelya'nın ölümü üzdü, şaşırtıcı oldu. Keşke konuşabilseydi, Tevfik'in her şeyi ortaya çıkardı. Tevfik ve Eftelya'nın babası arasındaki diyaloglar güldürdü, dram da olsa. Adam kendi dilini kesti, usta oyuncudur kendisi. :X

13. bölümde Mustafa ve Yıldız giderken Mustafa öldürüldü, beklediğim gelişmeydi. 'Vatan sağolsun' diyerek diziye veda etti.

Dizinin müzikleri baya hoş, huzur veriyor insana. :bhr:

Önemli olaylarda yorum yazmaya devam edeceğim, yeni sezona yetişirim umarım. Yetişemesem bile kaldığım yerden kaçırmamaya çalışırım. :D

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
14. BÖLÜM

Yıldız'ı az daha linç ediyorlardı, zor kurtardılar. :( O safoz da gidip Leon'a sığındı, Ali Kemal olmasa ölmüştü. Ali Kemal'in Yıldız'ı sevdiği git gide ortaya çıkıyor. :Z

Cevdet, Azize'yi boşadı. :(

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,578
Puanı
1,061

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
15. BÖLÜM

Efsane bölümdü. :eek: Eftelya yaşıyormuş, ölmemiş. Sevindim. :Z Yunanların arkasında o Türk bayrağı sallanınca tüylerim diken diken oldu. Harika sahneydi, sonra bizimkilerden birinin vurulması üzdü tabi. :( Yunan komutan Vasili de görevden alındı, Cevdet'in de esir kampına yollanması gerektiğini söyledi.​

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,932
Puanı
1,061
İLK 13 BÖLÜM YORUMU

Geçtiğimiz günlerde izlemeye başlamıştım, yorumumu yazayım ilk on üç bölüme. Sezona yetişeceğim, diziyi de baya beğendim. :Z

Azize ve Cevdet zaten efsane, fazla söze gerek yok. İkisi de rolünün hakkını fazlasıyla veriyor, özellikle Azize döktürüyor. Hilal'in idamına gidildiği yerde o çığlıkları tüylerimi diken diken etti.

Yıldız'ı ilk bölümlerde pek sevmesem de yavaş yavaş kanım ısındı, özellikle Hilal'in idamdan kurtuluşunda yardımı büyük oldu. Ali Kemal favorim, baya da yakışıklı. Böyle sert erkeklere bayılırım. :bhr: :A @Çiğdem- @mrt-06

Eftelya'nın ölümü üzdü, şaşırtıcı oldu. Keşke konuşabilseydi, Tevfik'in her şeyi ortaya çıkardı. Tevfik ve Eftelya'nın babası arasındaki diyaloglar güldürdü, dram da olsa. Adam kendi dilini kesti, usta oyuncudur kendisi. :X

13. bölümde Mustafa ve Yıldız giderken Mustafa öldürüldü, beklediğim gelişmeydi. 'Vatan sağolsun' diyerek diziye veda etti.

Önemli olaylarda yorum yazmaya devam edeceğim, yeni sezona yetişirim umarım. Yetişemesem bile kaldığım yerden kaçırmamaya çalışırım. :D

1 hafta var yeter 16 bölümü bitirmeye. :A

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,578
Puanı
1,061
O sonda bomba patlamasa Cevdet ölür derdim ama artık ölmeyeceğine eminim. Seneye Mustafa Kemali inşallah Sinan Tuzcu canlandırır.

Masada herkesi öldürmeden önce efsane konuştu. Adam tek başına orduyu çökertecek neredeyse.

Ali Kemal ve Leon kesinlikle geri döner ama Veronika ne olur bilmiyorum.

Azize keşke kızlara deseydi de bizde duysaydık babalarının hain olmadığını.

Tevfik inşallah ölmez çünkü Cevdet onu elleriyle öldürmeli.

Oo sendemi sildinn tv 8

Aynen bende sildim artık işim olmaz

Bizim Hikaye korkuyu saldı hemen :A

Çok özledim ben bu diziyi. Yeni sezonu ne alemde? :T:

Şu herifi hatırlatıp durma ayoll :( geberir gider inş :A

İLK 13 BÖLÜM YORUMU

1 hafta var yeter 16 bölümü bitirmeye. :A
ay fotolara gel resmen perfect resmen cigdemi catlatmaca:A @eskici @Forumdash @Harunnn60 @destere @Dosi @ozmoturk @xBUGRAx @gözlemci @MasacRE- DXZRw_hXUAIUYhS.jpeg DXZR3NeW0AAHxzD.jpeg DXZR2clWAAEF001.jpeg DXZR1qFX0AMo_lC.jpeg DXbxKZtXUAAexeu.jpeg DXZRvakWkAADe10.jpeg

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,147
Puanı
1,060

:FÇok güzel olmuşş

Kiz senin Leon rezil oldu agda yaptirip poz vermis izlerinden anlasilmis:A kiz oglan senden bakimli resmen:A @destere @Aserat @yatutarsa @xBUGRAx @Harunnn60 @ozmoturk @Dosi @Forumdash Ekli dosyayı görüntüle 58619

Resimler muhteşemm:D