TOD Var Bunlar - Dizi Yorumları

Başladım @Dosi 6.bölüme geldim :A Hüsnü Çoban'ın konuk olduğu ilk bölüm de güzeldi :D

Samet'in kahve makinası ile kavga etmesi :F

Giray'ın da kızı etkilemek için öfkeli numarası yapması :A Ama istemediği kız tarafından beğenildi :D Artislik yaptı ve kapıyı açıp yedi elektriği :A
Bu bölümle bağlantılı bölüm gelecek, yani o yerin bahsi geçecek falan.

Ben dün tamamladım. Daha yorum yazacaktım :A sana atmayı düşündüğüm iki bölüm vardı ama biri aklıma gelmedi :A
Şu Buket karakteri hangi bölümde geliyor belirtirsin (o kişi Giray’ın gerçekte eşi). Onunla olan bölümlerin hemen hemen hepsi baya iyi :A

• Güldürdün
Reactions: Bully
Bu bölümle bağlantılı bölüm gelecek, yani o yerin bahsi geçecek falan.

Ben dün tamamladım. Daha yorum yazacaktım :A sana atmayı düşündüğüm iki bölüm vardı ama biri aklıma gelmedi :A
Şu Buket karakteri hangi bölümde geliyor belirtirsin (o kişi Giray’ın gerçekte eşi). Onunla olan bölümlerin hemen hemen hepsi baya iyi :A
Oo çok iyi bu bölüm en iyi bölümdü bence daha iyileri varsa ne güzel :A

Senin yorumdan hemen önce ben yazmışım demek :A Atacağın bölümleri daha dikkatli şekilde izlerim :A

Buket'i söylerim tamamdır o da renk katacak demek harika :Z

• Güldürdün
Reactions: Dosi
Oo çok iyi bu bölüm en iyi bölümdü bence daha iyileri varsa ne güzel :A

Senin yorumdan hemen önce ben yazmışım demek :A Atacağın bölümleri daha dikkatli şekilde izlerim :A

Buket'i söylerim tamamdır o da renk katacak demek harika :Z
Tuvalet sırasını bekleme bölümü var. Acayip iyi :A ben beğendim yani. Tamam çok söyletme sonra genel yorum yazayım :A

• Güldürdün
Reactions: Bully