TOD Var Bunlar - Dizi Yorumları

Başladım @Dosi 6.bölüme geldim :A Hüsnü Çoban'ın konuk olduğu ilk bölüm de güzeldi :D

Samet'in kahve makinası ile kavga etmesi :F

Giray'ın da kızı etkilemek için öfkeli numarası yapması :A Ama istemediği kız tarafından beğenildi :D Artislik yaptı ve kapıyı açıp yedi elektriği :A
Bu bölümle bağlantılı bölüm gelecek, yani o yerin bahsi geçecek falan.

Ben dün tamamladım. Daha yorum yazacaktım :A sana atmayı düşündüğüm iki bölüm vardı ama biri aklıma gelmedi :A
Şu Buket karakteri hangi bölümde geliyor belirtirsin (o kişi Giray’ın gerçekte eşi). Onunla olan bölümlerin hemen hemen hepsi baya iyi :A

• Güldürdün
Reactions: Bully
Bu bölümle bağlantılı bölüm gelecek, yani o yerin bahsi geçecek falan.

Ben dün tamamladım. Daha yorum yazacaktım :A sana atmayı düşündüğüm iki bölüm vardı ama biri aklıma gelmedi :A
Şu Buket karakteri hangi bölümde geliyor belirtirsin (o kişi Giray’ın gerçekte eşi). Onunla olan bölümlerin hemen hemen hepsi baya iyi :A
Oo çok iyi bu bölüm en iyi bölümdü bence daha iyileri varsa ne güzel :A

Senin yorumdan hemen önce ben yazmışım demek :A Atacağın bölümleri daha dikkatli şekilde izlerim :A

Buket'i söylerim tamamdır o da renk katacak demek harika :Z

• Güldürdün
Reactions: Dosi
Oo çok iyi bu bölüm en iyi bölümdü bence daha iyileri varsa ne güzel :A

Senin yorumdan hemen önce ben yazmışım demek :A Atacağın bölümleri daha dikkatli şekilde izlerim :A

Buket'i söylerim tamamdır o da renk katacak demek harika :Z
Tuvalet sırasını bekleme bölümü var. Acayip iyi :A ben beğendim yani. Tamam çok söyletme sonra genel yorum yazayım :A

• Güldürdün
Diziyi çok beğendim. Umarım devamı çekilir. Daha önceki mesajda belirttiğim gibi bana Gibi dizisini anımsattı.
Pötübör yasasını çok fazla kullanmışlar. Güzel bir tespit ama bir süre sonra bayıyor.

Buket karakteri sonradan katıldı ve onun dahil olduğu tüm bölümler güzeldi.
Buket’ın yemek takıntısı Friends Joey’in takıntısını anımsattı
@Bully o bölüm 7. Bölümmüş. Sana ilk atacağım bölüm oydu.

Şuraya atayımda bir kez daha izleyeyim sonra :A

@MEnes şu 2 bölüme bi göz at. 20 dakika ortalama zaten. Yemek yerken izle sonra devamı gelir bence :A

• Güldürdün
Diziyi çok beğendim. Umarım devamı çekilir. Daha önceki mesajda belirttiğim gibi bana Gibi dizisini anımsattı.
Pötübör yasasını çok fazla kullanmışlar. Güzel bir tespit ama bir süre sonra bayıyor.

Buket karakteri sonradan katıldı ve onun dahil olduğu tüm bölümler güzeldi.
Buket’ın yemek takıntısı Friends Joey’in takıntısını anımsattı
@Bully o bölüm 7. Bölümmüş. Sana ilk atacağım bölüm oydu.

Şuraya atayımda bir kez daha izleyeyim sonra :A

@MEnes şu 2 bölüme bi göz at. 20 dakika ortalama zaten. Yemek yerken izle sonra devamı gelir bence :A

Ben dün 7.bölümü izlemiş ve Buket'i görmüştüm aynen :A Komik ve yetenekli kız :A

8.bölümde Samet'in kutu oyunu oynarken girdiği haller güldürdü :F

9'da kaldım, 17'yi de izlerim herhalde birkaç güne :A Yorumlarda Seinfeld, Gibi, Friends, Avrupa Yakası'na benzetenler olmuş ortaya karışık güzel bir iş çıkarmışlar :A